میلگرد فسفر برنز عمده از کجا بخرم ؟

توضیحات

جالب است بدانید فسفربرنز توسط یک مخترع بلژیکی ساخته شده است. فسفربرنز یکی از آلیاژهای مس می باشد که حاوی مقادیری قلع و فسفر است. از این آلیاژ در ساخت میلگرد فسفر برنز استفاده می شود.

خواص آلیاژ فسفر برنز

آلیاژ قلع باعث افزایش مقاومت فسفربرنز در برابر خوردگی می شود. فسفر موجود در فسفربرنز هم موجب افزایش میزان مقاومت در برابر سایش می گردد. با افزایش مقدار فسفر در این آلیاژ میزان شکنندگی آن نیز افزایش می یابد و از سوی دیگر آلیاژ را سخت تر می کند.

اگر میزان قلع موجود در این آلیاژ را افزایش دهیم، استحکام و مقاومت به خوردگی در این آلیاژ بیشتر خواهد شد. بنابراین در ساخت و تهیه این آلیاژ باید دقت بسیاری داشت.

برخی از ویژگی های بارز این آلیاژ عبارتند از:

  • سختی
  • استحکام
  • ضریب اصطکاک پایین
  • دانه بندی ریز آن

یکی از عواملی که باعث افزایش میزان بهره برداری از آلیاژ فسفربرنز می شود، قابلیت ماشین کاری بالای آن است؛ زیرا پایه اصلی این آلیاژ فسفربرنز مس می باشد. پر واضح است آلیاژ فسفربرنز یک رسانای الکتریکی بسیار عالی در صنعت برق و الکتریسیته می باشد.

یکی از عواملی که باعث ارتجاعی بودن فسفربرنز می شود، خاصیت دانه بندی آن است. این ویژگی بیشتر در صنایع فنرسازی کاربرد دارد.

همچنین باید بیان کرد فسفر موجود در این آلیاژ باعث کاهش ویسکوزیته آلیاژ مذاب خواهد شد. بنابراین فرایند عملیات ریخته گری را بسیار آسان و تمیزتر می نماید و مرز دانه های بین کریستال را کاهش می دهد.

کاربرد آلیاژ فسفر برنز

آلیاژ فسفربرنز خواص بسیار خوب و مطلوبی دارد و این خواص عالی باعث شده صنایع بسیاری از آلیاژ فسفربرنز حداکثر استفاده و بهره برداری را داشته باشند. برخی از صنایع مهمی که از آلیاژ فسفربرنز استفاده می نمایند عبارتند از:

  • صنایع خودروسازی
  • صنایع برق و الکترونیک
  • صنایع کشتی سازی
  • صنایع ساخت تجهیزات موسیقی مثل تارهای گیتار آکوستیک و ساخت ساکسیفون ها.

ابعاد میلگرد فسفر برنز

مجموعه ورق فنری بهلر با داشتن انواع قطرهای میلگرد فسفربرنز با آلیاژهای استاندار جهانی بهترین انتخاب جهت خرید انواع این محصول می باشد.

میلگردهای فسفربرنز معمولاً به طول های ۳ متری قابل عرضه و فروش می باشند و اغلب وارداتی هستند. با این حال در داخل ایران هم فرایند ساخت فسفربرنز مهیا بوده و قابل عرضه می باشد.

فروش میلگرد فسفر برنز

فروش میلگرد فسفربرنز در مجموعه ورق فنری بهلر به صورت خرد و عمده انجام می شود. مشتریان گرامی می تواند میلگرد فسفربرنز خود را در حد سانتی متر و یا تن خریداری و تهیه فرمایند.

میلگردهای فسفربرنز به دو صورت فابریک و یا ریخته گری در معرض فروش و عرضه می باشند. که مجموعه ورق فنری بهلر هر دو نوع میلگرد فسفربرنز را موجود دارد. اما با توجه به قطر میلگرد ممکن است فابریک موجود نباشد و مشتری محترم باید از میلگرد ریخته گری استفاده نماید.

پر واضح است میلگرد فسفر برنز فابریک گران تر از میلگرد فسفربرنز ریخته گری می باشد. این امر نیز به دلیل مرغوبیت بسیار بالای میلگرد فسفربرنز فابریک است.

گاهی اتفاق می افتد که مشتریان محترم نیاز به میلگردهایی با قطرهای غیر استاندارد و یا بسیار قطور دارند. در این موارد هم میلگرد فسفر برنز توسط مجموعه ورق فنری بهلر با عملیات ریخته گری بسیار دقیق و با برگه آنالیز قابل تهیه و عرضه می باشد.

کیفیت میلگرد فسفر برنز در ورق فنری بهلر

یک نکته بسیار مهم در خرید میلگردهای فسفربرنز که باید مد نظر خریداران محترم قرار بگیرد، این است که سودجویان با تغییر مواد تشکیل دهنده ساخت میلگرد فسفربرنز به راحتی می توانند یک کالای بسیار نامرغوب را با قیمتی بسیار ارزان به شما تحویل دهند. گاهی اوقات در ساخت میلگرد فسفربرنز دیده شده از ضایعات آهن، آلومینیوم و سایر ضایعات دیگر استفاده شده که قیمت آن را به پایین ترین حد ممکن برسانند تا بتوانند یک محصول کاملاً تقلبی را با قیمت پایین! به فروش برسانند. با این وجود حتی ممکن است با توجه به مواد مورد استفاده شده در ساخت آلیاژ مثلاً فسفربرنز، از قیمت تمام شده ساخت آن نیز بسیار گرانتر با خریدار حساب نمایند.

اما شما باخیالی آسوده و به شرط آنالیز می توانید از مجموعه ورق فنری بهلر کالای خود را خریداری و تهیه فرمایید. ما برای حسن اعتماد شما بسیار ارزش قائل هستیم و تمام تلاش خود را جهت ارائه بهترین محصول به شما به کار خواهیم گرفت.

مجموعه ورق فنری بهلر با ارائه خدمات فنی به مشتریان محترمی که از این مجموعه خرید می نمایند، خدمات برش نواری برای میلگردهای فوق را انجام می دهند. بنابراین انتخاب مجموعه ورق فنری بهلر به عنوان تامین فلز کاوان کننده کالای شما یک انتخاب عالی و مطمئن خواهد بود.

قیمت میلگرد فسفر برنز

برای اطلاع از قیمت روز میلگرد فسفر برنز می توانید از طریق ، با کارشناسان فروش مجموعه ورق فنری بهُلر تماس حاصل نمایید. ضمناً با عضویت در  و  مجموعه بُهلر، شما هم می توانید از امکانات فوق بهره مند شوید.

مجموعه ورق فنری بهلر همیشه در کنار شما می باشد.

 

دکمه بازگشت به بالا