بهترین های کسب و کارسلامت و تندرستی

پروتئین وی برای افزایش وزن خوب است؟

در فاز نگهداری به ۵ گرم در روز کاهش مییابد. ۱ الی ۲ گرم creatine دیگر نیز از طریق مواد غذایی مصرف شده و به طور عمده از طریق ماهی و گوشت قرمز کسب می شود. کراتین به طور طبیعی از سه اسیدآمینه در بدن ساخته می شود و در گوشت قرمز و ماهی نیز یافت می شود، اما مقدار آن در این غذاها برای ماهیچه سازی کافی نیست و به همین علت افراد به مکمل آن نیاز پیدا می کنند. هر روز با افزایش میزان عرضه مکملهای تقلبی، تشخیص مکمل اصل بسیار سخت شده و این مشکل، یکی از بزرگترین دغدغههای بدنسازان و اهالی ورزش محسوب میشود؛ زیرا با این انتخابِ اشتباه، نهتنها پول ورزشکار به هدر میرود، بلکه احتمال به خطر افتادن سلامتی فرد نیز وجود دارد (راهنمای جامع برای شروع مصرف مکمل ورزشی). هر مکملی (به غیر از برخی از مکملهای هورمونی که در واقع سازندهی استروئیدها یا ترکیباتی هستند که در بدن به استروئید تبدیل میشوند)، به تنهایی کار کمی انجام میدهد. یبوست در کودکان بیشتر حین آموزش توالت رخ میدهد و در پسران شیوع بیشتری دارد، اما درمان یبوست کودکان دشوار نیست.

مکمل گلوتامین با افزایش خونرسانی به اندامهای مختلف بدن قدرت و عملکرد ورزشی فرد را افزایش میدهد. قابل اعتماد ; مکمل های بدن سازی به عنوان مثال آمینو ، پروتئین ، گلوتامین و کراتین و … اما خرید از داروخانه قابل اعتمادتر خواهد بود. از آنجایی که هر کدام از مواد نیروزا دارای عملکردی متفاوت در بدن انسان هستند و حتی با بعضی داروها تداخل دارند، مصرف خودسرانه آنها صدمات جبرانناپذیری مثل بروز علائم زنانه و ژنیکوماستی (نوک سینه) در مردان، عوارض قلبی عروقی، ریزش موی سر وطاسی، اختلال در ترشح هورمون رشد در نوجوانان و متوقف شدن رشد قدی، نازسایی کبد، آکرومگالی(رشد بیش از حد یک عضو) و حتی مرگ را در پی خواهد داشت. قبل از اینکه دنبال داغ ترین مکمل های قبل از تمرین یا موادهای دیگر بروید که حرفه ای های فیتنس به شما پیشنهاد داده اند و با مصرف آنها مثل موی بدن سریع عضله می سازید به این راهنمایی نگاهی بیاندازید زیرا تمام چیزی که برای شروع نیاز دارید در اینجا گفته شده است. از آنجایی که فسفوکراتین عامل اصلی تولید ATP است، بدنتان با در اختیار داشتن فسفوکراتین بیشتر میتواند ATP بیشتری را تولید کند که یک منبع انرژی کلیدی برای ورزشهای قدرتی و پرشدت است.

در کل تفاوت این مکملها با مکملهای امینواسید این است که در این مکمل فقط بر روی این سه امینو اسید شاخهای تمرکز شده است، این امینو اسیدها در بدن تولید نمیشوند و برای جذب آنها نیاز به یک منبع خارجی دارید، بی سی ای ای کمکی به افزایش انرژی استقامت و توان شما در طول تمرین میکند و با استفاده از آن میتوانید کیفیت تمرین خود را چند برابر کنید، همانگونه که استفاده از پروتئین وی بعد از تمرین بسیار ضروری است، استفاده از بی سی ای ای هم در وعده قبل از تمرین بسیار مهم است. بنابراین چطور می توان متوجه شد که چه چیزی مناسب است یا نه؟ خوب قبل از اینکه به سراغ باقی مقاله برویم باید ببینیم بی سی ای ای چیست و در بدن چه کارهایی برایمان انجام می دهد. این همان چیزی است که در این مقاله به آن خواهیم پرداخت : پدیده “پمپ”. بسته بندی را بررسی کنید: یکی از روش های تشخیص اصل یا تقلبی بودن مکمل های خریده شده از داروخانه اینترنتی و فروشگاه های آنلاین بررسی بسته بندی است.

هولوگرام را بررسی کنید: یکی از بهترین راه ها برای تشخیص اصل و تقلبی بودن مکمل بدنسازی بخصوص در خرید اینترنتی، بررسی هولوگرام محصول است. خرید مکمل ورزشی از داروخانه اینترنتی نیز روش جدیدی است که بسیاری از بدنسازان، مربیان و ورزشکاران از آن استقبال کرده اند. بسیاری از محصولات تقلبی، حاوی مواد و ترکیبات غیراصل و بی اثر، از طریق فروشگاه ها و صفحات مجازی بدون اعتبار فروخته می شوند. کمک می کنند که برای از دست دادن چربی بدن، ایجاد توده عضلانی بدون چربی و حفظ بافت های سالم حیاتی هستند. اگر بدن شما پروتئین کافی دریافت نکند، بافت ماهیچه ای را از دست داده و دوره نقاهت طولانی می شود و بدن ماهیچه ها را برای به دست آوردن انرژی تجزیه خواهد کرد. برای این که ماهیچه بتواند پس از تمرین انرژی از دست رفته خود را بازبیاید، از مکمل پروتئین یا ماهیچه ساز غالبا استفاده می گردد. از جمله ترکیبات اصلی این مکمل گیاه جینسینگ است که امروزه در طب سنتی کاربردهای فراوانی دارد. شماره سریال و بارکد دارد؟ چک کردن بارکد QR: امروزه اکثر گوشی های هوشمند توانایی اسکن بارکد را دارند. شما می توانید سریعا از روی بسته بارکد را بردارید.

اطلاعات بیشتر را از mokamelplus.ir بخوانید.

دکمه بازگشت به بالا