بهترین های کسب و کارعمومی

فاصله ی دبی تا تهران با هواپیما

با موضوع فاصله ایران تا دبی در خدمت شما هستیم.

فاصله ایران تا دبی، 766.42 مایل، معادل 1,233.43 کیلومتر است.

کوتاهترین فاصله (خط هوایی) ایران و دبی 485.48 مایل (781.30 کیلومتر) است.

رانندگی از تهران به دبی 2407.6 کیلومتر است و هزینه این سفر 950 – 1500 درهم برآورد شده است

نقطه میانی جغرافیایی بین این دو نقطه در ایران، استان فارس، شهرستان داراب است و در فاصله 242.74 مایلی (390.65 کیلومتری) از هر دو نقطه در یک یاتاقان 163.26 درجه قرار دارد.

در شرکت اجاره خودرو در دبی  یک هدف وجود دارد که آن بالاترین کیفیت فنی خودرو، کمترین قیمت‌های اجاره ماشین در دبی که منجر به رضایت شما مشتری عزیز بشود؛ زیرا من و تیم ما می‌دانیم که پیشرفت و توسعه کسب‌وکار در گرو رضایت شما است.

فاصله ایران تا دبی

شهر دبی واقع در کشور امارات متحده عربی، یکی از شهرهای محبوب در میان توریست های ایرانی به شمار می رود. هر ساله، تعداد بی شماری از ایرانیان، به هدف گردشگری، زندگی و یا کار و تحصیل، شهر دبی را به عنوان کشور مقصد خود، انتخاب می نمایند.

کشور امارات متحده عربی، به جهت داشتن موقعیت خاص استراتژیک خود، از سرتاسر جهان، پذیرای تعداد بی شماری از گردشگران بین المللی می باشد و رفت و آمد به این شهر، با توجه به شرایط خاص این شهر زیبا، بسیار زیاد می باشد.

کشور امارات متحده عربی که در قلب آن، شهر دبی واقع شده است، در همسایگی کشور ایران قرار گرفته است و این امر بر آمار بازدید کنندگان ایرانی این شهر، به دلایل تجاری، تفریحی، نمایشگاه های مختلف و متفاوت و همایش های علمی و بسیاری از دلایل جالب و هیجان انگیز دیگر، می افزاید.

برای داشتن شغل و باید از شرایط آن اطلاع داشته باشید.

ویدئو فاصله ایران تا دبی

تنها راه سفر به شهر دبی از کشور ایران، از طریق مسیر هوایی می باشد و این امر، باعث شده است که تقاضا برای دریافت بلیط هواپیما از تهران به دبی، بسیار زیاد باشد. از فرودگاه های مختلف کشور، در تمامی روزهای هفته، پروازهای مختلفی و در ساعات متفاوت به شهر دبی انجام می گیرد.

اما، یکی از سؤالاتی که ذهن بیشتر علاقمندان به سفر به این شهر زیبای عربی را به خود مشغول نموده است، این است که، فاصله ایران تا دبی، چقدر است؟!

اینفوگرافیک فاصله ایران تا دبی

اینفوگرافیک فاصله ایران تا دبی

در همین راستا، در این مقاله، سعی داریم به بحث و بررسی مبحث فاصله ایران تا دبی ، به همراهی مشاوران شرکت مهاجرتی الست گروپ، بپردازیم. چنان چه شما نیز از علاقمندان به این موضوع می باشید، با ما تا پایان این مقاله، همراه و هم گام شوید.

پیشنهاد می کنیم از پست  دیدن کنید.

در مقاله فاصله ایران تا دبی به بررسی موضوعات ذیل پرداخته ایم:

فاصله زمانی ایران تا دبی

چگونگی اطلاع از فاصله زمانی ایران تا دبی

زمان سفر از ایران تا دبی

فاصله مکانی ایران تا دبی

مدت زمان پرواز از شهر تهران در ایران تا دبی

مدت زمان پرواز از شهر اصفهان در ایران تا دبی

مدت زمان پرواز از شهر شیراز در ایران تا دبی

مدت زمان پرواز از شهر شیراز در ایران تا دبی

مدت زمان پرواز از بندر عباس در ایران تا دبی

مدت زمان پرواز از دیگر نقاط ایران تا دبی

فاصله ایران تا دبی و دیگر شهرهای امارات

فاصله دبی تا شهر شارجه

فاصله دبی تا شهر ابوظبی

فاصله دبی تا شهر العین

فاصله دبی تا شهر راس الخیمه

فاصله دبی تا شهر عجمان

دیگر فواصل ایران تا دبی

فاصله گردشگری ایران تا دبی

فاصله ارزش پاسپورت ایران تا دبی

فاصله درآمد سرانه ایران تا دبی

فاصله شاخص شادی ایران تا دبی

فاصله کارآفرینی ایران تا دبی

فاصله حمل و نقل هوایی ایران تا دبی

سخن پایانی

فاصله زمانی ایران تا دبی

فاصله زمانی ایران تا دبی

اگر تا کنون، به کشور دیگری سفر کرده باشید، بدون تردید متوجه اختلافات زمانی بین مبداً و کشور مقصد، شده اید. در عین حال، برای درک اختلافات زمانی، لازم نیست که حتماً به کشور دیگری سفر کرد. با یک نگاه کوتاه به زمان و ساعت های کشورهای دیگر، می توان اختلافات زمانی که بین کشور ما و دیگر کشورهای جهان وجود دارد را، به صورت واضح مشاهده کرد.

چنان چه فردی تمایل به سفر به کشور دیگری را داشته باشد، یکی از نکاتی که می بایست در نظر بگیرد، این فاصله زمانی بین کشور خود و کشور مقصد می باشد.

هنگامی که مسافر، تصمیم به سفر به شهر دبی و یا حتی تماس با فردی در کشور امارات متحده عربی و شهر دبی را می گیرد، می بایست این موضوع را در نظر داشته باشد که شهرهای مختلف در این کشور، از جمله شهر دبی، در موقعیت های زمانی متفاوتی وجود دارد.

لازم به ذکر است که، زمان در شهر تهران از شهر دبی، عقب تر می باشد. اما بسته به این که، از کدام شهر ایران فرد تمایل به سفر به شهر دبی را داشته باشد، این فاصله زمانی، متفاوت می باشد. به صورت استاندارد، زمان در شهر دبی، از ساعت گرینویچ که ساعت استاندارد جهانی به شمار می رود، چهار ساعت، جلوتر می باشد.

در شهر دبی، در هر شش ماه از سال، تغییرات جلو و یا عقب بردن ساعت به اندازه یک ساعت، انجام نمی گیرد

در شهر دبی، در هر شش ماه از سال، تغییرات جلو و یا عقب بردن ساعت به اندازه یک ساعت، انجام نمی گیرد. در کشور ما و برخی از کشورهای جهان، هر شش ماه از سال، ساعت یک ساعت به عقب و یا جلو کشیده می شود.

اما در کشور امارات متحده عربی، این تغییر ساعت شش ماهه، انجام نمی گیرد. در ایران، در یکم فروردین هر سال، ساعت رسمی یک ساعت به جلو کشیده می شود و در نخستین روز مهر، ساعت مجدداً به ساعت قبلی برگشته و یک ساعت به عقب کشیده می شود.

اما در دبی، ساعت در تمامی طول سال، یکسان می باشد و تغییری در آن انجام نمی گیرد. دبی، از نظر فاصله مکانی، 601 کیلومتر با ایران فاصله دارد که با توجه به موقعیت جغرافیایی این کشور، ساعت آن 30 دقیقه از ایران، جلوتر می باشد.

به صورتی که در هر ساعتی در ایران، در دبی این زمان، نیم ساعت جلوتر است. در کشور ایران، ساعت 7 صبح، معادل ساعت 7:30  صبح، در دبی می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و کامل تر در ارتباط با فاصله ایران تا دبی، می توانید با مشاوران شرکت مهاجرتی الست گروپ، تماس حاصل نمایید. شرکت مهاجرتی الست گروپ، با سال ها تجربه در زمینه کلیه امور مسافرتی و مهاجرتی، گزینه ای برتر برای اخذ انواع مشاوره مربوطه به سفر به دبی، به شمار می رود.

چگونگی اطلاع از فاصله زمانی ایران تا دبی

چگونگی اطلاع از فاصله زمانی ایران تا دبی

یکی از راه هایی که به راحتی می توان اختلاف زمان را از یک کشور تا کشور دیگر، بدست آورد، استفاده از مبدل های زمانی می باشد که امروزه در دسترس همگان قرار دارد. به کمک مبدل های زمانی، می توان اختلاف ساعت موقعیت فعلی خود را با هر شهر و یا کشوری که مورد نظرتان می باشد، به راحتی محاسبه نمایید.

اگر فردی تمایل به شرکت در یک کنفرانس رسمی و کاری را داشته باشد، بهترین زمان برای انجام یک کار رسمی، از ساعت 9:30 صبح الی 6:00 بعد از ظهر می باشد.

