لیست قیمت خرید قهوه عمده

لیست قیمت قهوه به صورت روزانه به روز رسانی می شود. قیمت قهوه می تواند با توجه به نرخ ارز و واردات قهوه متغیر باشد. ما در فروشگاه قهوه لویا سعی داریم قهوه با قیمت ثابت و نازل ترین قیمت را به مشتریان عزیز ارائه دهیم.

قیمت قهوه به دلیل توزیع مستقیم از درب کارخانه و کوتاه شدن دست واسطه ها در لویا به صورت رقابتی است. شما می توانید لیست قیمت انواع قهوه را در ادامه مشاهده نمایید. برای سفارش قهوه کافیست قهوه مورد نظر خود را از فروشگاه اینترنتی ما تهیه کنید.

لیست قیمت قهوه روزانه

قیمت قهوه روبوستا – رست شده

قهوه روبوستا یکی دیگر از گونه های گیاه قهوه است که معمولا در تولید قهوه استفاده می شود. برخلاف قهوه عربیکا، قهوه روبوستا معمولا در ارتفاعات پایین تر، بین 200 تا 800 متر بالاتر از سطح دریا کشت می شود. نسبت به قهوه عربیکا به دلیل کشت آسان تر و مقاوم تر در برابر آفات و بیماری ها شناخته شده است.

عطر قهوه روبوستا به طور کلی نسبت به قهوه عربیکا پیچیدگی کمتر و مطلوبیت کمتری دارد. دانه های قهوه روبوستا عطر قوی تر، تلخ تر و گاهی خاکی دارند. برخی از نت‌های عطری که معمولاً با قهوه روبوستا مرتبط هستند عبارتند از: لاستیک سوخته، بادام زمینی و چوب.

قهوه روبوستا نسبت به قهوه عربیکا دارای کافئین بیشتری است که به طعم قوی و تلخ آن کمک می کند. اغلب در ترکیب با قهوه عربیکا برای افزودن بدن و عمق به طعم، به ویژه در مخلوط اسپرسو استفاده می شود.

به طور کلی، در حالی که قهوه روبوستا جزء مهم بسیاری از مخلوط‌های قهوه است، معمولاً کیفیت پایین‌تری نسبت به قهوه عربیکا دارد و معمولاً برای محصولات قهوه تخصصی یا سطح بالا استفاده نمی‌شود.

جهت اطلاع از قیمت خرید کیلویی قهوه های مختلف بر روی لینک درج شده روی هر محصول کلیک کرده و به صفحه قهوه مرد نظرتان وارد شوید؛ در صفحه باز شده وزن مورد نظرتان را انتخاب نموده

جهت اطلاع از قیمت خرید کیلویی قهوه های مختلف بر روی لینک درج شده روی هر محصول کلیک کرده و به صفحه قهوه مرد نظرتان وارد شوید؛ در صفحه باز شده وزن مورد نظرتان را از گزینه های موجود (250 گرم، 1 کیلوگرم و 3 کیلوگرم) انتخاب نموده تا قیمت بر اساس وزن انتخابی برای شما نمایش داده شود.

جهت اطلاع از قیمت خرید کیلویی قهوه های مختلف بر روی لینک درج شده روی هر محصول کلیک کرده و به صفحه قهوه مرد نظرتان وارد شوید؛ در صفحه باز شده وزن مورد نظرتان را از گزینه های موجود (250 گرم، 1 کیلوگرم و 3 کیلوگرم) انتخاب نموده تا قیمت بر اساس وزن انتخابی برای شما نمایش داده شود.

کلیه رست ها با به روز ترین فناوری روز دنیا انجام می گردد.

قیمت قهوه عربیکا – رست شده

قهوه عربیکا گونه ای از گیاه قهوه است که به دلیل داشتن دانه های قهوه با کیفیت بالا به طور گسترده ای رشد می کند. اعتقاد بر این است که منشاء آن در ارتفاعات اتیوپی بوده و بعداً به سایر نقاط جهان معرفی شده است.

گیاهان قهوه عربیکا معمولاً در ارتفاعات بالاتر، بین 600 تا 2000 متر از سطح دریا رشد می کنند و نسبت به سایر گونه های قهوه بیشتر در معرض آفات و بیماری ها هستند. با این حال، آنها به دلیل طعم های غنی و پیچیده، اسیدیته پایین تر، و به طور کلی طعم صاف تر نسبت به سایر گونه های قهوه ارزشمند هستند.

قهوه عربیکا تقریباً 60 درصد از تولید قهوه در جهان را تشکیل می دهد و به طور گسترده برای مخلوط های قهوه تخصصی، از جمله قهوه های تک منشأ و تجارت منصفانه استفاده می شود.

رایحه قهوه عربیکا یکی از باارزش ترین ویژگی های آن است و اغلب به عنوان رایحه ای ظریف و پیچیده توصیف می شود. وقتی قهوه عربیکا دم می‌شود، بسته به تنوع خاص و شرایط رشد، می‌تواند طیف گسترده‌ای از نت‌های عطر را ایجاد کند.

