ورزش و نشاط

شهروند آمل، پیروز بازی فینال‌گونه لیگ برتر بسکتبال با ویلچر شد

تیتر اول/مازندران جدال مدعیان قهرمانی امسال لیگ برتر بسکتبال با ویلچرمردان باشگاه‌های کشور میان تیم‌های شهروند آمل و دانشگاه آزاد ارومیه را تیم شهروند به سود خود به پایان رساند.

مصاف حساس دو تیم درهفته سوم این رقابت‌ها جمعه شب ۱۷ آذرماه در سالن ورزشی شهیدفلاح آمل برگزار شد که در نهایت تیم شهروند آمل با اختلاف دو امتیازی ۷۹ بر ۷۷ تیم دانشگاه آزاد ارومیه را شکست و درخانه جشن گرفت.

شاگردان مسعود فلاح درتیم شهروند آمل درحالی میزبان تیم ارومیه درهفته سوم این رقابت‌ها شده بود که هر دو تیم بازی قبلی خود را برابر تیم هیئت زنجان دیگرتیم این گروه شکست داده بودند.

دراین بازی که “محمدرضا دستیار” سرمربی تیم ملی بسکتبال با ویلچر ایران نیز درسالن ورزشی آمل حضور داشت و از نزدیک نظارگر عملکرد برخی از شاگردانش درترکیب دو تیم بود، برای بازیکنان دو تیم از اهیمت بالایی برخوردار بود.

شهروند آمل، پیروز بازی فینال‌گونه لیگ برتر بسکتبال با ویلچر شد

شهروندی‌ها که از حمایت اندک هواداران خود نیز بهره‌مند بودند، برای تداوم پیروزی‌های خود درآمل که درچند سال گذشته درسالن شهید فلاح این شهر به حریفان خود نباخته بودند، از همان دقایق نخست ودست اول بازی را هجومی و مطابق انتظار شروع کردند.

شاگردان مسعود فلاح در تیم شهروند آمل دست اول و دوم این بازی را با درخشش ” وحید سعادت‌پور وعلی کمالی‌فر” در پرتاپ‌های موفق توپ به سبد تیم ارومیه با اختلاف امتیازی خوبی به رختکن رفتند.

در شروع دست سوم، ارومیه‌ای ها که برای جا نماندن از صف مدعیان و پیروزی برابر مدافع عنوان قهرمانی انگیزه‌های زیادی داشتند، عملکرد قابل قبول‌تری از خود به نمایش گذاشتند و با اختلاف ۶ امتیازی با پیروزی به وقت استراحت رفتند.

در شروع دست چهارم و پایانی این مسابقه، برای هر دو تیم حساس و تماشایی پیگیری شد و تا ۴ دقیقه انتهای مسابقه درحالی که تیم دانشگاه آزاد ارومیه از میزبان خود پیشی گرفته و آماده جشن پیروزی شده بود، با هوشیاری و درخشش” علی کمالی‌فر” و شوت‌های موفق به سبد و دفاع زیرسبد در زمین خود، جریان بازی را به نفع تیم خود تغییر دادند تا در نهایت شهروند آمل در یک برگشتی رویایی، فاتح این بازی مهم شوند.

شهروند آمل، پیروز بازی فینال‌گونه لیگ برتر بسکتبال با ویلچر شد

شاگردان مسعود فلاح با کسب دومین پیروزی این فصل خود در گروه یک مسابقات که سه تیم شهروند آمل، دانشگاه ازاد ارومیه وهیات زنجان حضور دارند، در صدر جدول قرار گرفت.

بازی‌های مرحله برگشت این مسابقات از دوم بهمن برگزار می‌شود که طی آن تیم شهروند آمل دربازی خانگی به مصاف تیم هیات زنجام خواهد رفت.

شهروند آمل در دوره گذشته این مسابقات قهرمان شده بود.

انتهای پیام

تیم تحریریه مطالب ورزشی

با تمرکز بر ورزش‌های آبی و آب‌وهوایی، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مطالبی درباره‌ی تکنیک‌ها و آموزش‌های شنا، اسکوبا و ران‌دوزی می‌پردازم. هدفمندی خود را در بهبود مهارت‌های آبی و لذت بیشتر در ورزش‌های آبی قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای ماجراجویی و هیجان در آب‌وهوایی نفس بکشید.
دکمه بازگشت به بالا