بین الملل

درخواست حزب‌الله از لبنانی‌ها برای نزدیک‌نشدن به مناطق مورد حمله صهیونیست‌ها

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری آنلاین تیتر اول، جنبش مقاومت اسلامی لبنان بامداد یکشنبه درباره نزدیک‌شدن به مناطق مورد حمله صهیونیست‌ها، به شهروندان این کشور هشدار داد.

حزب‌الله طی بیانیه‌ای از مردم این کشور خواست که به دلیل تکرار حملات صهیونیست‌ها، به مناطق هدف قرار گرفته نزدیک نشوند زیرا جان لبنانی‌ها را ارزشمندتر از هر چیزی می‌داند.

در این بیانیه آمده است: «مردم شریف ما… دشمن اسرائیلی قصد دارد حملات هوایی خود را به مناطق ما تکرار کند. یورش به همان مکان‌های هدف قرار گرفته در بازه‌های زمانی نزدیک و کمی بیش از چند دقیقه، با هدف کشتار و خونریزی بیشتر است».

مقاومت اسلامی لبنان تاکید کرد: «لذا از شما عزیزان می‌خواهیم برای حفظ امنیت خود از مکان‌های مورد هدف قرار گرفته دوری کرده و به آنها نزدیک نشوید و در مجاورت آنها تجمع نکنید و امدادرسانی را به مسئولین ذی‌ربط بسپارید».

حزب‌الله همچنین افزود: «غیرت و جوانمردی شما مایه مباهات است اما جان شما از هر چیزی ارزشمندتر است و حفظ آن بر عهده همه ماست».

 

 

در حال تکمیل…
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

نویسنده تحریریه علوم بین المللی

به عنوان نویسنده اخبار بین‌المللی، رویدادهای جهانی را به صورتی جذاب و تحلیلی برای شما به تصویر می‌کشم. با استفاده از تجربه و دانشم، شما را در جریان آخرین تحولات جهانی قرار می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا