ورزش و نشاط

​راهکارهای توسعه تولید و صادرات کالاهای ورزشی بررسی شد

راهکارهای توسعه تولید و صادرات کالاهای ورزشی مورد بررسی قرار گرفت

راهکارهای توسعه تولید و صادرات کالاهای ورزشی در نشست مشترک با اتحادیه فروشندگان رئیس مرکز مشارکت، سرمایه گذاری و اقتصاد ورزش و رئیس اداره روابط بین الملل وزارت ورزش و جوانان مورد بررسی قرار گرفت. . لوازم و تجهیزات ورزشی و گروهی از تولیدکنندگان معروف ورزشی.

به گزارش خبرگزاری بورن، دکتر رئیس مرکز مشارکت، سرمایه گذاری و اقتصاد ورزش دکتر علی دستباز و سرپرست اداره کل امور بین الملل وزارت ورزش و جوانان نشست مشترک محمدا حسنا تقی زاده با اتحادیه کالا و تجهیزات فروشندگان ورزشی و جمعی از برندهای معروف ورزشی و جوانان برگزار شد.

در این نشست که به منظور بررسی مشکلات تولیدکنندگان ورزش ملی و زمینه سازی برای صادرات کالاهای ورزشی به کشورهای همسایه برگزار شد، دکتر علی دستباز و دکتر. محمدحسن تقی زاده سه ساعت صحبت تخصصی و کارشناسی به طول انجامید. تولیدکنندگان کالا و تجهیزات ورزشی نشستند و با همکاری این عزیزان راهکارهایی برای توسعه تولید و ایجاد فرصت های صادراتی در نظر گرفته شد.

در پایان این جلسه مقرر شد مرکز مشارکت، سرمایه گذاری و اقتصاد ورزش با همکاری اداره کل امور بین الملل از تمامی ظرفیت های موجود در وزارت ورزش و جوانان برای حمایت از کالاها، تجهیزات ورزشی استفاده کند. و خدمات با رویکرد صادرات محور. ، فعال کنید.

بررسی امکان صادرات کالاها و تجهیزات ورزشی به کشورهای هدف، بررسی فرآیند سرمایه گذاری در کشورهای هدف، استانداردسازی کالاهای ورزشی برای ایجاد خاک صادراتی به کشورهای هدف، ایجاد کمپ های علمی و فناوری برای تولیدکنندگان تجهیزات ورزشی، ایجاد صندوق حمایت از تولیدکنندگان اختصاص یافته به وزارت ورزش و جوانان و برپایی میز ورزشی در وزارت ورزش و جوانان برای جلوگیری از موازی کاری بین دستگاه های دولتی و وزارتخانه ها.

انتهای پیام//

دکمه بازگشت به بالا