شبکه اجتماعی تردز Threads راهی جدید برای ارتباط و اشتراک گذاری

شبکه اجتماعی تردز Threads اینستاگرام چیست؟

برای سالهای متمادی توییتر به عنوان قدرتمندترین ابزار ارتباط مستقیم افراد با یکدیگر، بحث و تبادل نظر آنها و تعامل و تقابل اندیشه ها و افکار مشابه و متضاد مطرح بود تا اینکه شرکت متا برای رقابت با توییتر تردز Threads را منتشر کرده است که یک برنامه جدید مبتنی بر متن است.

برای سالهای متمادی توییتر به عنوان قدرتمندترین ابزار ارتباط مستقیم افراد با یکدیگر، بحث و تبادل نظر آنها و تعامل و تقابل اندیشه ها و افکار مشابه و متضاد مطرح بود تا اینکه شرکت متا برای رقابت با توییتر تردز Threads را منتشر کرده است که یک برنامه جدید مبتنی بر متن است.

تردز یک پلت فرم بسیار شبیه توییتر می باشد و در حرکتی بسیار شجاعانه به دنبال این است که فعالان رقیب خود توییتر را جذب پلتفرم خود نماید. البته تردز یک برتری عمده نسبت به رقیب خود دارد و ان این است که کاربران به سادگی به حساب کاربری اینستاگرام خود ارتباط دارند و می توانند موضوعات خود را مستقیما به اینستاگرام خود منتقل نموده و به سادگی موارد خود را از تردز استوری نمایند. به طور خلاصه کاربران در تردز میتوانند با فعالیت در یک شبکه اجتماعی (تردز) همزمان موارد خود را در شبکه اجتماعی دوم(اینستاگرام) نیزمطرح نمایند.

تردز اینستاگرام چیست

Threads شبکه ی اجتماعی جدید وابسته به اینستاگرام است که در آن می توانید پست های متنی با حداکثر 500 کاراکتر یا پست های حاوی عکس و ویدیو تا حداکثر پنج دقیقه را منتشر کنید، به پست های دیگران پاسخ دهید و پروفایل های موردعلاقه خود را دنبال کنید. هرچند این اپلیکیشن قرار است یک برنامه متن محور باشد اما مانند توییتر پست ها و ریپلای های تردز می توانند شامل قطعات کوتاه متن، لینک ها، عکس ها، ویدیوها یا ترکیبی از آن ها باشد.

تردز چگونه شکل گرفت

همه چیز از جایی شروع شد که ایلان ماسک با توییتری ها سر ناسازگاری برداشت. اکتبر 2022، زمانی که ماسک، توییتر را تصاحب و تغییرات بحث برانگیز و محدودکننده ای را در سیاست های تعدیل محتوای این پلتفرم اعلام کرد، بسیاری از کاربران شروع به جستجوی سرویس های جایگزین کردند. تصمیمات عجیب ماسک سبب شد شبکه های اجتماعی میکروبلاگینگ زیادی مثل بلواسکای، ماستودون، Spill و … برای رقابت با توییتر ظهور کنند؛ اما هیچ یک از آن ها نتوانستد شروعی به قدرتمندی تردز داشته باشد.

مد ت ها بود که متا با مالکیت فیسبوک، اینستاگرام و واتساپ، جای خالی پلتفرمی متن محور را احساس می کرد که به لطف آتش ایلان ماسک، جرقه ی اجرایی کردن ایده اش فراهم شد. نوامبر 2022 کارمندان متا بحث در مورد ایجاد برنامه ای جداگانه برای Instagram Notes را مطرح کردند: اپلیکیشن متن محوری که برای اینستاگرام ساخته شده باشد. این گونه بود که توسعه برنامه جدید (که در آینده Threads نام می گرفت) در ژانویه 2023 با نام رمز «P92» آغاز شد.

تردز برای افرادی که به دنبال ارتباط با همتایان خود در زمینه های مختلف هستند، فرصت های بیشماری فراهم می کند. شما می توانید در گروه ها و انجمن های تخصصی عضو شوید و در بحث ها شرکت کنید، نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و از تجربیات آن ها بهره برداری کنید.

علاوه بر این، تردز به شما امکان می دهد محتوای خود را به صورت آزاد منتشر کنید. می توانید مطالب، تصاویر، ویدیوها و لینک های مربوط به علاقه مندی ها و تخصص های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و از بازخورد آن ها بهره برداری کنید.

در نهایت، تردز یک فرصت عالی برای ایجاد شبکه های حرفه ای است. می توانید با افرادی که در همان حوزه کاری شما فعالیت می کنند، ارتباط برقرار کنید و با همکاری و تبادل اطلاعات، فرصت های کسب و کار خود را گسترش دهید.

به طور خلاصه، تردز یک شبکه اجتماعی جدید و جذاب است که امکانات بسیاری را برای کاربران فراهم می کند. با عضویت در تردز، شما می توانید با همتایان خود در زمینه های مختلف ارتباط برقرار کنید، محتواهای خود را به اشتراک بگذارید و شبکه های حرفه ای را گسترش دهید.

با خرید فالوور threads در عرض چند دقیقه فالوور های خود در تردز اینستاگرام به صورت انبوه افزایش دهید. دانلود تردز عنوان یک اپلیکیشن هوشمند برای ارتباط آسان تر با کلوز فرندز در اینستاگرام می باشد

منبع: threads.com

دکمه بازگشت به بالا