برخی از عطرهای رایج مرتبط با قهوه عربیکا شامل نت های گلی مانند یاس و اسطوخودوس، نت های میوه ای مانند زغال اخته و مرکبات و نت های مغزی مانند بادام و فندق است. علاوه بر این عطرهای اولیه، قهوه عربیکا می تواند نت های ظریف تری مانند کارامل، شکلات و ادویه ها نیز داشته باشد.

عطر قهوه عربیکا نتیجه ترکیبات شیمیایی پیچیده موجود در دانه های قهوه است که در طول فرآیند دم کردن آزاد می شوند. رایحه های خاص موجود در یک دسته خاص از قهوه می تواند بر اساس عواملی مانند خاک، آب و هوا و روش های پردازش مورد استفاده برای رشد و برداشت دانه های قهوه متفاوت باشد.

قیمت قهوه میکس رست شده

قهوه های میکس در لویا بهترین انتخاب ها برای اسپرسو و فرنچ پرس هستند. این قهوه ها ترکیبی از انواع عربیکا و روبوستا می باشند.

قیمت قهوه فوری

اگر میخواهید در سریع ترین زمان ممکن و بدون نیاز به هیچ وسیله قهوه ساز، یک فنجان قهوه عالی داشته باشید پیشنهاد ما قهوه فوری است. قیمت قهوه فوری به دلیل فرآیندهایی که روی آن انجام شده بالاتر از دان قهوه می باشد اما برای درست کردن یک فنجان قهوه فوری نیاز به مقدار کمتری قهوه دارید.

قیمت قهوه اسپشیالیتی رست شده

قهوه اسپشیالیتی به قهوه ای گفته می شود که بالاترین درجه قهوه را دارد. این قهوه ها اصولاً تک خاستگاه هستند و قیمت قهوه اسپشیالیتی به دلیل درجه کیفیت بالا و بهترین فرآیندهای کاشت ، داشت و برداشتی که روی آن انجام میگیرد نسبت به دیگر قهوه ها بالاتر می باشد. اما بهترین تجربه قهوه را نیز برای شما فراهم می آورد.

قهوه اسپشیالیتی معمولاً از دانه‌های قهوه عربیکا تولید می‌شود که در شرایط محیطی ایده‌آل رشد می‌کنند، در اوج رسیدگی برداشت می‌شوند و با دقت پردازش می‌شوند تا طعم و عطر طبیعی خود را حفظ کنند. دانه‌های قهوه اغلب در مزارع کوچک و مستقلی که بر روی شیوه‌های پایدار و اخلاقی، مانند تجارت منصفانه و کشاورزی ارگانیک تمرکز دارند، رشد می‌کنند.

علاوه بر کیفیت دانه‌های قهوه، قهوه تخصصی به دلیل سطح تخصص و مهارت در فرآیند برشته کردن و دم کردن نیز متمایز است. روست‌کننده‌های قهوه تخصصی از طیف وسیعی از تکنیک‌ها برای برشته کردن دانه‌ها استفاده می‌کنند تا طعم و عطر بی‌نظیر آن‌ها را نشان دهند. کافی‌شاپ‌های تخصصی اغلب از روش‌های دم‌آوری دستی مانند پوراور و فرنچ پرس برای استخراج حداکثر طعم و پیچیدگی از قهوه استفاده می‌کنند.

قهوه اسپشیالیتی اغلب با قیمت قهوه بالاتری نسبت به محصولات قهوه تجاری همراه است که نشان دهنده مراقبت و توجه بیشتری است که به تولید آن می شود. با این حال، بسیاری از علاقه مندان به قهوه، قهوه اسپشیالیتی را به دلیل طعم عالی و مشخصات طعم منحصر به فرد آن ارزش قائل هستند.

قیمت قهوه بدون کافئین رست شده

در فرآیند کافئین زدایی بیش از 97 درصد کافئین قهوه از بین می رود. در لویا تمامی قهوه های بدون کافئین طبق فرآیندهای استفاده از آب کافئین زدایی شده اند و از مواد آلی استفاده نشده است. قهوه های بدون کافئین برای افرادی که عادت دارند در طول روز زیاد قهوه بنوشند مناسب است چرا که از رسیدن کافئین بیش از حد به بدن و مضرات آن برای سلامتی جلوگیری می کند. همچنین این قهوه برای افرادی که دچار اضطراب و بی خوابی هستند بسیار مناسب است.

قهوه بدون کافئین که به آن قهوه دی کف نیز می‌گویند، نوعی قهوه است که بیشتر محتوای کافئین آن حذف شده است. قهوه بدون کافئین از دانه‌های قهوه ساخته می‌شود که فرآیند استخراج کافئین از دانه‌ها را طی کرده و بسیاری از ترکیبات دیگر را دست نخورده باقی می‌گذارد.

روش های مختلفی برای کافئین زدایی قهوه استفاده می شود که از آن جمله می توان به روش آب سوئیسی، روش حلال مستقیم و روش دی اکسید کربن اشاره کرد. در روش آب سوئیسی، دانه های قهوه را در آب خیس می کنند تا کافئین استخراج شود و سپس محلول به دست آمده از فیلتر عبور داده می شود تا کافئین از آن خارج شود. در روش حلال مستقیم، از حلالی مانند اتیل استات یا متیلن کلراید برای استخراج کافئین استفاده می شود و سپس حلال از دانه ها خارج می شود. در روش دی اکسید کربن، از دی اکسید کربن برای استخراج کافئین استفاده می شود و سپس دی اکسید کربن از دانه ها خارج می شود.

قهوه بدون کافئین معمولاً 97 تا 99 درصد کافئین کمتری نسبت به قهوه معمولی دارد. در حالی که فرآیند کافئین زدایی می تواند طعم و عطر قهوه را اندکی تغییر دهد، اکثر مردم نمی توانند تفاوت قابل توجهی بین قهوه بدون کافئین و قهوه معمولی از نظر طعم تشخیص دهند.

قهوه بدون کافئین اغلب توسط افرادی مصرف می شود که به کافئین حساس هستند یا می خواهند مصرف کافئین خود را محدود کنند و در عین حال از طعم قهوه لذت می برند.

قیمت قهوه سبز روبوستا – رست نشده

قهوه سبز به دانه قهوه ای گفته می شود که فرآیند رست روی آن انجام نشده است. خرید قهوه سبز برای لاغری توصیه می شود و همچنین رسترها در سراسر ایران می توانند دانه سبز قهوه درجه یک را با بهترین قیمت قهوه لویا خریداری نمایند.

قیمت قهوه سبز عربیکا – رست نشده

کشورهایی مانند برزیل، ویتنام، اندونزی، هند، مکزیک و هندوراس از جمله بزرگترین تولید کنندگان انواع قهوه در دنیا به شمار می آیند.

قیمت قهوه روزانه

معمولاً عرضه کنندگان و واسطه های بازار قهوه، قهوه را به صورت عمده خریداری می نمایند. مهم ترین عوامل تغییر قیمت قهوه نوع قهوه و تعداد واسطه هاییست که بر قیمت قهوه کیلویی تاثیر به سزایی دارد.

به شما پیشنهاد می کنیم برای خرید قهوه عمده با قیمت پایین تر از نرخ روز، از واردکنندگانی که قهوه را به صورت مستقیم رست و ارائه می دهند وبه صورت آنلاین تهیه نمایید. فروشگاه قهوه لویا این امکان را برای شما فراهم می آورد تا خرید قهوه را به آسان ترین شکل و به صورت مطمئن انجام دهید.

در نهایت قیمت قهوه کیلویی توسط شرکت هایی تعیین می شود که وارد کننده هستند. در ادامه عملیات برشته کاری و بسته بندی دو عامل دیگر هستند که قیمت قهوه را تحت تاثیر قرار می دهند. بهترین بسته بندی برای قهوه بسته بندی است که هوابندی شده باشد و اکسیژن به دانه یا پودر قهوه دسترسی نداشته باشد.

شما می توانید قهوه را هم به صورت دانه و هم به صورت پودر قهوه تهیه نمایید و با بسته بندی سیلد برای شما ارسال می گردد.

قهوه وارداتی در بازار ایران

در بالا انواع قهوه و قیمت آن را برای هر نوع خاستگاه بررسی کردیم. واردات قهوه سالانه تا بیش از 700 تن انجام می شود و این مقدار به دلیل افزایش استفاده از قهوه و جا افتادن فرهنگ نوشیدن قهوه ، در حال افزایش است.

عوامل تاثیر گذار در قیمت قهوه

از ابتدای کاشت و رشد بذر قهوه گرفته تا فرآیند رست و فروش همه و همه در قیمت نهایی قهوه شما تاثیر گذار هستند.

هرچه بذر اولیه قهوه با کیفیت تر باشد قیمت قهوه نهایی هم بیشتر می شود. قهوه های اسپشیالیتی که بهترین کیفیت را دارا هستند، از با کیفیت ترین بذر ها در بهترین نقاط آب و هوایی و تحت نظر کشاورزان تولید می شوند. دقت بالا در کاشت، داشت و برداشت این قهوه ها و در ادامه فرآیند های پردازش کنترل شده باعث می شود تا قیمت تمام شده بالاتر باشد.

یکی دیگر از عوامل مهم در قیمت قهوه نوع تجارت قهوه است که می تواند عادلانه باشد یا نباشد. گاهی اوقات قهوه با تجارت عادلانه گران تر است.

تجارت عادلانه قهوه چیست؟

تجارت عادلانه یک سازمان است که کالاهایی مانند قهوه، شکلات و شکر را تایید می کند و اطمینان حاصل می کند این محصولات مطابق با مجموعه ای از استاندارهای سختگیرانه که برای محیط زیست مفید است تولید می شوند و همچنین مطمئن می شود با افرادی که در کاشت و تولید این محصولات دخیل هستند به خوبی و با عدالت رفتار شده است.

دکمه بازگشت به بالا