بین الملل

سه رزمنده حزب‌الله به شهادت رسیدند

به گزارش تیتر اول، مقاومت اسلامی لبنان امروز در بیانیه ای یاد و خاطره سه رزمنده شهید به نام های «محمد علی غبریزس» از اهالی شهرک طیردبا در جنوب لبنان، «مصطفی حسین سلمان» از اهالی شهرک مجدل زون و «علی عبدالنبی قاسم» از اهالی شهرک محرونه در جنوب لبنان را که در نبرد راه قدس به شهادت رسیدند، گرامی داشت.

به گزارش ایرنا پیش از این منابع خبری از حمله پهپادی ارتش رژیم صهیونیستی به شهرک الناقوره در جنوب لبنان و شهادت سه شهروند لبنانی خبر داده بود.

با آغاز عملیات «طوفان الاقصی» توسط گروه‌های مقاومت فلسطین در ۱۵ مهرماه و آغاز بمباران های وحشیانه مناطق مسکونی و مراکز درمانی و آموزشی غزه توسط رژیم صهیونیستی، رزمندگان حزب‌الله لبنان نیز در راستای سرگرم‌کردن بخش عمده‌ای از نظامیان صهیونیست در شمال فلسطین اشغالی و کاهش فشار بر مقاومت و مردم غزه، اقدام به انجام عملیات روزانه و سنگین علیه اهداف رژیم صهیونیستی در داخل خاک فلسطین اشغالی کرده و خسارت های زیادی به اشغالگران صهیونیست وارد نموده و در عین حال در این راه بیش از یکصد شهید تقدیم کرده است.

311311

نویسنده تحریریه علوم بین المللی

به عنوان نویسنده اخبار بین‌المللی، رویدادهای جهانی را به صورتی جذاب و تحلیلی برای شما به تصویر می‌کشم. با استفاده از تجربه و دانشم، شما را در جریان آخرین تحولات جهانی قرار می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا