ورزش و نشاط

عکس| سعید مهری فرشته نجات ساپینتو

آفتاب‌‌نیوز :

روز گذشته آپوئل پنجمین دیدار از ۱۰ فینال باقیمانده از رقابت‌های لیگ برتر قبرس را با پیروزی حساس و حیاتی مقابل لارنکا به پایان رساند تا گام بزرگی در راه کسب قهرمانی بردارد. مسابقه‌ای که میان تیم‌های صدرنشین و دوم جدول رده بندی بود.

به نقل از ورزش سه این پیروزی در شرایطی به دست آمد که آپوئل با یک امتیاز بیشتر نسبت به لارناکا در صدر قرار داشت. شاگردان ساپینتو دو دیدار قبلی خود را به شکل ناباورانه‌ای واگذار کرده بودند و شکست در این بازی خارج از خانه می‌توانست علاوه بر از دست رفتن صدر جدول، باعث شود که قهرمانی در این فصل نیز برای آنها به یک رویا تبدیل شود، به خصوص اینکه میزبان در همان دقیقه نهم بازی توسط فرانکو تونگیا به گل رسید و از حریف خود پیش افتاد.

اما تغییرات تاکتیکی که ریکاردو ساپینتو در نیمه دوم بازی ایجاد کرد، که یکی از آنها ورود سعید مهری به زمین مسابقه بود، سبب گردید تا آپوئل در این بازی سخت خارج از خانه کامبک زده و ۳ امتیاز فوق العاده مهم را به دست بیاورد. دیداری که حکم یک مسابقه فینال را برای دو تیم داشت.

سعید مهری که در نقل و انتقالات زمستانی با جدایی از استقلال راهی آپوئل شده بود، در مدت زمان اندک حضور در ترکیب این تیم توانست اثرگذاری خود را نشان دهد و با پیروزی که آپوئل روز گذشته به دست آورد، قدم بزرگی در راه قهرمانی برداشت.

ساپینتو و مهری که فصل قبل در استقلال نتوانستند عنوان قهرمانی لیگ و جام حذفی را از آن خود کنند، حالا در این تیم قبرسی تلاش می‌کنند تا آپوئل بتواند پس از ۵ فصل یک بار دیگر عنوان قهرمانی رقابت‌های لیگ برتر قبرس را به خود اختصاص دهد.

عکس| سعید مهری فرشته نجات ساپینتو

تیم تحریریه مطالب ورزشی

با تمرکز بر ورزش‌های آبی و آب‌وهوایی، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مطالبی درباره‌ی تکنیک‌ها و آموزش‌های شنا، اسکوبا و ران‌دوزی می‌پردازم. هدفمندی خود را در بهبود مهارت‌های آبی و لذت بیشتر در ورزش‌های آبی قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای ماجراجویی و هیجان در آب‌وهوایی نفس بکشید.
دکمه بازگشت به بالا