ورزش و نشاط

پوکر پرسپولیس با پیروزی برابر فولاد!

پوکر پرسپولیس با پیروزی برابر فولاد!

پیروزی پرسپولیس در اهواز آمار جالبی را برای این تیم در ادوار مختلف لیگ برتر به ثبت رساند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تیتر اول، پیروزی جذاب پرسپولیس برابر فولاد در اهواز باعث شد رکورد پرسپولیس در ادوار مختلف لیگ برتر برای چهارمین بار تکرار شود.

این پیروزی در شرایطی در کارنامه شاگردان یحیی گل‌محمدی رقم خورد که این چهارمین  فصلی است که پرسپولیس در پایان هفته چهارم  امتیازات خود را دو رقمی کرده است.

اولین‌بار پرسپولیس در لیگ هفتم بود که چنین آماری را ثبت کردند و در نهایت قهرمانی دراماتیکی را در پایان فصل به ثبت رساندند. این تیم با سرمربیگری  افشین قطبی در هر ۴ بازی  اول خود در لیگ هفتم به پیروزی دست یافت و در پایان فصل قهرمان شد. 

این اتفاق در دوره‌های شانزدهم و هفدهم لیگ برتر هم برای پرسپولیس رخ داد و در این دوره‌ها بود که با کسب حداقل 10 امتیاز از 4 بازی موفق شدند شروع طوفانی را در لیگ برتر داشته باشند و در پایان فصل در نهایت جام قهرمانی را بالای سر ببرند.

 انتهای پیام/


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

تیم تحریریه مطالب ورزشی

با تمرکز بر ورزش‌های آبی و آب‌وهوایی، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مطالبی درباره‌ی تکنیک‌ها و آموزش‌های شنا، اسکوبا و ران‌دوزی می‌پردازم. هدفمندی خود را در بهبود مهارت‌های آبی و لذت بیشتر در ورزش‌های آبی قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای ماجراجویی و هیجان در آب‌وهوایی نفس بکشید.
دکمه بازگشت به بالا