بهترین های کسب و کارعمومی

سایت های معروف رزرو هتل در ایران

سایت های معروف رزرو هتل در ایران

امروزه رزرو هتل از طریق سایت‌ آژانس‌های مسافرتی و به صورت اینترنتی انجام می‌شود، حتما شما هم در تلویزیون یا فضای مجازی تبلیغات این سایت و آژانس‌ها را دیده‌اید.

افراد به جای اینکه حضوری زمان بگذارند و وقت زیادی را صرف پیدا کردن آژانس مسافرتی کنند ترجیح می‌دهند با اعتماد به سایت‌های معروف که شناخته شده و قابل اعتماد هستند خرید خود را انجام دهند.

با وجود افزایش تعداد این سایت‌ها باید بگویم اعتماد کردن کردن به آن‌ها دشوار شده است و شما باید با آگاهی یکی از آن‌ها را انتخاب کنید.

برخی از ویژگی‌ها در آژانس‌های مسافرتی به شما نشان می‌دهد که آن‌ها قابل اعتماد هستند در ادامه شما را با چند مورد از این سایت‌ها آشنا و ویژگی‌های آن‌ها را به شما معرفی می‌کنیم.

علی بابا

یکی از سایت‌های معروف دیگر در ایران علی بابا است که با ارائه پرواز داخلی و خارجی، رزرو هتل، تور، بلیط اتوبوس، قطار و اجاره ویلا و اقامتگاه توانسته امکانات کاملی را در اختیار مسافران خود قرار دهد.

این سایت در سال‌های اخیر توانسته اعتماد افراد زیادی را جلب کند و به عنوان یکی از پرطرفدارترین سایت‌ها شناخته شود.

 • مجوزات: سایت علی بابا دارای اینماد، لوگو ساماندهی، مجوز سازمان هواپیمایی کشور، عضو اتحادیه صنف کسبو کارهای مجازی کشور، سامانه حقوق مسافر و انجمن شرکت‌های هواپیمایی کشور است.
 • معرفی هتل و امکانات: در قسمت معرفی هتل شما می‌توانید قیمت، نظرات، امکانات، موقعیت هتل، اتاق‌ها، عکس و هتل‌های مشابه را ببینید.
 • پشتیبانی: علی بابا به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به مسافران خود می‌باشد.
 • فیلتر جستجوی هتل مناسب با نیاز شما: در علی بابا با انتخاب مقصد و تاریخ رفت و برگشت می‌توانید فیلترهای جستجوی هتل مانند تعداد ستاره‌ها، قیمت، فاصله تا اماکن مهم و امکانات هتل را مشاهده کنید.
 • قیمت مناسب همراه با ارائه تخفیف: علی بابا با وجود تخفیف‌هایی که در اختیار مسافران خود قرار می‌دهد به کم شدن هزینه سفر آن‌ها زیادی می‌کند.

کیش میزبان

کیش میزبان یکی از بهترین و مطمئن‌ترین سایت‌های رزرو هتل در ایران است. این آژانس مسافرتی با ارائه امکانات رفاهی کامل همیشه به مشتریان خود ثابت کرده است که به نیازهای آن‌ها اهمیت داده و در برطرف شدن آن‌ها تلاش می‌کند.

کیش میزبان با قرار گرفتن در جزیره و تمرکز روی هتل‌ های کیش توانسته قیمت‌های مناسب همراه با تخفیف‌های بی‌شماری را در اختیار مسافران خود قرار دهد.

علاوه بر رزرو هتل می‌توانید تور کیش و تفریحات متنوع آنجا را از سایت کیش میزبان رزرو کنید.

