استان ها

پیام واقعی رویداد «عصر امید» به مسئولان چه بود؟

سجم محمدجوو موسوی در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا در دومین مرحله از طرح امید آزاد، گفت: «عصر امید» رویدادی بی نظیر است و دانشگاه آزاد اسلامی اکنون 40 ساله شده است. رویداد.

وی افزود: مخاطبان این مراسم “عصر امید” بیشتر جوانان هستند و بر اساس بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، جوانان نشاط و نشاط را به جامعه می آورند و پیام این رویداد این است که جوانان با خیال راحت می توانند بسیاری از مشکلات را در داخل کشور حل کنند. تلاش. و جهاد علمی


بیشتر بخوانید:

تولید ترکیبات گیاهی برای جلوگیری از مسمومیت خوراک

تولید عایق نسوز صنایع با کیفیت 40 درصد از نمونه های خارجی

تولید از کاشت تا برداشت در 7 روز


رئیس دانشگاه آزاد اسلامی کاشمر در بازدید از غرفه خبرگزاری آنا در عصر امید، گفت: عصر امید در عرصه های مختلف در مراسم عصر امید حضور داشته است. از آموزش مبتنی بر حافظه تا آموزش مبتنی بر مهارت، با زیرساخت های ارائه شده.

موسوی تصریح کرد: از سوی دیگر حضور فناوری، مراکز فناوری، رشد و بسیاری از آزمایشگاه های مجهز در رویداد عصر امید به دولتمردان این نوید را می دهد که می توانند روی ظرفیت ایجاد شده طی 40 سال در دانشگاه آزاد اسلامی حساب باز کنند. مشکلات را حل کنید و به بیرون از ایران نگاه نکنید.

وی با اشاره به پتانسیل های شهرستان کاشمر خاطرنشان کرد: شهرستان کاشمر دارای فرودگاه خصوصی بود و به هوانوردی نیز علاقه مند بود، لانچ یا کنترل پرواز، تعمیر و نگهداری هواپیما و هوانوردی و تاکنون چندین دانشجو در این رشته ها جذب کرده ایم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی کاشمر تصریح کرد: کارهایی که در این دانشگاه انجام داده ایم منحصر به فرد است و می توانیم برای فارغ التحصیلان گواهی تحصیلی و گواهی (گواهی) که با تفاهم نامه ای که با مدارس و سازمان هواپیمایی کشوری داریم صادر کنیم. هواپیما.” به دانشجویان حالت داده می شود، یعنی دانشجویان در دوران تحصیل این مهارت ها را کسب می کنند و این زمینه خوبی برای اشتغال آنها است.

انتهای پیام/4078/4062/

دکمه بازگشت به بالا