چگونه می‌توان سایبان‌ پارکینگ را تعمیر کرد؟

ما در این مقاله قصد داریم اطلاعات کاملی درباره تعمیر انواع سایبان برقی به شما بدهیم. سایبان برقی محصولی جدید نیست بلکه نزدیک به چند سال است که افراد مختلف برای خرید سایبان برقی اقدام می کنند. دلایل زیادی وجود دارد که چرا سایبان برقی این روزها بر سر زبان ها افتاده است یکی از این دلایل که می توانیم به آن اشاره کنیم دوام بالای می باشد. مالکان سایبان برقی بدون هیچ دردسری سال ها از سایبان برقی خود استفاده می کنند.

اما هر وسیله ای که از آن مراقبت نشود بعد از مدت ها قطعا نیاز به تعمیر پیدا خواهد کرد سایبان برقی نیز همینطور می باشد اگر نتوانید از آن به خوبی مراقبت کنید بعدها ایراداتی در آن شکل می گیرد که شما مجبورید به فکر تعمیر آن باشید. اگر بخواهیم به دلایل استفاده از سایبان اشاره کنیم عموما بیشترین کاربرد یک سایبان در ایجاد سایه می باشد اما خب سایبان ها کاربردهای دیگری مانند تبلیغات دارند. در ادامه شما را با انواع سایبان برقی بیشتر آشنا خواهیم کرد، با ما همراه باشید

تعمیرات انواع سایبان برقی

سایبان برقی انواع مختلفی دارد. سایبان مغازه، سایبان پارکینگ، سایبان بالکن، سایبان پاسیو و… از انواع سایبان برقی می باشد. سایبان برقی همانطور که از نامش پیدا می باشد به کمک یک موتور برقی باز و بسته می شود. این موتور برق دارای انواع مختلفی می باشد که بر اساس نیاز خود می توانید آن را سفارش بدهید. قیمت یک موتور بر اساس قدرت آن محاسبه می شود هر چقدر قدرت یک موتور برقی بیشتر باشد پوشش سایبان برقی با سرعت بیشتری باز و بسته خواهد شد البته سرعت باز و بسته شدن به اندازه و وزن سایبان هم بستگی دارد.

ما در شرکت سایبان برقی متین با دقت و تخصص بالا تعمیرات انواع سایبان برقی را انجام می دهیم. بهتر است برای تعمیر سایبان برقی خود از هر شرکتی کمک نگیرید زیرا هر شرکتی معتبر نمی باشد و از نیروهای تخصصی بهره نمی برد. خیلی از شرکت ها هستند که به جای تعمیر سایبان برقی خرابی بیشتری برای سایبان به بار می آورند. بهتر است قبل از آن که تعمیر سایبان برقی با مشاورین ما در شرکت سایبان برقی متین تماس بگیرید. در صورت مشاهده خرابی سایبان اتوماتیک خود با ما تماس بگیرید و از خدمات شرکت سایبان برقی متین استفاده کنید. ما با داشتن نیروهای تخصصی بهتر از هر کسی می دانیم چگونه مشکلات سایبان برقی شما را حل کنیم.

تعمیر انواع سایبان برقی چگونه انجام می شود؟

همانطور که در بالا نیز به آن اشاره شد سایبان برقی از تجهیزات و موتور الکتریکی تشکیل شده است. این موتور الکتریکی برای باز و بسته کردن سایبان برقی، تغییر زاویه و شیب سایبان کاربرد دارد. اگر این موتور الکتریکی به هر دلیلی از کار افتاد و کارایی سابق را برای شما نداشت بهتر است به فکر تعمیر آن باشید که اگر تعمیرات لازم انجام نشود شما باید هزینه های زیادی را پرداخت کنید تا موتور سایبان برقی مانند روز اول برای شما کار کند. چنان چه احساس کردید شما کارایی قبلش را ندارد می توانید با مراجعه به شرکت سایبان برقی متین تعمیر سایبان برقی خود را به ما بسپارید. یکی از نواع سایبان برقی که عموما بسیار مورد استفاده قرار می گیرد سایبان مغازه می باشد.