زیرا که با توجه به این امر که ساعت رسمی دبی از ایران نیم ساعت جلوتر می باشد و ساعت شروع کار در کشور دبی 9 صبح و خاتمه کار 5:30 عصر می باشد، این زمان، بهترین زمان ممکن برای تماس های تلفنی کاری و نیز انجام امور اداری در دبی، به شمار می رود.

البته لازم به ذکر است که، اگر تنها به هدف تفریح و یا گردش، تصمیم به سفر به دبی را دارید، در هر زمان می توانید، سفر خود را انجام دهید.

پیشنهاد می کنیم از پست دیدن کنید.

زمان سفر از ایران تا دبی

زمان سفر از ایران تا دبی

دبی، به صورت دقیق، در فاصله 817 کیلومتری از کشور ایران، قرار گرفته است. چنان چه فردی با سرعت ثابت 50 کیلومتر بر ساعت و به صورت مستقیم به سوی دبی حرکت نماید، می تواند پس از 48 ساعت و 8 دقیقه، به کشور دبی، برسد.

همان طور که به آن اشاره شد، بیشتر سفرهایی که به سمت دبی انجام می گیرد، به صورت هوایی می باشد. اما، در عین حال، می توان از وسایل نقلیه متفاوتی، نظیر اتوبوس، قطار و کشتی نیز، به این کشور رسید. از همین رو، زمان رسیدن به دبی، با توجه به وسیله نقلیه که برای رسیدن به آن، استفاده می شود، متفاوت خواهد بود.

لازم به ذکر است که، به خاطر دشواری های روش های دیگر سفر به دبی، به نسبت سفر هوایی، بیشتر مسافران ترجیح می دهند که برای سفر به دبی، با هواپیما سفر نمایند. شایان ذکر است که، مدت زمان پرواز از تهران تا دبی، به شرایط و فاکتورهای مختلفی وابسته می باشد. این عوامل می توانند شرایط آب و هوا، سرعت باد و نیز مسیر پرواز باشد که می توانند در زمان رسیدن به دبی، تاثیرگذار باشند.

با در نظر گرفتن تمامی این فاکتورها در شرایط نرمال و عادی، می توان زمان واقعی پرواز از ایران تا دبی را، کمتر از 24 دقیقه، تخمین زد

با در نظر گرفتن تمامی این فاکتورها در شرایط نرمال و عادی، می توان زمان واقعی پرواز از ایران تا دبی را، کمتر از 24 دقیقه، تخمین زد. اما، میانگین مدت پرواز از تهران تا دبی، عموماً یک ساعت و 33 دقیقه، به طول می انجامد. البته همان طور که به آن اشاره شد، می توان به وسیله کشتی نیز، به دبی رسید.

کشورهای عبوری از خلیج فارس و تنگه هرمز که جدا کننده ایران از شبه جزیره عربستان می باشند، فی مابین بنادر مختلف ایران و کویت و امارات متحده عربی، در حال حرکت می باشند. این کشتی ها، هم بار و هم مسافر حمل می کنند.

البته لازم به ذکر است که کشتی های بین ایران و قطر و بحرین و عربستان صعودی، در حال حاضر، فعال نمی باشند. اما به صورت کلی، به کمک خلیج فارس و دریای عمان، ایران به آب های بین المللی دسترسی دارد. یکی از مسیرهای دریایی پرطرفدار از ایران به دبی، از بندر لنگه به دبی می باشد.

این سفر، در حدود شش ساعت به طول می انجامد

این سفر، در حدود شش ساعت به طول می انجامد. به صورت کلی دو نوع کشتی در این مسیر، گذر می کنند که یکی هم مسافر و هم کالا و دیگری تنها کالا، فی مابین دو کشور را، جا به جا می نماید. هم چنین، می توان فاصله ایران تا دبی را، به وسیله ماشین نیز، طی نمود.

اگر فردی تمایل داشته باشد که بدون توقف، با ماشین فاصله ایران تا دبی را، طی نماید، سفر او به فاصله 1498 مایل یا 2411 کیلومتر، می باشد و زمان رانندگی تا رسیدن به مقصد، 23 ساعت و 38 دقیقه، به طول می انجامد.

این زمان برای رانندگی بسیار طولانی مدت می باشد که به هیچ عنوان، این زمان از رانندگی بدون توقف، به هیچ عنوان، عقلانی نمی باشد. اما همان طور که به آن اشاره شد، سفر هوایی از ایران تا دبی، یک ساعت و نیم به طول می انجامد که علاوه بر این زمان، می بایست زمان انتظار در فرودگاه را نیز، مد نظر قرار داد.

فاصله مکانی ایران تا دبی

فاصله مکانی ایران تا دبی

تهران که پایتخت ایران می باشد در مختصات، 35.6944.514215 قرار دارد. دبی واقع در امارات متحده عربی، دارای مختصات 25.0657.55.1733 قرار گرفته است. مسافت شهر تهران تا دبی، به صورت هوایی معادل 767 مایل که معادل 1235 کیلومتر می باشد، است.

فاصله تهران تا دبی، به صورت هوایی و با هواپیما، حداکثر 5 ساعت به طول می انجامد. البته با وسیله نقلیه شخصی، این فاصله، 2398.4 کیلومتر می باشد که برای فردی که بدون توقف و با سرعت 112 کیلومتر در ساعت، حرکت کند، این زمان 21 ساعت و 24 دقیقه، طول خواهد کشید.

به صورت کلی، مجموع فاصله خطوط مستقیم بین ایران و دبی، 817 کیلومتر می باشد. البته این فاصله، یک خط مستقیم از ایران به دبی می باشد که با توجه به انحنای جاده و مسیر، این فاصله مکانی بین ایران تا دبی، متفاوت خواهد بود. لازم به ذکر است که، فاصله ایران تا امارات متحده عربی، از بندرعباس می باشد.

از بندر عباس، می توان در مدت 3 ساعت نیم به امارات رسید

این فاصله از بندرعباس، 182 کیلومتر است. از بندر عباس، می توان در مدت 3 ساعت نیم به امارات رسید. فاصله زمانی و مکانی سفر از بخش های مختلف ایران به دبی، متفاوت می باشد. که در ادامه مبحث فاصله ایران تا دبی به بررسی این موضوع خواهیم پرداخت.

شایان ذکر است که پس از اتمام این مقاله، در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با مبحث ” فاصله ایران تا دبی ” می توانید با شرکت مهاجرتی الست گروپ تماس حاصل نمایید.

از جمله خدمات شرکت مهاجرتی الست گروپ، امکان مشاوره رایگان در کلیه زمینه های مهاجرتی و مسافرتی به سایر کشورهای جهان می باشد. به صورتی که، تنها با یک بار تماس با شرکت مهاجرتی الست گروپ و یا ثبت نام خود در وب سایت این شرکت مهاجرتی معتبر جهانی، می توانید از خدمات مشاوره رایگان این شرکت، بهره مند شوید.

مدت زمان پرواز از شهر تهران در ایران تا دبی

مدت زمان پرواز از شهر تهران در ایران تا دبی

بدون تردید، بیشترین و پرطرفدارترین روش برای رفتن به دبی از ایران، روش هوایی و آن هم از تهران به دبی می باشد. این هیجان و استقبال از بلیط پرواز دبی به تهران، تا به حدی می باشد که، در برخی از زمانی های پرترافیک سال و در فصل های پر طرفدار، یافتن بلیط برای رفتن به دبی از تهران، کاری بسیار دشوار می باشد.

پرواز از تهران به دبی، از فرودگاه امام خمینی انجام می گیرد و در فرودگاه بین المللی دبی، خاتمه می یابد. فاصله هوایی تهران تا دبی، به صورت حدودی 1189 کیلومتر می باشد که در شرایط متعادل جوی، زمان سفر 2 ساعت و 10 دقیقه به طول می انجامد که در شرایط نامساعد جوی، این زمان، بدون تردید، طولانی تر خواهد شد.

البته بسته به هدف مسافر و میزان بودجه ای که برای پرواز صرف کرده باشد، زمان سفر از تهران تا دبی، می توند متفاوت شود. اگر مسافر تمایل به واردات کالا از دبی را با هواپیما داشته باشد، پرواز می تواند بین 2 تا 3 ساعت، به طول بیانجامد.

البته لازم به ذکر است که، ایرانیان برای سفر به دبی، می بایست ویزای دبی را دریافت نمایند و امکان سفر به این کشور، بدون داشتن ویزا، امکان پذیر نمی باشد.

برای دریافت ویزای دبی، تنها کافیست با شرکت مهاجرتی الست گروپ، تماس حاصل نموده و از مشاوران شرکت مهاجرتی الست گروپ، در این راستا، راهنمایی بخواهید. در ادامه مقاله فاصله ایران تا دبی به بررسی، زمان پرواز میان سایر شهرهای ایران تا دبی، اشاره شده است. چنان چه تا به این جای مقاله، برای شما مفید بوده است، با ما تا پایان این مقاله، همراه شوید.

مدت زمان پرواز از شهر اصفهان در ایران تا دبی

مدت زمان پرواز از شهر اصفهان در ایران تا دبی

از شهر اصفهان، به صورت مستقیم می توان به دبی، سفر هوایی داشت. پرواز از شهر اصفهان به دبی، معمولاً دو تا سه بار در هفته انجام می گیرد. بسیاری از مسافرانی که در شهر اصفهان و یا شهرهای نزدیک آن زندگی می کنند و تمایل دارند که به دبی، سفر هوایی داشته باشند، می توانند به فرودگاه شهید بهشتی در شهر اصفهان بروند و سفر خود را از این شهر انجام دهند.

جالب است که در زمان هایی که پیک سفر به دبی می باشد، بسیاری از افراد، از شهر تهران به اصفهان رفته تا بتوانند بلیط سفر هوایی به دبی را تهیه و از اصفهان به صورت هوایی به دبی سفر نمایند. به صورت تقریبی، مسافت اصفهان تا دبی، 9000 کیلومتر می باشد.

در یک شرایط عادی و نرمال، از اصفهان به دبی، به صورت تقریبی یک ساعت و 50 دقیقه، به طول می انجامد

در یک شرایط عادی و نرمال، از اصفهان به دبی، به صورت تقریبی یک ساعت و 50 دقیقه، به طول می انجامد. لازم به ذکر است که، در مواقع اضطراری و شرایط نامساعد جوی، این زمان، افزایش خواهد یافت.

برای خرید بلیط با قیمتی مناسب، می توان از آژانس های هواپیمایی معتبر و یا وب سایت های معتبر استفاده نمود و بلیط سفر هوایی خود از اصفهان به دبی، با قیمتی مناسب، خریداری کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و کامل تر، در زمینه چگونگی تهیه بلیط هوایی دبی و اخذ ویزای این کشور، می توانید با شرکت مهاجرتی الست گروپ تماس حاصل نموده و از مشاورات سودمند مشاوران و متخصصان این شرکت مهاجرتی معتبر و نامدار، بهره مند شوید.

در دنباله موضوع فاصله ایران تا دبی به بررسی مدت زمان پرواز از شهر شیراز به سمت دبی، به صورت هوایی، خواهیم پرداخت. ما را هم چنان تا پایان این مقاله، همراهی کنید.

مدت زمان پرواز از شهر شیراز در ایران تا دبی

مدت زمان پرواز از شهر شیراز در ایران تا دبی

شهر شیراز نیز، از دیگر شهرهای کشور ایران می باشد که می توان از آن، به صورت هوایی به دبی، سفر نمود. بسیاری از افرادی که تمایل به سفر به دبی دارند و در شهر شیراز و یا شهرهای اطراف آن، ساکن می باشند، دیگر برای سفر به دبی، لازم نیست به شهر تهران بیایند و می توانند از همان شهر شیراز و از فرودگاه شهید دستغیب شیراز، به دبی به صورت هوایی، پرواز کنند.

تهیه بلیط پرواز از شیراز به دبی، بسیار اسان می باشد از بسیاری از سایت ها می توان آن را به صورت آنلاین، خریداری نمود. پرواز از شهر شیراز به دبی، در هر هفته، 3 الی 4 بار، انجام می شود که این امر، حق انتخاب خوبی به علاقمندان به سفر به دبی را، می دهد.

فاصله شهر شیراز به دبی، تقریباً 556 کیلومتر می باشد

فاصله شهر شیراز به دبی، تقریباً 556 کیلومتر می باشد که در شرایط کاملاً عادی آب و هوایی، زمان این سفر هوایی، در حدود 50 تا 60 دقیقه، طول می کشد. البته لازم به ذکر است که همانند هر پرواز هوایی دیگر، در شرایط نامساعد آب و هوایی و یا هر گونه نقصی در پرواز، می تواند طولانی تر شود.

شایان ذکر است که برای ورود به دبی، لازم است که مسافر، در ابتدا ویزای دبی را دریافت نموده باشد. برای دریافت ویزای دبی، می توانید از مشاوران و متخصصان مجرب شرکت مهاجرتی الست گروپ، کمک بگیرید.

شرکت مهاجرتی الست گروپ، سال هاست که در زمینه انجام امور مهاجرتی و اخذ انواع ویزای توریستی، کاری و تحصیلی و دیگر انواع ویزا، برای کشورهای مختلف جهان، در حالت خدمات رسانی به علاقمندان به عزیمت به سایر کشورهای جهان می باشد.

مشاوران این شرکت مهاجرتی، همواره آماده ارائه هر گونه خدمات اخذ ویزا، برای کلیه کشورهای جهان و از جمله، دبی می باشند

مشاوران این شرکت مهاجرتی، همواره آماده ارائه هر گونه خدمات اخذ ویزا، برای کلیه کشورهای جهان و از جمله، دبی می باشند. لذا، برای کسب اطلاعات بیشتر در این راستا، می توانید با شرکت مهاجرتی الست گروپ، تماس حاصل نمایید. چنان چه تا به این جای مقاله، برای شما مفید بوده است، با ما تا پایان مقاله فاصله ایران تا دبی همراه شوید.

تعداد سفرهایی که از مشهد به سمت دبی و برعکس انجام می شود، بسیار زیادتر از پروازهای شیراز و اصفهان می باشد. از آن جا که مذهب بسیاری از مردم امارات متحده عربی، شیعه می باشد، به خاطر وجود حرم امام رضا در شهر مشهد، هر روزه تعداد زیادی از افراد از سمت دبی، به سمت مشهد، در حرکت می باشند.

این امر سبب شده است که تعداد پروازهای این مسیر، بسیار زیاد باشد. فاصله دبی از مشهد، در حدود 1285  کیلومتر می باشد. در یک شرایط مطلوب، سفر هوایی از مشهد به دبی، دو ساعت و نیم می باشد.

البته این زمان، بسته به شرایط آب و هوایی و سایر عوامل مرتبط با پرواز، می تواند متفاوت باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، توصیه می شود که با شرکت مهاجرتی الست گروپ، تماس حاصل نمایید.

مدت زمان پرواز از بندر عباس در ایران تا دبی

مدت زمان پرواز از بندر عباس در ایران تا دبی

بندر عباس، از جمله بندرهای مهم کشور ایران به شمار می رود. این بندر، از نظر تجاری و اقتصادی، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. از همین رو، تعداد بی شماری از افرادی که از بندر عباس به سمت دوبی و بر عکس آن، در سفر می باشند، بیشتر به اهداف تجاری و اقتصادی این سفر را انجام می دهند.

پرواز از سمت دبی به بندرعباس، به صورت مستقیم می باشد و به صورت تقریبی، این سفر هوایی یک ساعت به طول می انجامد. البته بدون تردید، در شرایط نامساعد جوی، این زمان می تواند تا حدی، طولانی تر گردد.

مدت زمان پرواز از دیگر نقاط ایران تا دبی

مدت زمان پرواز از دیگر نقاط ایران تا دبی

علاوه بر شهرها و فرودگاه های فوق الذکر، از ایران، به دبی، پروازهای هوایی دیگری از دیگر شهرهای ایران نیز، انجام می گیرد. از دیگر شهرهایی که از ایران به دبی، پرواز هوایی دارند، کیش می باشد که در فاصله 198 کیلومتری از دبی واقع شده است. این پرواز، به طور تقریبی، در حدود 45 دقیقه، به طول می انجامد.

از فرودگاه شهر لار نیز به سمت دبی می توان سفر هوایی انجام داد

هم چنین، از فرودگاه شهر لار نیز به سمت دبی می توان سفر هوایی انجام داد. فاصله شهر لار تا دبی، 248 کیلومتر می باشد. این سفر هوایی، به طور تقریبی، در حدود یک ساعت و 10 دقیقه، طول می کشد. هم چنین، خطوط هوایی مختلفی، این سفر هوایی را بر عهده دارند.

از آن جمله می توان به، ایران ایر، ماهان، قسم ایر، ایران ایر تور و فلای دبی، اشاره کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این رابطه، می توانید با شرکت مهاجرتی الست گروپ، تماس حاصل نموده و از شرایط دقیق چگونگی سفر به دبی، به صورت کامل، اطلاع حاصل نمایید.

شایان ذکر است که به جهت نیاز به ویزا، برای ورود به دبی، توصیه می شود پیش از هر اقدامی، ابتدا در زمینه، شرایط اخذ ویزای دبی، با مشاوران مجرب شرکت مهاجرتی الست گروپ، مشورت نمایید.

شرکت مهاجرتی الست گروپ، با سال ها تجربه در زمینه دریافت انواع ویزا، برای بیشتر کشورهای جهان، گزینه ای قابل اعتماد و مناسب برای اخذ انواع مشاوره در زمینه اخذ ویزا، به هدف سفر، مهاجرت، تحصیل و یا کار، به شمار می رود.

