اقتصادی

فدراسیون گلف از نظر مالی ضعیف است

فریده شجاعی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تیتر اول، بااشاره به اینکه ورزشکاران ایرانی می‌توانند در المپیک بدرخشند، اظهار داشت: در آستانه ورود به المپیک ورزشکاران باید با روحیه باشند و بدانند وارد چه میدان بزرگی می‌شوند. از آنها به موقع تجلیل شد تا  شان آنها حفظ شود و انشاالله بهترین عملکرد را در پاریس داشته باشند.

وی درباره شرایط فدراسیون گلف افزود: فدراسیون گلف از نظر مالی ضعیف است و امکانات کمی در اختیار دارد، اما رییس فدراسیون با عشق و علاقه کار را پیش میبرد و ما هم به نوبه خود به این مجموعه کمک می‌کنیم.

نایب رییس فدراسیون گلف ادامه داد: چهار بخش مختلف در گلف تحت نظر ما است که از طریق همگانی کردن آنها میتوانیم به اهدافمان دست پیدا کنیم. متاسفانه مشکل مجموعه انقلاب برای ما هنوز حل نشده و بچه‌های ما برای مسابقات به آیلند میروند که مسافت خیلی طولانی دارد.

شجاعی در پایان گفت: ملی پوشان گلف در صورتی که بتوانند امتیازات لازم را کسب کرده و رنکینگ خود را ارتقا دهند، می‌توانند در قهرمانی آسیا شرکت کنند.

انتهای پیام/

کارگروه تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی حرفه‌ای هستم که با تخصص و تجربه در زمینه تحلیل‌های اقتصادی فعالیت می‌کنم. با استفاده از روش‌های پیشرفته و دسترسی به منابع معتبر، سعی می‌کنم تا به شما تحلیل‌های دقیق و قابل اعتماد را ارائه دهم تا شما در تصمیم‌گیری‌های مالی بهترین نتیجه را بگیرید.
دکمه بازگشت به بالا