 • مجوزات: کیش میزبان دارای اینماد و مجوز ساماندهی است که نشان‌دهنده امن بودن این سایت برای خریدهای اینترنتی است.
 • معرفی هتل و امکانات: در قسمت رزرو هتل شما می‌توانید اطلاعات کامل هتل مانند، قیمت، عکس، فیلم، موقعیت هتل، نظرات کاربران، پاسخ به سوالات متداول، نوع اتاق‌های هتل، امکانات، هتل‌های مشابه آن در کیش و آدرس هتل را مشاهده کنید.
 • پشتیبانی: کیش میزبان به صورت 24 ساعته و به صورت تلفنی و حضوری آماده پاسخگویی به مسافران است.
 • فیلتر جستجوی هتل مناسب با نیاز شما: در قسمت فیلتر جستجوی سایت می‌توانید هتل دلخواه خود را با قیمت انتخاب شده و مشخص کردن چند ستاره بودن آن انتخاب کنید. هتل‌هایی که به شما پیشنهاد می‌شود براساس بالاترین امتیاز و تخفیف به شما نشان داده می‌شود.
 • قیمت مناسب همراه با ارائه تخفیف: در سایت کیش میزبان در کنار رزرو هتل می‌توانید تخفیف‌های ویژه هتلی یا تفریحات جزیره کیش را نیز دریافت کنید.

اقامت 24

اقامت 24 در سال 85 فعاالیت خود را آغاز کرده است و جزء یکی از موفق‌ترین سایت‌ها در رزرو اینترنتی هتل است.

اقامت 24 هتل‌های ایران و هتل‌های پرطرفدار خارجی در بین ایرانیان را پوشش می‌دهد و در این سال‌ها توانسته موفقیت‌های زیادی کسب کند.

 • مجوزات: دارای اینماد، عضو اتحادیه مرکزی کسب و کارهای اینترنتی و عضو پارک علم و فناوری خراسان
 • معرفی هتل و امکانات: در صفحه هتل انتخاب شده می‌توانید امکانات هتل و اتاق‌ها، موقعیت هتل، تصاویر، قیمت، نوع اتاق، نظرات، هتل‌های مشابه، سوالات متداول و مشخصات عمومی هتل قرار گرفته است.
 • پشتیبانی: تیم اقامت 24 به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به سوالات و درخواست‌های مسافران خود هستند.
 • فیلتر جستجوی هتل مناسب با نیاز شما: در صفحه هتل اقامت 24 براساس قیمت، ستاره هتل و تعداد تخت می‌توانید هتل موردنظرتان را انتخاب کنید.
 • قیمت مناسب همراه با ارائه تخفیف: با وجود همکاری با اکثر هتل‌های ایران و مشتری زیاد تیم اقامت 24 توانسته‌اند که تخفیف‌های خوبی از هتل‌های مختلف برای مسافران خود دریافت کنند.

ایران هتل آنلاین

در سال 84 فعالیت خود را آغاز و اکنون بیش از 2500 هتل و واحد اقامتی را در سراسر کشور تحت پوشش دارد.

ایران هتل با رزرو هتل، ویلا و هتل آپارتمان در شهرهای مختلف ایران توانسته گام بزرگی در گردشگری کشور بردارد و نیازهای مسافران خود را برطرف کند.

 • مجوزات: دارای مجوز اینماد
 • معرفی هتل و امکانات: در صفحه هتل قیمت، نوع اتاق، امکانات، نظرات، موقعیت، قوانین هتل، سوالات متداول، هتل‌های مشابه و تصاویر هتل قابل مشاهده است.
 • پشتیبانی: پشتیبانی به صورت 24 ساعته
 • فیلتر جستجوی هتل مناسب با نیاز شما: هتل‌ها بر اساس نوساز بودن، نوع اقامتگاه، قیمت، تعداد ستاره‌ها، نظرات هتل‌ها فیلتر شده‌اند و کار شما را آسان خواهند کرد.
 • قیمت مناسب همراه با ارائه تخفیف: در ایران هتل آنلاین تخفیف‌های ویژه‌ای را در مورد هتل‌ها با وجود کدهای تخفیفی که در سایت قرار می‌دهند می‌توانید دریافت کنید.

در بالا ما 4 مورد از بهترین سایت‌های رزرو هتل را به شما معرفی کردیم تا شما راحت‌تر و در زمان کمتری بتوانید هتل مورد نظرتان را رزرو کنید، همه این سایت‌ها معتبر و قابل اعتماد هستند و شما می‌توانید با خیال راحت خرید خود را انجام و برای یک سفر فراموش‌نشدنی خود را آماده کنید.

دکمه بازگشت به بالا