استان ها

کشف بیش از ۱۶ کیلو مواد مخدر در منزل یک قاچاقچی در تالش

تیتر اول/گیلان فرمانده انتظامی تالش از کشف ۱۶ کیلو و ۷۰ گرم مواد مخدر در بازرسی از منزل یک قاچاقچی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش تیتر اول به نقل از روابط عمومی فراجا شهرستان تالش، سرهنگ محمد رستمی مواد مخدر و بلای خانمان‌سوز اعتیاد را تهدیدی جدی برای سلامت فردی و اجتماعی عنوان و اظهار کرد: پیشگیری اجتماعی یکی از راه‌های اساسی مبارزه با اعتیاد است.

وی در ادامه گفت: در راستای مقابله با سوداگران مرگ و در پی دریافت خبر فعالیت فردی در امر فروش مواد مخدر در شهرستان تالش، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان تالش تصریح کرد: پلیس با انجام اقدامات نامحسوس و تحقیقات به عمل آمده پس از اطمینان از صحت موضوع، متهم مورد نظر و محل سکونت وی را شناسایی و با هماهنگی قضائی به آدرس این مکان اعزام شدند.

این مقام انتظامی از کشف ۱۳ کیلو و ۱۵۰ گرم تریاک و ۲ کیلو و ۹۲۰ گرم مواد مخدر از نوع حشیش در بازرسی از منزل متهم خبر داد و افزود: قاچاقچی ۲۸ ساله دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

سرهنگ رستمی در پایان ضمن تاکید بر هوشیاری خانواده‌ها از آنها خواست برای ریشه کن کردن اعتیاد که موجب تباهی جوانان و نوجوانان می‌شود ضمن همکاری با مجموعه انتظامی، هرگونه اخبار و اطلاعات در این خصوص را به مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا