عدم وارد کردن کد صحیح برای رفع مشکل Too Many Communities در تلگرام

علت پیغام به سقف مجاز رسیدهاید (Too many Communities)

مهمترین عامل استفاده از تلگرام‌های غیررسمی هستند. اکثر تلگرام‌های رنگی ایرانی برای کسب درآمد خود اکانت کاربران را بدون اطلاع او گفتگوهایی عضو می‌کنند.برای خرید ممبر تلگرام لطفا کلیک کنید

همچنین جالبه دیده شده که بعضی از سازندگان نسخه‌های غیررسمی کانال‌ها و گروه‌ها را برای کاربر مخفی می‌کنند و این کار باعث می‌شود کاربر نتواند عضو گفتگوی مورد پسند خود شود و این مشکل واقعا اعصاب خوردکن براش پیش میاد.

علاوه بر این پیام هم اینترنت شمارو زیاد مصرف میکنه و هم ممکنه از اکانت شما برای پیام تبلیغاتی هم استفاده کنه و در اون صورت شما به احتمال خیلی زیاد اسپمر شناخته خواهید شد و یهو دیدید حساب شما کاملا دیلیت و بن شده است.

رفع محدودیت عضویت در کانال و گروه جدید

با عواملی که باعث این مشکل “limit reached” شدند آشنا شدید و حالا اگر شما هم قبلا در تلگرام‌های غیررسمی بودید، ابتدا نصب کنید و سپس از نسخه‌های غیررسمی لفت دهید و پاکشون کنید. بعد اینکار 5 مرحله زیر و به ترتیب انجام بدید.

1- پس از ورود به نسخه اصلی از طریق تنظیمات به قسمت Devices (دستگاه‌ها) بروید و تمام نشست‌های فعال یا دستگاه‌های قدیمی که استفاده نمی‌کنید خارج شوید.

حتما از تمام غیررسمی‌ها خارج شوید و اگر اجازه نمیده باید 24 ساعت صبر کنید تا بتوانید تمام نشست‌ها رو حذف کنید. پس 24 ساعت صبر کنید و مجدد بیایید و بقیه مراحل و انجام بدید.

2- پس از انجام کار بالا از طریق لینک زیر وارد تلگرام وب شوید و ببینید اگر کانال یا گروهی هست که استفاده نمی‌کنید را ترک کنید.

 

3- در قسمت Privacy and Security (حریم خصوصی و امنیت) قسمت Group & Channel (گروه‌ها و کانال‌ها) را روی My Contacts (مخاطبین من) یا روی Nobody (هیچکس) تنظیم کنید.

با تنظیم این گزینه روی هیچکس یا مخاطبین من، دیگه غریبه‌ها نمی‌توانند شمارو در گفتگویی اضافه کنند.

4- به قسمت تنظیمات تلگرام برید و بیایید پایین روی ورژن برنامه مثل عکس زیر سه ثانیه لمس کنید و رها کنید، سپس بلافاصله مجدد لمسش کنید. (اخطار: این کار ممکنه تمام گفتگوهای شمارو حذف کند)

حالا که منوی دیباگ باز شد باید Reset Chats (بازنشانی گفتگوها) و بزنید.

5- پس از انجام کارهای بالا حالا یکبار از اکانت خود خارج شوید و مجدد وارد شوید و تمام!

نتیجه گیری : پس از انجام کارهای بالا اگر فوری درست نشد بهتر است مدتی روی هیچ لینکی کلیک نکنید تا محدودیت شما برداشته شود. اگه اطلاعات مهمی ندارید با و ثبت نام مجدد این مشکل صد در صد رفع خواهد شد. اگه اطلاعات مهمی دارید دیلیت نکنید.

هشدار : همیشه از نسخه اصلی این پیامرسان استفاده کنید تا در آینده با چنین مشکلی مواجه نشوید.

پیغام گروههای بیش از حد (Channels Too Much)

این پیام هم که عمدتا در نسخه‌های قدیمی هست بخاطر زیاد بودن گفتگوهایی است که در آن عضو هستید و نمی‌توانید بیش از 500 گفتگوی عمومی عضو شوید از دیگر دلایل هم محدود کردن تلگرام‌های غیررسمی توسط شرکت تلگرام است و شما باید نسخه‌های غیررسمی ناامن را حذف و فقط از اصلی یا نسخه‌های معتبرتری استفاده کنید.

توصیه میکنیم برای حفظ حریم خصوصی خود و جلوگیری از این مشکلات همانند این فقط و فقط از نسخه اصلی یا مثلا تلگرام ایکس استفاده کنید

این مشکل همراه ما باشید

 چرا با ارور   Too Many Communities مواجه میشویم؟

معمولا شما زمانی که در حال لاگین کردن به صفحه تلگرام خود هستید امکان دارد با اروری Too Many Communities  مواجه شوید، شاید به نظر این ارور آزار دهنده باشد اما باید بگوییم این ارور محدودیتی است از طرف تلگرام که برای حفظ امنیت اکانت تلگرام شما ضروری است ، حالا لازم است علت این ارور را بدانید که در ادامه با هم بررسی خواهیم کرد.

?? پیشنهاد مطلب :

دلایل رو به رو شدن با پیغام خطای Too Many Communities چیست ؟

همانطور  که در بالا اشاره ای کردیم زمانی که در صفحه ورد به تلگرام هستید اگر بیش از حد تلاش کنید تا وارد اکانت تلگرام خود شوید اما بنابه دلایلی این امکان میسر نباشد شما با پیغام خطای Too Many Communities رو به رو میشوید، در چنین شرایطی شاید شما در حال استفاده از نرم افزار های غیر رسمی غیر از تلگرام هستید ، و یا از نرم افزار های تغییر آی پی متعددی استفاده کرده اید و یا حتی از دستگاه های مختلفی قصد دارید به اکانت خود در آن واحد وارد شوید که در چنین حالت هایی تلگرام مشکوک به این میشود که شاید کسی قصد سو استفاده و ورد غیر امن به اکانت تلگرام شما را دارد بنابراین سعی در جلوگیری از این ورد میکند.

در چنین مواقعی از آنجایی که رفتار های مشکوک از شما سر زده است شماره تلفن شما به صورت موقت از طرف تلگرام مسدود میشود و حتی امکان دارد آی پی دستگاه شما نیز مسدود شود ، به همین خاطر است که کاربر در حین تماس با رایانه کمک میگوید من میتوانم با شماره دیگری در گوشی یا کامپیوترم وارد تلگرام شوم اما با شماره خودم نمیتوانم وارد شوم !!! دلیل این اتفاق این است که شماره شما مسدود شده است و مشکل نرم افزاری خاصی وجود ندارد!

حل مشکل ارور Too Many Attempts در تلگرام

حالا که متوجه شدیم چرا با این ارور و ارور های مشابه مواجه میشویم لازم است بدانیم چطور میتوانیم این مشکل را حل کنیم ، هیچ یک از ما نمیخواهیم دیگر نتوانیم بر روی شماره خودمان تلگرام را نصب کنیم ، بنابراین لازم است بدانیم چطور از شر این ارور خلاص شویم برای اینکه بتوانید ارور Too Many Tries و ارور های مشابه را که به دلیل مسدود شدن اکانت شما در تلگرام زخ داده است رفع کنید نیاز به زمان دارید، بنابراین دست از تلاش بردارید همانطور که در بالا تر اشاره کردیم ارور Too Many Tries و همچنین خطای Too Many Communities به دلیل مسدود شدن موقت اکانت تلگرام شما است ، بنابراین دست از تلاش بیهوده و لاگین های پشت سر هم بردارید، از همین الان به مدت 24 ساعت یا 48 ساعت صبر کنید ، فراموش نکنید هر بار که شما امتحان میکنید لاگین میشین یا نه شما یه لاگ دارین ثبت میکنید پس از آخرین تلاشتون این زمان را لازمه صبر کنید ، تکرار این کار و عدم صبر کار را از اینی که هست خرابتر میکند نه بهتر!

اشتباه وارد کردن کد اعتبارسنجی باعث مشکل Too Many Communities در تلگرام میشود

زمانی که قصد ورد به تلگرام را دارید معمولا یک کد برای اعتبار سنجی شماره تماس شما برای شما اس ام اس میشود در نظر داشته باشید که وارد کردن این کد برای ورد به اکانت تگلرام مدت زمان محدودی دارد و اگر چندین بار پشت سر هم شما کد را اشتباه وارد کنید و یا با تاخیر وارد کنید حساب شما به صورت موقت مسدود میشود و در نتیجه شما با ارور Too Many Tries رو به رو خواهید شد.

ارسال بیش از حد پیام در تلگرام و مواجعه با ارور Too Many Communities

یکی دیگر از دلایلی که ممکن است شما با پیغام Too Many Communities در تلگرام رو به رو شوید این است که در مدت زمان کوتاهی پیام های مشابه و یا پیام های زیادی را برای افراد دیگر ارسال میکنید ، اگر شما در عرض یک دقیقه 20 پیام به یک گیرنده ارسال کنید از نظر تلگرام شما اسپم شناسایی میشوید و ممکن است با ارور Too Many Communities رو به رو شوید.

?? پیشنهاد مطلب :

حل مشکل Too Many Communities در تلگرام

یکی دیگر از مواردی که ممکن است شما با این ارور رو به رو شوید این است که کاربران زیادی اکانت شما را گزارش داده باشند و در نهایت چون ریپورت شده اید تلگرام شما را به عنوان اسپم و یا ربات تشخیص داده است و بلاک شده اید برای حل این مشکل نیز لازم است صبر کنید در چنین مواقعی ممکن است تا یک هفته اکانت شما مسدود شده باشد بنابراین اگر از چنین موضوعی اطمینان دارد بدون هیچ گونه لاگین فقط تا یک هفته صبر کنید.

دفعات مجاز وارد کردن پسورد تمام شده است

همانطور که میدانید تلگرام همیشه به دنبال افرایش امنیبت کاربران خود بوده است ، برای اینکه شخصی نتواند به راحتی وارد اکانت ما شوید دفعاتی که میتوانیم رمز خود را اشتباه وارد کنیم فقط 5 مرتبه است ، اگر بیش از این تعداد بار رمز خود را اشتباه وارد کنیم اکانت ما به صورت موقت مسدود میشود ، به همین دلیل است که در بالاتر به شما گفتیم کد اعتبار سنجی تلگرام را با تاخیر وارد نکنید!!

معمولا بر روی دسکتاپ کاربران  با پیام Limit exceeded. Please tries again later رو به رو میشوند که در این رابطه با ما تماس میگیرند ، برای رفع خطای Too Many Communities در تلگرام معمولا باید مدت 10 دقیقه صبر کنید چرا که این محدودیت موقت است اگر مشکل برطرف نشد با پشتیبان اینستاگرام تماس بگیرید.

برای ورود به تلگرام آی پی خود را تغییر دهید

همانطور که خودتان میدانید در برخی از کشور ها نرم افزار تلگرام در دسترس نیست و ممکن است در برخی دیگر از کشور ها شما با چنین ارور هایی مواجه شوید برای حل این مشکل از یک نرم افزار تغییر آی پی استفاده کنید و آی پی خود را بر روی کشور های مختلف قرار دهید اما اگر با هم همچنان با همین ارور تلگرام رو به رو شدین لازم است صبر کنید تا مدت زمان مورد نظر تلگرام سپری شود

در چنین زمانی که اکانت شما مسدود است و با ارور Limit Exceeded در تلگرام مواجه هستید، می توانید با کمک یک شماره دیگر روی گوشی خود وارد تلگرام شوید. و پس از گذشت زمان دوباره با شماره خود وارد شوید.

 

پرسش و پاسخ رایگان رفع محدودیت جوین در تلگرام

در قسمت بالا به صورت کامل اشاره کردیم که چگونه میتوانید با خیال اسوده این خطا Too Many Communities تلگرام در آندروید و آیفون رفع کنید. در ادامه قصد داریم به برخی از سوالات کاربران بپردازیم پس با ما همراه باشید و در صورتی که با مشکل یا سوال خاصی روبرو شده اید از بخش نظرات با ما در ارتباط باشید.

Too Many Communities تلگرام یعنی چی؟

زمانی که در تعداد زیادی گروه یا کانال تلگرامی عضو شده باشد پیام Too Many Communities telegram به شما نمایش داده میشود و میگوید در گروه و کانال های زیادی عضو شده اید. بیشتر این پیغام زمانی به کاربران نمایش داده میشود که قصد دارند در یک گروه دیگر عضو شوند که با این هشدار متوجه میشوند که این امکان وجود ندارد.

چطوری مشکل Too Many Communities تلگرام رو رفع کنیم؟

برای حل مشکل عضو نشدن در گروه و کانال در تلگرام بهترین روش این است که اگر در شبکه های مختلفی عضو هستند حتما از آنها خارج شوید. سعی کنید تنها در گروه یا کانال های باشید که واقعا ارزشمند بوده و در آنها با دیگران در تعامل هستید. البته توجه داشته باشید که برای حذف این موارد بهتر است هر یک ساعت چند مورد را حذف کنید تا مبادا تلگرام شما را ربات تشخیص دهد. پس از اینکه گروه و کانال های اضافه در تلگرام را حذف کنید مطمئن باشید خودکار ارور Too Many Communities تلگرام رفع میشود.

آیا واقعا نرم افزار هک تلگرام واقعیت دارد؟ امکان

تا چند تا گروه میتوان در گروه تلگرام عضو شویم؟

طبق گفته خود کارشناسان تلگرام شما میتوانید در 500 سوپر گروه عضو شوید اما بیش از این حد با خطا روبرو میشوید. (250 گروه یا سوپر گروه و 250 کانال خصوصی و عمومی)

آیا میتوان بالاتر از 500 گروه در تلگرام عضو شویم؟

تلاش های زیادی در این زمینه شده است که افراد با ترفند های مختلف در تلگرام سعی کرده اند در بیشتر از 250 کانال و 250 گروه وارد شوند اما بعد از مدتی دوباره با خطا انجمن های بسیار زیاد در تلگرام روبرو شده اند به همین دلیل بهتر است طبق الگوریتم های تلگرام قدم بردارید تا مبادا با مشکل روبرو شوید.

سخن آخر

در این مقاله تمامی ارور های مرتبط به تلگرام در رابطه با ورد به تلگرام و مواجه شدن با ارور در زمان ورد به تلگرام را بررسی کردیم ، امیدواریم این مطلب برای شما عزیزان مفید بوده باشد ، همانطور که میدانید شرکت رایانه کمک یک شرکت حل مشکلات کامپیوتری و نرم افزار های موبایل است که میتوانید با تماس با شماره با کارشناسان ما در ارتباط باشید و سوالات کامپیوتری خود را بپرسید همچنین در صورتی که قصد تماس با ما از طریق موبایل را داشته باشید بهتر است شماره را شماره گیری کنید

در صورتی که در رابطه با این مطلب سوالی داشته باشید میتوانید در قسمت دیدگاه ها مطرح کنید در کمترین زمان کارشناسان ما پاسخ شما را ارسال خواهند کرد

منبع : drtelegram.com

دکمه بازگشت به بالا