عمومی

سارق پیک موتوری‌ها در اصفهان شناسایی و دستگیر شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

سرهنگ حسین تُرکیان در گفت و گو با خبرنگار آنلاین اظهار داشت: درپی اعلام شکایت ۲ نفر از پیک موتوری‌های شهر اصفهان مبنی بر اینکه چند نفر با تهدید چاقو اموال و وجوه نقد آنها را به سرقت بردند موضوع در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت‌های به عنف پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان با بررسی‌های میدانی و انجام اقدامات هوشمندانه و پلیسی خود دریافتند که یک باند ۵ نفره در این سرقت‌ها دست دارند بنابراین متهمان تحت تعقیب قرارگرفته و سرانجام مخفیگاه آنان مورد شناسایی و طی هماهنگی با مرجع قضائی در یک عملیات ضربتی تمامی آنها دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل شدند.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان تصریح کرد: متهمان در تحقیقات صورت گرفته به ۶ فقره سرقت از راکبان پیک موتوری در شهر اصفهان اقرار کردند که در این خصوص پرونده تشکل و این افراد برای انجام اقدامات قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.

سرهنگ ترکیان در خاتمه بر عزم جدی پلیس آگاهی استان اصفهان برای شناسایی و برخورد با سارقان تأکید کرد و از مردم خواست آموزش و هشدارهای پلیس را در جهت پیشگیری از وقوع سرقت را مدنظر قرار داده و در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک بلافاصله مراتب را از طریق تماس با شماره تلفن ۱۱۰ مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

دکمه بازگشت به بالا