تا به این جای مقاله فاصله ایران تا دبی به بررسی فاصله ایران تا دبی، از نظر مکانی و زمانی پرداختیم. در ادامه به فاصله ایران تا دبی، از دیگر جوانب، خواهیم پرداخت. با ما هم چنان تا پایان این مقاله، همراه شوید.

فاصله ایران تا دبی و دیگر شهرهای امارات

فاصله ایران تا دبی و دیگر شهرهای امارات

کشور امارات، کشوری واقع شده در بخش غربی آسیا است و یکی از مهم ترین کشورهای آسیایی به شمار می رود. کشور امارات، دارای 22 شهر دیدنی و بسیار جذاب می باشد که بازدید از هر یک از این شهرها، جذابیت های خاص خود را، برای گردشگران، به همراه خواهد داشت.

مهم ترین شهر کشور امارات، شهر دبی می باشد. این شهر، مقصد بسیاری از توریست ها و مهاجران، از سرتاسر جهان و هم چنین، از کشور ایران، می باشد. شهر دبی، در چندین سال اخیر پیشرفت بسیاری داشته است و جایگاه خود را در میان سایر شهرهای جهان، به عنوان یک قطب گردشگری و تجاری، پیدا کرده است.

تعداد بسیاری از گردشگران، مقصد گردشگری خود را، شهر دبی قرار می دهند

تعداد بسیاری از گردشگران، مقصد گردشگری خود را، شهر دبی قرار می دهند. اما، علاوه بر شهر دبی، شهرهای دیدنی دیگری نیز در کشور امارات وجود دارند که می توانند جذابیت های بسیاری را برای گردشگران، به دنبال داشته باشند.

اما، بسیاری از گردشگران، به جهت آن که، اطلاعی از فاصله زمانی، میان شهر دبی و سایر شهرهای زیبای کشور امارات را ندارند، از بازدید دیگر شهرهای این کشور، خودداری می کنند. با اطلاع، از مسافت بین شهرهای مختلف در کشور امارات و دانستن فاصله هر یک از آن ها، با شهر دبی، می توان یک برنامه ریزی خوب و دقیق برای بازدید از تمامی شهرهای کشور امارات را، از پیش تعیین نمود.

از همین رو، مشاوران شرکت مهاجرتی الست گروپ، این بخش از مبحث ” فاصله ایران تا دبی ” را، به این موضوع، اختصاص داده اند. چنان چه شما نیز علاقمند به سفر به کشور امارات و بازدید از دیگر شهرهای این کشور، به جز شهر دبی را دارید، خواندن ادامه مقاله را، به شما، توصیه می کنیم.

فاصله دبی تا شهر شارجه

شهر شارجه، یکی از شهرهایی می باشد که هر ساله تعداد بیشماری از دانشجویان بین المللی را، به خود جذب می نماید. در حقیقت، شهر شارجه مقصد تحصیلی بسیاری از علاقمندان به ادامه تحصیل می باشد و از همین رو، این شهر را، مرکز فرهنگی کشور امارات، می نامند.

یکی دیگر از جذابیت های شهر شارجه، لغب گرفتن این شهر، با عنوان پایتخت جهانی کتاب می باشد که در سال 2019 توسط یونسکو، نام گذاری شده است. از همین رو، شهر شارجه را می توان، یکی از مهم ترین شهرهای کشور امارات به شمار آورد.

شهر دبی از شهر شارجه، فاصله چندانی ندارد و تنها 27.7 کیلومتر فاصله بین این دو شهر می باشد. این فاصله با یک سرعت متوسط، در حدود 25 دقیقه، به طول می انجامد.

این دو شهر از نظر مکانی و زمانی، فاصله کمی با یکدیگر دارند. از همین جهت، به تمامی افرادی که به شهر دبی سفر می کنند توصیه می شود که بازدید از شهر شارجه را نیز، در برنامه سفر خود، قرار دهند.

فاصله دبی تا شهر ابوظبی

فاصله دبی تا شهر ابوظبی

ابوظبی، پایتخت کشور امارات می باشد و از جمله، شهرهای گران جهان محسوب می گردد. این شهر، از نظر گرانی، هم گام با شهرهای بزرگی هم چون پاریس و نیویورک می باشد و حتی از این شهرها نیز، در مواردی پیشی گرفته است.

به طوری که شهر ابوظبی دومین شهر گران جهان، در حال حاضر، می باشد. این شهر، از جمله شهرهای تاریخی کشور امارات به شمار می رود که دیدار از مکان های تاریخی این شهر، یکی از جاذبه های گردشگری آن، به شمار می رود.

در ابوظبی، مکان های زیبا و دیدنی نظیر قصر الامارات، قریت التراث، کورنیش ابوظبی و قصر الصن، وجود دارند که دیدن آن ها، به هر مسافری توصیه می شود. البته شهر ابوظبی از دبی فاصله بسیار دارد. به طوری که مسافت این دو شهر، به صورت هوایی، در حدود 90 دقیقه، طول می کشد.

مسافت دبی تا ابوظبی، به صورتی تقریبی، 140 کیلومتر است

مسافت دبی تا ابوظبی، به صورتی تقریبی، 140 کیلومتر است. برای مسافرانی که تمایل به سفر زمینی بین این دو شهر را دارند، تاکسی ها و اتوبوس های ویژه ای نیز در نظر گرفته شده است که با توجه به نظر خود مسافر، می تواند آزادانه یکی از روش های رسیدن به ابوظبی را از سمت دبی، انتخاب نماید.

مشاوران شرکت مهاجرتی الست گروپ، به تمامی مسافرانی که ویزای توریستی کشور امارات و دبی را دریافت نموده اند، توصیه می کنند که از دیگر شهرهای این کشور، به خصوص شهر ابوظبی، چشم پوشی ننمایند. زیرا که جاذبه های دیدنی شهر ابوظبی، مثال زدنی است.

چنان چه تمایل به سفر به کشور امارات و دبی را دارید، می توانید برای دریافت ویزای دبی، با شرکت مهاجرتی الست گروپ تماس حاصل نمایید. شرکت مهاجرتی الست گروپ، با سال ها سابقه درخشان در زمینه اخذ انواع ویزا، برای بسیاری از کشورهای جهان، همواره گزینه ای برتر، برای انجام کلیه امور مرتبط با اخذ ویزای دبی، می باشد.

هم چنین، در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، می توانید با مشاوران و متخصصان شرکت مهاجرتی الست گروپ، به صورت رایگان، مشورت نمایید. در دنباله مبحث فاصله ایران تا دبی به بررسی فاصله دیگر شهر محبوب امارات، یعنی  شهر العین تا دبی، خواهیم پرداخت. با ما هم چنان تا انتهای این مقاله، همراه باشید.

فاصله دبی تا شهر العین

شهر العین، دارای زیبایی های چشمگیر و طبیعی می باشد. طبیعت بکر این شهر، به همراه کوه های زنجیره ای حجر و چشمه ها و قنات های قدیمی و دیدنی این شهر، از جاذبه های گردشگری این شهر به شمار می رود. شهر العین، دارای شب هایی خنک و بیابانی است که این امکان را برای بسیاری از علاقمندان به طبیعت، به مکانی ایده آل، مبدل کرده است.

اگر موفق به دریافت ویزای دبی شدید و به کشور امارات سفر نمودید، حتماً به شهر العین نیز، سری بزنید. از نظر فاصله زمانی و مکانی، باید اشاره کرد که شهر دبی و شهر العین، 146 کیلومتر از یکدیگر فاصله دارند.

این زمان، از راه زمینی، در حدود یک ساعت الی یک ساعت و نیم به طول می انجامد. دیدار از این مکان، توسط شرکت مهاجرتی الست گروپ، به تمامی علاقمندان به طبیعت، بسیار توصیه می شود.

فاصله دبی تا شهر راس الخیمه

از نظر بزرگی و وسعت، شهر راس الخیمه، در رتبه ششم وسعت، در میان سایر شهرهای کشور امارات، قرار دارد. یکی از بزرگترین جاذبه های گردشگری این شهر، خط ساحلی آن می باشد. خط ساحلی شهر راس الخیمه، پر از منطقه های مختلف گردشگری و اقامت گاه های تفریحی، ویژه مسافران و گردشگران می باشد.

علاوه بر این، تعداد بی شماری از مراکز خرید بسیار لوکس و مال های بزرگ و مدرن، در این شهر واقع شده اند که از آن جمله، می توان به منار مال، سفیر مال، الحمرا مال و بسیاری دیگر از مراکز خرید دیدنی و مدرن این شهر، اشاره کرد.

تمامی این جاذبه های گردشگری، هر ساله تعداد بیشماری از گردشگران و توریست ها، برای دیدن جذابیت های بسیار شهر راس الخیمه، از این شهر، دیدن می نمایند.

لازم به ذکر است که، مسافت دبی تا شهر راس الخیمه، در حدود 109 کیلومتر می باشد که به صورت تقریبی و از راه زمینی، می توان تنها در مدتی کمتر از یک ساعت و بیست دقیقه، از شهر دبی، به شهر راس الخیمه سفر نمود. در ادامه مبحث ” فاصله ایران تا دبی ” به ذکر مسافت زمانی و مکانی بین دبی و دیگر شهر محبوب امارات، یعنی شهر عجمان، خواهیم پرداخت.

فاصله دبی تا شهر عجمان

فاصله دبی تا شهر عجمان

شهر عجمان، شهری مابین شارجه و القوین می باشد. این شهر، یکی از وسیع ترین شهرهای کشور امارات به شمار می رود. به طوری که تقریباً 33 درصد از خاک این کشور را، شهر عجمان به خود، اختصاص داده است. شهر عجمان دارای مناطقی زیبا و کم نظیر می باشد.

شهر عجمان، در نزدیکی شهر دبی می باشد. زیبایی های این شهر و نزدیکی آن به شهر دبی، سبب شده است که هر ساله تعداد بی شماری از گردشگران، این شهر را برای بازدید، انتخاب نمایند. این شهر تا دبی تنها 40 کیلومتر فاصله دارد که این امر سبب شده است که دسترسی به آن، از سمت دبی، برای گردشگران، بسیار آسان شود.

شایان ذکر است که، پیش از سفر به دبی و دیگر شهرهای دیدنی در کشور امارات، بسیار پسندیده است که، اطلاعات کافی و کاملی در مورد بهترین و در عین حال ارزان ترین زمان سفر، به این کشور زیبا، کسب گردد.

بهتر است از بدو ورود به این کشور، اقدام به کرایه خوردو شخصی بنمایند

یکی از توصیه های مفیدی که می توان به گردشگران ایرانی دبی و کشور امارات نمود، این است که بهتر است از بدو ورود به این کشور، اقدام به کرایه خوردو شخصی بنمایند تا بتوانند از زیبایی های این کشور با هزینه ای کمتر، بهره گرفت.

لازم به ذکر است که، برای ورود به کشور امارات و دبی، داشتن ویزای دبی، لازم و ضروری می باشد. برای دریافت ویزای این کشور، می بایست شرایط لازم برای دریافت ویزا را، متقاضی داشته باشد. برای اطلاع از آخرین تغییرات در زمینه شرایط و قوانین چگونگی دریافت ویزای دبی، می توانید با شرکت مهاجرتی الست گروپ تماس حاصل نموده و از راهنمایی های مشاوران و متخصصان این شرکت، در این راستا، بهره مند شوید.

شرکت مهاجرتی الست گروپ، سال های طولانیست که در زمینه کلیه خدمات مهاجرتی و اخذ انواع ویزای توریستی، تحصیلی، کار و دیگر انواع ویزا، در حال فعالیت می باشد و در کارنامه خود، هزاران پرونده موفق مهاجرتی و اخذ ویزا را، به همراه دارد و بدون تردید، شرکت مهاجرتی الست گروپ، بهترین گزینه برای انجام خدمات اخذ ویزای دبی، می باشد. در ادامه مبحث فاصله ایران تا دبی بیشتر به بررسی این موضوع، خواهیم پرداخت.

دیگر فواصل ایران تا دبی

دیگر فواصل ایران تا دبی

علاوه بر فواصل زمانی و مکانی که میان ایران و دبی وجود دارد، کشور ایران با امارات و شهر دبی، فاصله بسیار دارد. در این میان، شاخص های متفاوتی مورد نظر قرار می گیرند که در ادامه، به این موارد، اشاره خواهیم کرد.

فاصله گردشگری ایران تا دبی

فاصله گردشگری ایران تا دبی

بر اساس آمارهای ارائه شده رسمی، آمار گردشگران ایرانی یک سوم گردشگران کشور امارات و شهر دبی می باشد. این آمار، در حالی ارائه شده است که کشور امارات، دارای آب و هوایی خشک و گرم می باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی و آب و هوایی، به هیچ عنوان قابل مقایسه با ایران چهار فصل نمی باشد.

فاصله ارزش پاسپورت ایران تا دبی

فاصله ارزش پاسپورت ایران تا دبی

از نظر ارزش پاسپورت کشور امارات و شهر دبی، در مقام بالایی قرار دارد. به صورتی که دارنده پاسپورت کشور امارات، می تواند بدون دریافت ویزا، به 175 کشور جهان سفر نماید و در جایگاه 15 از اعتبار جهانی، قرار دارد. این در حالی است که، پاسپورت ایران در رتبه 101 جهان قرار گرفته است که امکان سفر به 42 کشور جهان را، بدون نیاز به ویزا، فراهم آورده است.

ارزش پاسپورت امارات، خود دلیلی بر علاقمندی بسیاری از افراد به مهاجرت و اخذ اقامت کشور امارات به هدف داشتن این پاسپورت معتبر، می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، می توانید با مشاوران مجرب شرکت مهاجرتی الست گروپ، تماس حاصل نمایید.

فاصله درآمد سرانه ایران تا دبی

بر اساس آمار بانک جهانی درآمد سرانه، درآمد شهروندان کشور امارات، در حدود 41 هزار و 800 دلار بوده است که این میزان، برای شهروندان ایرانی 3 هزار و 500 دلار، تخمین زده شده است. این تفاوت فاحش، خود یکی از عوامل فاصله شدید میان کشورهای ایران و امارات به شمار می رود و دلیلی بر مهاجرت روز افزون ایرانیان، به این کشور، می باشد.

فاصله شاخص شادی ایران تا دبی

فاصله شاخص شادی ایران تا دبی

از دیگر مزایای زندگی در کشور امارات و شهر دبی، زندگی در محیطی شاد می باشد. شاخص جهانی شادی، بر اساس معیارهای درآمد سرانه داخلی و میزان امید به زندگی سالم، تعیین می گردد.

بر این اساس، آمار ها مردمان ایران را، از جمله غمگین ترین افراد، معرفی نموده اند. این در حالی است که رتبه کشور امارات در این زمینه، 24 می باشد که نسبت به بسیاری از کشورهای جهان، در سطح بسیار بالایی می باشد.

فاصله کارآفرینی ایران تا دبی

فاصله کارآفرینی ایران تا دبی

در ادامه مبحث فاصله ایران تا دبی به بررسی شرایط کارآفرینی در امارات و ایران، می پردازیم. در میان بررسی های انجام شده، امارات متحده عربی، به عنوان بهترین کشور در دنیا، برای راه اندازی یک کسب و کار نوین می باشد. بر اساس این آمارها، کشور ایران، در میان نامناسب ترین کشورها، برای کارآفرینی، به شمار می رود.

تنها راه ورود به کشور امارات و شهر دبی، داشتن ویزای این کشور می باشد. برای اطلاع از شرایط و چگونگی دریافت ویزای کشور امارات، با شرکت مهاجرتی الست گروپ ، تماس حاصل نمایید.

پیشنهاد می کنیم از پست دیدن کنید.

فاصله حمل و نقل هوایی ایران تا دبی

فاصله حمل و نقل هوایی ایران تا دبی

صنعت هوایی کشور با توجه به آمارهای نوین، در سطح نامطلوبی قرار دارد. این در حالی است که شرکت های هواپیمایی امارات، در لیست پردرآمدترین و موفق ترین ایرلاین ها، در سرتاسر جهان به شمار می رود. به عنوان نمونه، هواپیمایی الاتحاد، با 3.82 میلیارد دلار سود خالص، در رتبه هفتم ایرلاین های جهانی، از نظر سود دهی، قرار گرفته است.

اختلاف در شهرسازی و کیفیت زندگی شهری

از دیگر تفاوت های کشور امارات و شهر دبی، با ایران و شهرهای مختلف ایران، می توان به، اختلاف در شهرسازی و کیفیت زندگی شهری، بانکداری و تجارت بین الملل، مدیریت آب و فاین تک و بسیاری از زمینه های دیگر، اشاره کرد.

کشور امارات، در تمامی موارد فوق، در بهترین شرایط ممکن قرار دارد و این امر، سبب شده است بسیاری از ایرانیان، برای سفر، زندگی، کار و یا تحصیل، کشور امارات و شهر دبی را انتخاب نمایند. لازم به ذکر است که برای ورود به کشور دبی، برای هر یک از موارد فوق الذکر، داشتن ویزای دبی، از الزامات می باشد.

لذا برای اطلاع از چگونگی دریافت ویزا و نیز شرایط و مدارک لازم برای دریافت آن، می توانید با مشاوران و متخصصان مجرب شرکت مهاجرتی الست گروپ، تماس حاصل نمایید.

مشاوران مجرب شرکت مهاجرتی الست گروپ، با سال ها تجربه موفق در زمینه اخذ انواع ویزا، برای بسیاری از کشورهای جهان، گزینه ای برتر، برای انجام کلیه امور مهاجرتی و اخذ ویزا، برای دیگر کشورهای جهان، می باشند.

لازم به ذکر است که تنها با یک بار تماس با شرکت مهاجرتی الست گروپ و یا ثبت نام خود در وب سایت شرکت الست گروپ، می توانید به صورت دائمی، از مزیت استفاده از مشاوره رایگان دائمی، بهره مند شوید.

سخن پایانی

سخن پایانی

کشور امارات متحده عربی و به خصوص شهر دبی، از جمله مقاصد پرطرفدار ایرانیان برای تفریح، کار، تحصیل و یا زندگی می باشد. یکی از دلایل مهم انتخاب کشور امارات و شهر دبی، فاصله ایران تا دبی می باشد. کشور امارات، در فاصله کمی از ایران قرار دارد که این رفت و آمد ایرانیان را به این کشور، بسیار آسان نموده است.

برای سفر به دبی از ایران، راه های مختلفی وجود دارد. اما یکی از پرطرفدارترین روش های سفر به دبی، مسیر هوایی می باشد. اما با وجود نزدیکی کشور امارات به کشور ایران، باز هم از نظر زمانی و مکانی، اختلافاتی بین این دو کشور وجود دارد که در این مقاله، سعی نمودیم به بررسی این موارد بپردازیم.

لازم به ذکر است که یکی از اولین نکاتی که می بایست در مورد سفر به کشور امارات و شهر دبی در نظر داشت، این است که ایرانیان برای ورود به این کشور، نیاز به اخذ ویزای کشور امارات را خواهند داشت.

با دریافت این ویزا، نه تنها می توان از شهر زیبا و بی نظیر دبی دیدن نمود، بلکه می توان به شهرهای دیدنی دیگری که در کشور امارات قرار دارند و در فاصله کمی از شهر دبی واقع شده اند نیز، سفر نمود.

مشاوران و متخصصان شرکت مهاجرتی الست گروپ، در زمینه اخذ انواع ویزا برای کشورهای مختلف جهان، از جمله کشور امارات، تجربه فراوان و درخشان دارند

مشاوران و متخصصان شرکت مهاجرتی الست گروپ، در زمینه اخذ انواع ویزا برای کشورهای مختلف جهان، از جمله کشور امارات، تجربه فراوان و درخشان دارند که در کارنامه خود، اخذ هزاران ویزا برای کشورهای مختلف جهان را، ثبت نموده اند.

چنان چه شما از علاقمندان به سفر، مهاجرت، زندگی، تحصیلی و … در کشور امارات و شهر دبی می باشید، می توانید به کمک شرکت مهاجرتی الست گروپ، در کوتاه تیکی از سوال‌هایی که پیش از سفر به ذهنمان می‌رسد این است که فاصله شهر مبدا تا شهر مقصد چقدر است؟ جواب این سوال در برنامه‌ریزی‌ها برای گشت‌وگذار در شهر مقصد، رزرو هتل و حتی تنظیم قرارهای کاری بسیار تعیین‌کننده است. در این مقاله مدت‌زمان پرواز تهران تا تمام شهرهای پر سفر دنیا از استانبول و آنکارا گرفته تا پاریس و لندن و نیویورک را بررسی می‌کنیم.

راستی اگر می‌خواهید درباره این شهرها اطلاعات جامع‌تری داشته باشید، می‌توانید مقاله‌های زیر را بخوانید.

فاصله تهران استانبول

از فرودگاه امام‌خمینی تا فرودگاه آتاتورک بین ۳ ساعت تا ۳ ساعت و نیم متغیر است. شرکت‌های هواپیمایی مختلفی در این مسیر هوایی فعالیت می‌کنند و بسته به نوع هواپیمایی قیمت بلیط در این مسیر متفاوت است. لیست کامل ایرلاین‌های مسیر تهران- استانبول شامل آسترین ایرلاینز، اطلس گلوبال، ایرعربیا، هواپیمایی امارات، بوتا ایرویز، هواپیمایی ماهان، عمان ایر، لوفتهانزا، قطر ایرویز، قشم ایر، ترکیش ایرلاینز، هواپیمایی بین‌المللی اوکراین و پگاسوس ایرلاینز است.

برای آنکه بیشتر با جزئیات سفر به استانبول آشنا شوید، مطالعه را به شما پیشنهاد می‌کنیم. کتاب رایگانی که با مطالعه آن از مراجعه به هر منبع دیگری بی‌نیاز می‌شوید.

فاصله تهران آنکارا

پرواز تهران-آنکارا از فرودگاه امام‌خمینی تا فرودگاه اسن‌بوغا ۲ ساعت و ۵۰ دقیقه طول می‌کشد. ایران‌ایر، بوتا ایرویز، لوفتهانزا، پگاسوس ایرویز، قطر ایرویز و ترکیش ایرلاینز  این مسیر است.

فاصله تهران آنتالیا

پرواز تهران تا با یک توقف در فرودگاه آتاتورک استانبول ۴ ساعت و ۵۰ دقیقه است. توجه داشته باشید مسافت تهران تا آنتالیا با هواپیما که ۴ ساعت و ۵۰ دقیقه استف فقط به مدت‌زمان پرواز اشاره دارد و مدت توقف در آن محاسبه نشده است. اطلس گلوبال و ترکیش ایرلاینز شرکت‌های هواپمایی این مسیر است.

فاصله تهران لندن

پرواز مستقیم تهران تا لندن از فرودگاه امام‌خمینی تا فرودگاه هیترو لندن حدود ۶ ساعت و ۳۵ دقیقه است. علاوه بر پرواز مستقیم در این مسیر، پرواز با یک توقف و یا بیش از یک توقف هم وجود دارد که بسته به زمان توقف زمان این سفر هوایی طول خواهد کشید. لوفتهانزا، قطر ایرویز، ترکیش ایرلاینز، عمان ایر، هواپیمایی امارات، آذربایجان ایرلاینز وآسترین ایرلاینز شرکت‌های هواپیمایی است که مسافران را بین تهران و لندن جابه‌جا می‌کند.

فاصله تهران پاریس

پرواز مستقیم تهران-پاریس از فرودگاه امام‌خمینی به فرودگاه شارل دوگل ۶ ساعت و ۵ دقیقه است. هواپیماهای شرکت‌های هواپیمایی آسترین ایرلاینز، اطلس گلوبال، هواپیمایی آئروفلوت، هواپیمایی امارات، ایران‌ایر، هواپیمایی ماهان، لوفتهانزا، قطر ایرویز، ترکیش ایرلاینز و عمان ایر در مسیر تهران-پاریس مسافران را جابه‌جا می‌کند.

فاصله تهران بارسلونا

با یک توقف در فرودگاه صبیحه گوکچن استانبول ۷ ساعت و ۵ دقیقه طول می‌کشد ( بدون درنظرگرفتن مدت‌زمان توقف). آسترین ایرلاینز، اطلس گلوبال، هواپیمایی آئروفلوت، هواپیمایی امارات، هواپیمایی ماهان، لوفتهانزا،عمان ایرویز، پگاسوس ایرلاینز، قطر ایرویز، ترکیش ایرلاینز و هواپیمایی بین‌المللی اوکراین شرکت‌های هواپیمایی است که در مسیر تهران-بارسلونا تردد دارد.

فاصله تهران باتومی

با یک توقف در فرودگاه بین‌المللی آتاتورک ۵ ساعت و ۱۵ دقیقه است. بوتا ایرویز، هواپیمایی امارات و ترکیش ایرلاینز تنها هواپیمایی‌های این مسیر است.

فاصله تهران تفلیس

پرواز مستقیم تهران- از فرودگاه امام‌خمینی به فرودگاه بین‌المللی نووالکسیوکا ۱ ساعت و ۳۶ دقیقه طول می‌کشد. شرکت‌های هواپیمایی این مسیر شامل ایرعربیا، ایران‌ایر، هواپیمایی آئروفلوت ، لوفتهانزا ، پگاسوس ایرلاینز، قطر ایرویز، ترکیش ایرلاینز و هواپیمایی بین‌المللی اوکراین و قشم ایر است.

فاصله تهران دبی

پرواز مستقیم تهران- از فرودگاه امام‌خمینی به فرودگاه دبی ۲ ساعت طول می‌کشد. شرکت‌های هواپیمایی مسیر تهران-دبی شامل ایران‌ایر، هواپیمایی ماهان، عمان ایر، ترکیش ایرلاینز، هواپیمایی امارات و هواپیمایی چایناسادرن است.

فاصله تهران مسکو

پرواز مستقیم تهران-مسکو از فرودگاه امام‌خمینی به فرودگاه … مسکو ۳ ساعت و ۵۵ دقیقه طول می‌کشد. پروازهای غیرمستقیم یک توقف در فرودگاه صبیحه استانبول دارند و طول پرواز حدود ۶ ساعت و ۱۵ دقیقه است. هواپیماهای شرکت‌های هواپیمایی آسترین ایرلاینز، اطلس گلوبال، هواپیمایی آئروفلوت، بوتا ایرویز، هواپیمایی چایناسادرن، هواپیمایی امارات، لوفتهانزا، قطر ایرویز، ترکیش ایرلاینز و عمان ایر در مسیر  مسافران را جابه‌جا می‌کند.

فاصله تهران آمستردام

از فرودگاه امام‌خمینی به فرودگاه شیپخول آمستردام ۵ ساعت و ۵۵ دقیقه طول می‌کشد. هواپیمایی آئروفلوت، اطلس گلوبال، هواپیمایی امارات، ایران‌ایر، لوفتهانزا، پگاسوس ایرویز، قطر ایرویز، ترکیش ایرلاینز و هواپیمایی بین‌المللی اوکراین از شرکت‌های هواپیمایی است که در مسیر تهران-آمستردام فعالیت می‌کند.

فاصله تهران تورنتو

از فرودگاه امام‌خمینی به فرودگاه بین‌المللی پیرسون تورنتو با یک توقف در فرودگاه آتاتورک استانبول ۱۴ ساعت و ۵۰ دقیقه است ( بدون درنظرگرفتن زمان توقف). هواپیمایی‌های این مسیر عبارت است از آسترین ایرلاینز، اطلس گلوبال، هواپیمایی امارات، لوفتهانزا ترکیش ایرلاینز و آذربایجان ایرلاینز است.

فاصله تهران باکو

از فرودگاه امام‌خمینی به فرودگاه بین‌المللی حیدرعلی‌اف ۱ ساعت و ۲۰ دقیقه است. هواپیمایی‌های مسیر تهران-باکو شامل هواپیمایی آئروفلوت، آذربایجان ایرلاینز، بوتا ایرویز، هواپیمایی امارات، ، هواپیمایی ماهان، قطر ایرویز، ترکیش ایرلاینز و هواپیمایی بین‌المللی اوکراین است.

فاصله تهران بروکسل

از فرودگاه امام‌خمینی به فرودگاه بین‌المللی بروکسل با یک توقف در فرودگاه صبیحه استانبول ۶ ساعت و ۵۰ دقیقه است. پگاسوس ایرلاینز مسافران را در این مسیر جابه‌جا می‌کند.

فاصله تهران کوالالامپور

از فرودگاه امام‌خمینی به فرودگاه بین‌المللی کوالالامپور با یک توقف در فرودگاه آتاتورک ۸ ساعت است (بدون درنظرگرفتن زمان توقف).

بوتا ایرویز، هواپیمایی امارات و ترکیش ایرلاینز هواپیمایی‌هایی است که در این مسیر فعالیت می‌کند.

فاصله تهران بانکوک

از فرودگاه امام‌خمینی به فرودگاه سووارنابومی بانکوک ۶ ساعت و ۴۵ دقیقه طول می‌کشد. هواپیمایی آئروفلوت، هواپیمایی چاینا سادرن، عمان ایر، آذربایجان ایرلاینز، هواپیمایی امارات، هواپیمایی ماهان، قطر ایرویز و ترکیش ایرلاینز هواپیمایی‌های این مسیر است.

فاصله تهران پوکت

با یک توقف در فرودگاه بین‌المللی مسکو ۱۲ ساعت و ۵۵ دقیقه است. هواپیمایی آئروفلوت، آسترین ایرلاینز، اطلس گلوبال، آذربایجان ایرلاینز، هواپیمایی امارات، لوفتهانزا، عمان ایر، قطر ایرویز و ترکیش ایرلاینز شرکت‌های هواپیمایی این مسیر هستند.

فاصله تهران ایرواناگر به عنوان یک تاجر تازه‌کار قصد واردات کالا از دبی را دارید، اولین و اساسی‌ترین چیزی که باید در نظر بگیرید نحوه حمل‌ونقل کالاهای خریداری شده از دبی به ایران است. به همین خاطر لازم است تا مدت زمان سفر از ایران به دبی را بدانید.

در این مقاله می‌خواهیم ببینیم از ایران تا دبی چند ساعت راه است و بهترین روش برای سفر به دبی چیست. ترتیب ارائه مطالب به صورت زیر است:

 • مدت زمان پرواز تهران دبی
 • پرواز تهران به دبی
 • از ایران تا دبی چند ساعت راه است؟ سفر با وسایل نقلیه مختلف
 • از تهران تا دبی با هواپیما چند ساعت راهه
 • پرواز تهران دبی چند ساعت است
 • فاصله تهران تا دبی
 • مدت پرواز تهران دبی
 • زمان پرواز دبی به تهران
 • مسافت ایران تا دبی با هواپیما
 • فاصله دبی تا ایران
 • فاصله ایران تا دبی
 • فاصله ایران تا امارات
 • معرفی شرکت بازرگانی وانیکس

مدت زمان پرواز تهران دبی می‌تواند بسته به عوامل زیادی مانند وضعیت آب‌وهوا، سرعت باد و مسیر پرواز تغییر کند. باتوجه‌به این عوامل، زمان واقعی پرواز بین تهران و دبی می‌تواند کمتر از ۲۴ دقیقه باشد، اما میانگین مدت‌زمان پرواز تهران دبی ۱ ساعت و ۳۳ دقیقه است.

 پرواز تهران به دبی

در تنظیم برنامه کاری خود برای واردات کالا از دبی اولین نکته‌ای که باید مدنظر قرار دهید این است که پرواز تهران دبی چند ساعت است. مدت زمان پرواز تهران – مهرآباد (THR) و دبی (DXB) حدود ۵ ساعت و ۲۵ دقیقه است. این زمان با احتساب زمان توقف در حدود ۲ ساعت و ۱۲ دقیقه است. اما در حالت عادی و بدون توقف پرواز تهران به دبی حدودا یک ساعت و نیم زمان می‌برد.

 از ایران تا دبی چند ساعت راه است؟ سفر با وسایل نقلیه مختلف 

اگر اولین بار است که وارد دنیای واردات کالا شده‌اید، برای آنکه نزد طرف معامله خود اعتبار کسب نمایید، لازم است که به موقع بر سر قرارهایتان حاضر شوید. به همین خاطر باید بدانید از ایران تا دبی چند ساعت راه است تا بتوانید درست برنامه‌ریزی کنید. اینکه سفر شما از ایران به مقصد دبی چقدر زمان می‌برد، به این بستگی دارد که شما قصد دارید از چه نوع وسیله نقلیه برای سفر خود استفاده نمایید. زمان سفر با هواپیما، ماشین و کشتی با یکدیگر متفاوت است.

سفر با کشتی

کشتی‌های عبوری از خلیج‌فارس و تنگه هرمز که ایران را از شبه‌جزیره عربستان جدا می‌کند، بین بنادر ایران و بنادر کویت و امارات متحده عربی حرکت می‌کنند.

آنها هم بار و هم مسافر را حمل می‌کنند. کشتی‌های بین ایران و قطر، بحرین و عربستان سعودی در حال حاضر فعال نیستند. با وجود خلیج‌فارس و دریای عمان در جنوب؛ ایران به آب‌های بین‌المللی دسترسی دارد.

بندر لنگه دبی

مسیر بندر لنگه به ​​دبی یکی از مسیرهای محبوب کشتی‌ها در خلیج‌فارس است. این مسیر حدود شش ساعت زمان می‌برد و دو کشتی در این مسیر بین بندر لنگه و دبی رفت‌وآمد می‌کنند. یکی از این کشتی‌ها هم کشتی مسافربری و هم کشتی باری است. برای جزئیات بیشتر به جدول‌های زیر توجه نمایید:

بیشتر بخوانید:

بندرعباس – شارجه: روزهای دوشنبه و چهارشنبه ساعت ۲۱:۰۰
شارجه – بندرعباس: روزهای یکشنبه و سه‌شنبه ساعت ۲۱:۰۰ شب
۱۰ تا ۱۱ ساعت طول می‌کشد و هم کشتی باری و هم مسافربری است.

 

بندر لنگه – دبی: روزهای یکشنبه و سه‌شنبه ساعت ۲۲:۰۰ شب
طول دبی – بندر: روزهای دوشنبه و چهارشنبه ساعت ۲۲:۰۰
۵ تا ۶ ساعت طول می‌کشد و کشتی مسافری و باری است.

 

بندر لنگه – دبی: روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه ساعت ۱۱ صبح
طول دبی – بندر: روزهای یکشنبه، سه‌شنبه و پنج‌شنبه ساعت ۲۳:۰۰
۴:۳۰ ساعت طول می‌کشد و فقط کشتی مسافربری و بسیار سریع است.

 

خرمشهر – کویت: روزهای شنبه و چهارشنبه ساعت ۱۱ صبح
کویت – خرمشهر: روزهای یکشنبه و پنجشنبه ساعت ۱۰:۳۰ صبح
این کشتی فقط مسافربری است.

حرکت از امارات به کویت یک روز پس از روزهای ذکر شده در بالا خواهد بود. برنامه کشتی‌ها بر اساس فصل تغییر خواهد کرد.

سفر با ماشین

اگر بخواهید کل سفر از ایران تا دبی را بدون توقف با ماشین انجام دهید:

 • رانندگی بدون توقف: ۱۴۹۸ مایل یا ۲۴۱۱ کیلومتر
 • زمان رانندگی: ۲۳ ساعت و ۳۸ دقیقه

این رانندگی واقعاً طولانی است، بنابراین رانندگی بی‌وقفه چندان مناسب نیست

سفر با هواپیما

اگر برایتان سؤال پیش آمده که از ایران تا دبی با هواپیما چند ساعت است؟ برای اینکه تخمین بهتری از مدت زمان سفر به دبی به شما ارائه دهیم، به مطالب زیر دقت فرمایید:

فرودگاه مبدأ: فرودگاه بین‌المللی مهرآباد (THR)

فرودگاه مقصد: فرودگاه بین‌المللی دبی (DXB)

مدت زمان پرواز تجاری: ۱ ساعت و ۳۰ دقیقه

 • فاصله ایران تا دبی با هواپیما: حدوداً ۵ ساعت

از تهران تا دبی با هواپیما چند ساعت راهه

تخمین زدن زمان پرواز از تهران تا دبی عمدتاً به میزان بودجه و هدف شما از سفر بستگی دارد. به طور متوسط و با در نظر گرفتن زمان توقف مدت زمان این سفر حدود ۳ ساعت است.

پرواز تهران دبی چند ساعت است

فاصله هوایی تهران تا دبی ۱۲۳۵ کیلومتر است. اگر قصد دارید برای واردات کالا از دبی با هواپیما سفر کنید، پرواز شما بین ۲ تا ۳ ساعت زمان می‌برد.

 فاصله تهران تا دبی

تهران با مختصات (۳۵.۶۹۴۴،۵۱.۴۲۱۵) در ایران و دبی با مختصات (۲۵.۰۶۵۷،۵۵.۱۷۱۳) در امارات متحده عربی واقع شده است. مسافت تهران تا دبی به صورت هوایی برابر با ۷۶۷ مایل معادل ۱۲۳۵ کیلومتر است. فاصله تهران تا دبی با هواپیما ماکزیمم ۵ ساعت است اما اگر می‌خواهید با ماشین شخصی به دبی بروید، فاصله  تهران تا دبی ۲۳۹۸.۴ کیلومتر است. اگر ماشین خود را با سرعت متوسط ​​۱۱۲ کیلومتر در ساعت (۷۰ مایل در ساعت) تنظیم کنید، زمان سفر ۲۱ ساعت و ۲۴ دقیقه خواهد بود.

 مدت پرواز تهران دبی

دبی در فاصله ۸۱۷ کیلومتری ایران قرار دارد، بنابراین اگر با سرعت ثابت ۵۰ کیلومتر در ساعت سفر کنید، می‌توانید در ۴۶ ساعت و ۸ دقیقه به دبی برسید. زمان سفر شما به دبی ممکن است به دلیل سرعت اتوبوس، سرعت قطار یا بسته به‌وسیله نقلیه‌ای که استفاده می‌کنید متفاوت باشد. اما اگر بپرسید با هواپیما از تهران تا دبی چند ساعت است؟ باید بگوییم مدت پرواز تهران دبی شما بین ۲ تا ۵ ساعت به طول می‌انجامد.

زمان پرواز دبی به تهران

زمان پرواز دبی به تهران با احتساب تأخیرها و معطلی در فرودگاه بین ۲ تا ۵ ساعت طول می‌کشد.

مسافت ایران تا دبی با هواپیما

اگر قصد دارید از طریق ایرلاین به دبی سفر کنید، شاید بهتر باشد که بدانید مسافت ایران تا دبی با هواپیما ۱۲۳۵ کیلومتر است و این سفر حدوداً ۵ ساعت زمان می‌برد. با دانستن زمان پرواز می‌توانید به راحتی برنامه کاری خود را تنظیم کنید.

بیشتر بخوانید:

فاصله دبی تا ایران

فاصله دبی تا ایران به طور تقریبی و بدون درنظرگرفتن موانع و انحنای جاده بیش از ۸۱۷ کیلومتر است. فاصله دبی تا تهران با هواپیما حداکثر در ۵ ساعت طی می‌شود.

فاصله ایران تا دبی

مجموع فاصله خطوط مستقیم بین دبی و ایران ۸۱۷ کیلومتر  و ۸۰۰ متر است. فاصله ایران تا دبی بر اساس مایل ۵۰۸.۲ است. این مسافت یک خط مستقیم است و بنابراین مسافت واقعی سفر بین دبی و ایران ممکن است بیشتر باشد یا به دلیل انحنای جاده متفاوت باشد.

فاصله ایران تا امارات

نزدیک‌ترین فاصله ایران تا امارات از بندرعباس می‌گذرد که برابر با ۱۸۲ کیلومتر است و ۳ ساعت و ۳۰ دقیقه زمان می‌برد تا از بندرعباس به امارات برسیم.

معرفی شرکت بازرگانی وانیکس

همان گونه که ملاحظه نمودید، سفر به دبی برای واردات کالا سختی‌های خاص خود را دارد. در اینجا است که نقش شرکت‌های بازرگانی واسطه بسیار برجسته می‌شود. شما می‌توانید با عقد قرارداد با یک شرکت بازرگانی واسطه سختی‌های سفر به دبی را برای خودتان آسان کنید.

شرکت بازرگانی وانیکس به عنوان یکی از بهترین شرکت‌های واسطه در حوزه واردات کالا از دبی است. این شرکت با داشتن کارشناسان و مشاوران مجرب آماده خدمت‌رسانی به مشتریان خود است. پس از عقد قرارداد با این شرکت دیگر لازم نیست پیگیر این باشید که فاصله تهران تا دبی با هواپیما چند ساعت است؟ وانیکس همه کارها را خودش انجام می‌دهد.

امیدواریم که با خواندن این صفحه از سایت شرکت بازرگانی وانیکس جواب سوالاتی همچون مدت زمان پرواز تهران دبی – پرواز تهران به دبی – از ایران تا دبی چند ساعت راه است – پرواز تهران دبی چند ساعت است – فاصله تهران تا دبی – ساعت الان دبی – مدت پرواز تهران دبی – زمان پرواز دبی به تهران – اختلاف ساعت ایران و دبی – زمان پرواز تهران دبی – از تهران تا دبی با هواپیما چند ساعت راهه – فاصله تهران تا دبی با هواپیما چند ساعت است – ساعت دبی الان – فاصله دبی تا ایران – فاصله تهران تا دبی با هواپیما – مدت زمان پرواز دبی تهران – پرواز تهران به دبی چند ساعت است – فاصله ایران تا دبی – پرواز دبی به تهران چند ساعت است – فاصله دبی تا تهران با هواپیما – پرواز تهران تا دبی چند ساعت است – فاصله هوایی تهران تا دبی – نزدیکترین شهر ایران به دبی – از دبی تا تهران با هواپیما چند ساعته – مدت زمان پرواز دبی به تهران – از تهران تا دبی با هواپیما چند ساعت است – تهران تا دبی چند ساعت – طول پرواز تهران دبی – مدت زمان پرواز تهران به دبی – از تهران تا دبی با هواپیما چند ساعته – مسافت تهران تا دبی – از تهران تا دبی چند ساعت است – مسافت دبی تا تهران – فاصله ایران تا دبی با هواپیما – از ایران تا دبی با هواپیما چند ساعت است – تا دبی چند ساعت راه است – مسافت ایران تا دبی با هواپیما – فاصله ایران تا امارات – فاصله تهران تا دبی چند کیلومتر است – مسافت هوایی تهران تا دبی – مسافت تهران تا دبی با هواپیما و فاصله زمانی تهران تا دبی با هواپیما را گرفته باشید.

 

پرواز مستقیم تهران- ایروان از فرودگاه امام‌خمینی به فرودگاه زوارنتوس ایروان ۱ ساعت و نیم است. هواپیماهای شرکت‌های هواپیمایی آسترین ایرلاینز، اطلس گلوبال، هواپیمایی آئروفلوت، بوتا ایرویز، هواپیمایی امارات، ایران‌ایر، هواپیمایی ماهان، لوفتهانزا، قطر ایرویز و هواپیمایی بین‌المللی اوکراین در مسیر تهران-ایروان مسافران را جابه‌جا می‌کند.

رین زمان ممکن، به هدف خود، دست یابید.

در این مقاله، سعی شد به بجث و بررسی مبحث فاصله ایران تا دبی بپردازیم. امید است که تمامی مطالب آمده در این مقاله، برای علاقمندان به سفر به کشور امارات، مفید واقع شده باشد.

در پایان توصیه می کنیم، را مطالعه نمایید.

 

دکمه بازگشت به بالا