بین الملل

پاسخ تلفنی وزیر کشور به مطالبات مردمی

پاسخ تلفنی وزیر کشور به مطالبات مردمی

وزیر کشور در جلسه پاسخگویی برخط به مطالبات مردمی حضور یافت.

به گزارش گروه سیاست و جهان خبرگزاری علم و فناوری آنا؛ احمد وحیدی در جلسه پاسخگویی برخط به مطالبات مردمی که در مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری برگزار شد، با سپاسگزاری از برگزاری این نشست ها، اظهار کرد: امیدواریم رابطه  دولت و مردم با برگزاری این جلسات تقویت شود. دولت مردمی باید حرف مردم را بشنود و از ایده‌های آن‌ها در تصمیم سازی استفاده کند.

وی ادامه داد: امسال برگزاری انتخابات را در پیش داریم که بحث انتخابات، آزمون مهمی است که امیدواریم به نتایج دشمن کورکن دست پیدا کنیم.

وی در پاسخ به مخاطبی در خصوص مشکلات شرکت‌های نفتی و سوختی غیردولتی در خصوص رفع تعهدات ارزی و  تعطیلی برخی شرکت‌ها و بیکاری کارکنان، گفت: لیست شرکت‌های خود را برای من بفرستید. موضوع ابتدا به ساکن به ما برنمی گردد، اما پیگیری می‌کنیم تا مشکلات حل شود.

وزیر کشور همچنین در پاسخ به یکی از دهیاران یکی از روستا‌های شهر بانه بابت مشکلات ایجاد شده بابت بدهکاری به شرکت‌های پیمانکار در روستاها، گفت: شما مشکلات را به فرماندار و استاندار منتقل کنید. من هم موضوع را از مرکز پیگیری می‌کنم.

وحیدی در پاسخ به خواسته یکی از اعضای شورای شهرستان گراش درباره تعیین تکلیف محدوده جغرافیایی گراش و لار و ایجاد کمربندی این شهرستان، اظهار کرد: این مورد تعیین محدوده جغرافیایی را پیگیری می‌کنیم، ولی این مشکل مهم مردم نیست اختلاف سر یک خیابان است. حل این مشکل را پیگیری می‌کنم.

وزیر کشور یکی از اعضای شورای روستای یکی روستا‌های دزفول درباره مشکلات این روستا‌ها گفت: اگر از دهیار ناراصی هستید، شورای روستا او را تغییر دهد. این فرد را خودتان انتخاب کردید. من هم خطاب به استاندار می‌نویسم که به سایر مشکلات روستا‌ها رسیدگی کنند.

در ادامه یک راننده تاکسی ون همدان مشکلات این رانندگان از جمله مستهلک شدن این ون‌ها را شرح داد و وحیدی پاسخ داد: ماشین اسقاط شده شما خریده می‌شود و پول اولیه شما از این راه تهیه می‌شود و وام با اقساط بلندمدت و بدون بهره هم دریافت خواهید کرد و صاحب تاکسی نو خواهید شد.

نویسنده تحریریه علوم بین المللی

به عنوان نویسنده اخبار بین‌المللی، رویدادهای جهانی را به صورتی جذاب و تحلیلی برای شما به تصویر می‌کشم. با استفاده از تجربه و دانشم، شما را در جریان آخرین تحولات جهانی قرار می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا