استان ها

شعار امسال ما در استان قزوین«نه به سفر»و «نه به پذیرش مسافر »است

به گزارش خبرگزاری بورن قزوین؛ مانوئل حبیبی در دیدار اخیر وی با رسانه ها در روز پنجشنبه در استانداری گفت: همکاری ، همکاری و تلاش رسانه ای در خبرگزاری ها ، مطبوعات ، رادیو و تلویزیون ، سایت های خبری که سالها پر از کار بوده و غیر سودآوری. این شرکت کارآمد بود. متشکرم.

وی گفت: در دوران کرونا ، رسانه ها با ارائه اطلاعات به موقع و مداوم در کمک به پایبندی به پروتکل های بهداشتی بسیار موفق بوده اند و انتظار داریم که در انتخابات پیش رو نیز به کار خود ادامه دهند.

ثبت نام 957 نفر در شوراها

رئیس ستاد انتخابات استان قزوین یادآور شد: انتخابات ریاست جمهوری و شوراها در تاریخ 28 ژوئن 1400 با مشارکت مردم برگزار می شود و فعالیت های ستادهای استانی و شهرستانی آغاز شده و 26 روند مشخص شده است که فقط رأی گیری دستی و بقیه الکترونیکی است.

ملاقات

وی افزود: ثبت نام نامزدهای شورای شهر از 27 اسفند ماه به پایان رسید و در این مدت 957 نامزد شورای شهر در 28 شهر به رقابت می پردازند و رقابت جدی است و حداکثر 24 کرسی برای هر کاندیدا وجود دارد.

حبیبی گفت: 25 نفر در قزوین ، 14 نفر در محمدیه ، 13 نفر در الوند و 12 نفر در تاكستان برای هر مقام با هم رقابت می كنند و 86 درصد داوطلبان مرد و 14 درصد زن هستند.

وی گفت: 91 درصد داوطلبان دارای مدرک لیسانس هستند و 51 درصد با مکاتبه و 49 درصد با مکاتبه ثبت نام می کنند.

حبیبی افزود: بررسی صلاحیت نامزدها تا 12 آوریل با انتخابات شوراها در 28 حوزه انتخابیه و 679 روستا به پایان می رسد و ثبت نام روستاها از 6 آوریل انجام می شود.

این استان در کرونا وضعیت پایداری دارد / ما نگران دیدن و بازدید از آیدا هستیم

معاون سیاسی و امنیتی استان قزوین ادامه داد: تاج اصلی در جهان است و برای مدیریت بیماری در استان تاکنون 61 جلسه استاتیک با 1204 قطعنامه داشته ایم و 12 جلسه استانی اردوگاه با 106 قطعنامه بوده است. راه اندازی شد.

حبیبی یادآوری کرد که 5 کمیته فرعی کارکنان و 8 کمیته فرعی کارکنان تشکیل شده است و با افزایش در کلینیک های تشخیصی و غربالگری در استان ، ما از گزینه های دیگری برای جلوگیری از کار در محل استفاده کرده ایم.

وی تصریح کرد: تجهیز 15 بیمارستان در استان به 800 تخت که از این تعداد 10 بیمارستان در قزوین و 5 مورد در شهرها بود ، شرایط مناسبی را برای پذیرش بیماران ایجاد کرد.

حبیبی گفت: همچنین در ایام کرونا 32 واحد صنعتی پس از اخذ مجوز تولید مواد شوینده و ضد عفونی کننده را آغاز کردند و نیازهای استان و سایر مناطق کشور نیز برآورده شد.

قائم مقام ستاد استان قزوین افزود: برای رفع نیازها ، روزانه دو میلیون ماسک ، تعداد زیادی دستکش نگهداری و 120 هزار ماسک توزیع می شد و ما با راه اندازی کارگاه های محلی و خانگی توانستیم کمبودها را جبران کنیم. “

جلسه 2

وی وضعیت استان در رابطه با کرونا را پایدار دانست و گفت: در حال حاضر وضعیت استان پایدار است اما ما از سفرهای آیدا بسیار نگران هستیم.

قزوین ما مسافر نمی پذیریم

معاون سیاسی و امنیتی کازوین افزود: مسافر قبول نمی کنیم و سیاست ما “نه” برای سفر است.

وی گفت: با ستاد سفر و شهرداری هماهنگی هایی انجام شده است تا هیچ تبلیغی منتشر نشود ، زیرا اگر با آوریل مقابله کنیم و ویزیت ها مدیریت شوند ، ابتدای سال از اوج بیماری پیشگیری می شود و ما از بحران عبور خواهد کرد یک ماه بهتر

image_2021_3_18-16_14_24_605_2 تلویزیون

حبیبی اظهار داشت: واردات واکسن های خارجی و تولید واکسن های داخلی بسیار امیدوار کننده است و امیدواریم بتوانیم ویروس را در ماه مه کنترل و کنترل کنیم.

دکمه بازگشت به بالا