از سایبان مغازه برای محافظت از مغازه، اجناس داخل مغازه و مشتریان استفاده می شود. نور خورشید اگر به صورت مستقیم به داخل مغازه بتابد باعث می شود دمای مغازه ی بالا برود این موضوع باعث می شود مشتریان از داخل مغازه فرار کنند. با سپردن این نوع سایبان به یک شرکت تخصصی می توانید این اطمینان را حاصل کنید که تعمیر سایبان شما بدون ایجاد هر گونه مشکلی انجام می شود. البته فکر نکنید که سایبان برقی تنها موتور آن بعد مدت ها استفاده خراب می شود بلکه پارچه سایبان، قطعات و… آن نیز می تواند نیاز به تعمیر داشته باشد.

How to repair the parking canopy?

تعمیر انواع سایبان برقی با کمترین هزینه

تعمیر سایبان برقی در شرکت سایبان برقی متین زیر نظر متخصصان حرفه ای انجام می شود. تمام مراحل تعمیر سایبان برقی شما زیر نظر نیروهای متخصص انجام می شود. قیمت تعمیر انواع سایبان برقی به میزان آسیب دیدگی آن بستگی دارد. البته هزینه تعمیر سایبان برقی به نوع سایبان برقی نیز مربوط می باشد. اگر سایبان برقی شما نیاز به تعویض قطعات نیز داشت قیمت آن هم هزینه بر خواهد بود. ما از قطعات اورجینال برای سایبان برقی شما استفاده می کنیم تا دیگر ایرادی در سایبان برقی شما ایجاد نشود. ما در شرکت سایبان برقی متین تعمیر انواع سایبان برقی را با کمترین هزینه انجام می دهیم. برای اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

تعمیر سایبان برقی خود را به ما بسپارید

شرکت سایبان برقی متین نه تنها در زمینه ی فروش انواع سایبان برقی فعالیت دارد بلکه شما می توانید در صورت بروز مشکل در با ما تماس بگیرید و تعمیر و تعویض سایبان خود را به ما بسپارید. ما در تلاش هستیم تا به کمک خدمات خود مشکل شما را برطرف کنیم و رضایت شما را جب کنیم. شرکت ما انواع سایبان برقی مانند سایباتعمیر سایبان در سایه باتیس با تخصص و دقت بالا زیر نظر کارشناسان فنی مجموعه انجام می شود. تعمیر سایبان خود را به هر شرکت یا فردی نسپارید چون احتمال ایجاد خرابی جبران ناپذیر وجود دارد.

بهتر است قبل از تعمیر با مشاورین و کارشناسان متخصص در این زمینه مشورت داشته باشید. در صورت وجود هر گونه مشکل یا خرابی در سایبان های ثابت و سایبان متحرک می توانید با سایه باتیس تماس بگیرید و از خدمات تعمیرات سایبان بهره مند شوید.سایبان های برقی از تجهیزات و موتور الکتریکی برای حرکت و جا به جایی ،تغییر زاویه و شیب پوشش سقف خود طراحی و ساخته می شوند. چنان چه این بخش ها در سایبان برقی دچار مشکل یا خرابی شوند باید به شرکت جهت تعمیرات مراجعه شود.

تعمیر سایبان مغازه

به منظور حفاظت و جلوگیری از ورود نور خورشید به داخل و خنک کردن فضای داخل مغازه استفاده می شود. از این نوع سایبان ها به عنوان سایبان تبلیغاتی نیز استفاده می شود. شما می توانید با چاپ طرح یا لوگوی مورد نظر تبلیغات همیشگی را با صرف هزینه کمتر از تبلیغات بر روی بیلبورد یا تابلوهای فلکسی داشته باشید. با سپردن سایبان ها به افراد کار بلد و فنی هزینه تعمیر و تعویض قطعات سایبان کمتر خواهد شد. چنانچه سایبان مغازه نیاز به تعمیر یا تعویض قطعه داشته باشد بهتر است برای تعمیرات سایبان آن را به شرکت متخصص در این زمینه بسپارید تا مشکلات و خسارت های جبران ناپذیری ایجاد نشود.

از سایبان حیاط برای محافظت وسایل و خودرو در برابر نور خورشید در روزهای گرم سال و مراقبت و نگهداری از آن ها در فصل زمستان استفاده می شود.سایبان حیاط را می توانیم به عنوان سایبان خودرو ، سایبان ویلا ، سایبان آلاچیق استفاده کنیم.در صورت وجود هر گونه مشکل در انواع سایبان حیاط خود فقط کافیست که با ما تماس بگیرید .

تعمیر سایبان چتری

سایبان چتری را می توان به صورت ثابت یا متحرک برای پوشش فضای باز رستوران ، کافی شاپ،هتل و .. استفاده کرد. سایبان های چتری به دو صورت سایبان چتری پایه وسط و سایبان چتری پایه کنار تولید می شوند. با توجه به ابعاد و کاربرد آن ها می توانید یکی از انواع سایبان های چتری را انتخاب کرده و برای فضای بیرونی استفاده نمایید. در صورت مشاهده هر گونه مشکل در باز و بسته شدن سایبان چتری یا عدم تنظیم پوشش سایبان چتری می توانید با مشاورین مجموعه سایه باتیس در تماس باشید.

تعمیر سایبان پارکینگ

سایبان پارکینگ یکی از پرکاربردترین انواع سایبان اتوماتیک می باشد که طرفداران بسیاری پیدا کرده است.سایبان پارکینگ به صورت ثابت و برقی تولید می شوند.شما می توانید برای استفاده از خدمات مربوط به سایبان پارکینگ با مشاورین ما در تماس باشید.

تعمیر سایبان خودرو

سایبان های خودرو برای محافظت و نگهداری وسایل نقلیه در برابر سرما و گرما ، بارندگی برف و باران و جلوگیری از تابش مستقیم نور خورشید استفاده می شود.

  • سایبان خودرو را به صورت سایبان ثابت یا سایبان تمام اتوماتیک می سازند.
  • در صورتی که هر گونه مشکل یا خرابی در انواع سایبان خودرو مشاهده کردید سریعا جهت تعمیرات سایبان اقدام نمایید .
  • تعمیرات سایبان های خودرو یکی از خدمات برتر شرکت سایه باتیس می باشد که زیر نظر افراد متخصص و باتجربه در این زمینه انجام می شود.

قیمت تعمیر سایبان

تعمیر سایبان برقی و سایبان های ثابت به صورت تخصصی زیر نظر افراد مجرب و ماهر در سایه باتیس انجام می شود.تمام مراحل تولید سایبان برقی با تایید مهندسان کنترل کیفیت انجام می شود و در صورت بروز هر گونه خطا یا مشکل سریعا در محل مشکل ایجاد شده برطرف می شود.قیمت تعمیرات سایبان های برقی و سایبان بازویی ، سایبان چتری ، سایبان کلاسیک و .. با توجه به میزان آسیب دیدگی و نیاز به تعمیر و تعویض قطعات محاسبه می شود.شما می توانید به طور کلی قیمت تعمیرات سایبان برقی را با مراجعه به وبسایت سایه باتیس دریافت نمایید.

تعمیر سایبان برقی با کمترین هزینه

هزینه تعمیر و تعویض قطعات در سایبان با توجه به اورجینال بودن آن ها بسیار بالاست.شرکت سایه باتیس کلیه خدمات مربوط به تعمیر انواع سایبان های تمام اتوماتیک و سایبان های ثابت را با کمترین هزینه انجام می دهد. مغازه، سایبان پارکینگ، سایبان بالکن و… را تولید می کند. شرکت ما در تمام شهرهای ایران نمایندگی فعال دارد برای خرید، تعمیر و تعویض سایبان برقی خود با نمایندگی شهر خود تماس گرفته و خدمات دریافت کنید.

 

دکمه بازگشت به بالا