خرید اسباب بازی شخصیت های کارتونی

معرفی انواع شخصیت کارتونی و تاثیرات بازی با آنها بر کودکان

خرید لباس مرد عنکبوتی با تار در ایران: شخصیت کارتونی دسته ای از اسباب بازی ها هستند که کودکان علاقه ی زیادی نسبت به آن ها دارند. اغلب کودکان از شخصیت های کارتونی الگو گیری می کنند و سعی میکنند در کارهایشان از آن ها تقلید کنند.

 لباس ونوم: معمولا کودکان ساعات زیادی از روز را صرف تماشای انیمیشن و کارتون های مورد علاقه خود می کنند. این کاراکتر ها تاثیر مهمی بر شخصیت، طرز تفکر و اعمال کودکان میگذارد. هدیه دادن اسباب بازی ، عروسک یا اکشن فیگور شخصیت کارتونی محبوب بچه ها ، بدون شک آنها را بسیار سورپرایز و خوشحال خواهد کرد و بازی با شخصیت های محبوب کودک لحظات خوشی را برایش می آفریند.

خرید لباس بتمن بچه گانه: گاهی کاراکترهای کارتونی جایگاه مهم تری در زندگی کودک نسبت به افراد واقعی دارند. بسیاری از شخصیت‌های کتاب‌ داستان ها، انیمیشن ها و فیلم‌ها، نمایش‌ها یا بازی‌ها به عنوان شخصیت های نمادین در تمام دوران همراه بچه ها خواهند بود.

آشنایی با شخصیت کارتونی مورد علاقه دختران و پسران

امروزه اسباب بازی های شخصیت کارتونی از تنوع بسیار زیادی برخوردارند. این اسباب بازی ها نه تنها با توجه به گروه سنی های مختلف کودکان طراحی و ساخته می‌شوند و در اندازه های مختلف و با جزئیات و کارایی گوناگون تولید می‌شوند، بلکه با توجه به جنسیت کودکان نیز می‌توان انواع شخصیت های کارتونی را انتخاب کرد.

معمولا پسر بچه ها از بازی با اسباب بازی هایی با شخصیت کارتونی پسرانه ماجراجویانه و قهرمانان مانند بتمن ، سوپرمن ، بن تن ،  کاپیتان آمریکا ، انتقام جویان ، هالک ، مرد عنکبوتی ، آیرون من و لاک پشت های نینجا لذت زیادی می برند. این شخصیت های کارتونی پسرانه در شکل گیری و تقویت روحیه مبارزه طلبی و آزادی خواهی در کودکان بسیار نقش مهمی دارند.

از طرفی عروسک شخصیت کارتونی دخترانه مانند فروزن ، موانا، اسب پونی، دختر کفشدوزکی جایگه ویژه ای برای دختربچه ها دارند. آنها کسانی هستند که زیبا، شجاع و باهوش هستند و همیشه می دانند که برای نجات روز چه کار باید کنند. در دست گرفتن این شخصیت ها و همبازی شدن با آن ها برای بچه ها به معنای تحقق رویاهایشان است.

دسته ای دیگر از اسباب بازی کارتونی مثل میکی موس، مینیون ها ، خرس پو، باب اسفنجی ، پاتریک ، پلنگ صورتی و… نیز محبوبیت خاصی هم در میان دختران و هم پسران دارند.

شخصیت السا و آنا و فواید بازی با آن

السا و آنا دو شخصیت اصلی انیمیشن فروزن هستند. از آنجایی که انیمیشن فروزن فوق العاده محبوبیت خود را در دل بچه ها جای کرده است. عروسک السا و آنا از جمله عروسک های کارتونی پرطرفدار در بین کودکان به ویژه دختربچه هاست.

شخصیت بن تن و فواید بازی با آن

بن تن نام پسربچه ای است که تمام قدرت او در ساعتی است که به دست دارد. عملکرد این ساعت به گونه ای است که بن تن می تواند در مواقع مورد نیاز با یک فشار دادن دکمه ای در آن به یک موجود فضایی و خیالی تبدیل شود و با نیروهای شرور مبارزه کند.

تاثیر این کارتون روی بچه ها به حدی است که در بازی های خود از شخصیت این کارتون الگوبرداری می کنند، به وسایل و اسباب بازی های مرتبط با این شخصیت علاقه شدیدی دارند و حتی دیدگاه آنها در مورد جهان و زندگی نیز تحت تاثیر این کارتون قرار گرفته است.

شخصیت اسب پونی و فواید بازی با آن

عروسک‌های پونی نمایی از اسب های کوچک و زیبا هستند. کودکان در هر سنی از بازی با پونی ها لذت می برند. حتی گاهی ممکن است مدت طولانی به این عروسک ها وابسته می شوند. چرا که اسباب بازی های این شخصیت کارتونی به شدت زیبا طراحی و ساخته شده اند. ترکیب رنگ های چشمگیر، مواد اولیه ی با کیفیت و ظاهر منحصر به فرد این اسباب بازی ها کودکان را مجذوب خود می کند.

اسباب بازی های پونی مجموعه ای از های آموزنده هستند که علاوه بر سرگرم کردن کودکان، آن ها را برای داشتن روابط اجتماعی موفق در آینده آماده می‌کند.

از آنجایی که عروسک های پونی از مجموعه ای تشکیل شدند که هر کدام از آنها یک مسئولیت را برعهده دارند و مسئولیت خود را به خوبی ایفا می‌کنند، بازی با عروسک های پونی موجب می شود که کودک مفهوم مسئولیت پذیری را بهتر درک کند.

شخصیت مک کوئین و فواید بازی با آن

مک کوئین یک ماشین مسابقه ای جذاب و پر استعداد است که خود را برای تبدیل شدن به جوان ترین ماشینی که قهرمان جام پیستون است، آماده می کند. او فقط دو چیز در ذهن خود دارد: برنده شدن و مزایایی که با آن همراه است.

مک کوئین به عنوان یکی از محبوب‌ ترین شخصیت‌ های انیمیشنی شناخته شده است. مهم ترین درسی که می شود از این شخصیت گرفت این است که دوستی و رفاقت همیشه بهترین و مهم ترین است.

درس‌ های زندگی که از طریق شخصیت مک‌کوئین آموخته می ‌شود، علاوه بر این بخش بزرگی از این انیمیشن در صحنه ‌های مسابقه‌ اش به ارمغان می ‌آورد که در یاد کودکان می ماند و به آن ها حس هیجان و تلاش برای پیروزی را القا می کند.

شخصیت مک کوئین و فواید بازی با آن

انیمیشن داستان اسباب بازی‌ ها برای بچه‌ ها جذابیت زیادی دارد! در این انیمیشن اسباب بازی های یک پسربچه جان می‌ گیرند و این ماجرا حس بسیار خوبی در بچه ها ایجاد می کند.

با خرید اسباب بازی های شخصیت های داستان اسباب بازی ها عملاً این احساس را در کودکتان ایجاد می کنید که اسباب بازی های او نیز جان دارند. عروسک های زیادی از روی این انیمیشن، عروسک شخصیت های کارتونی جذابی برای بچه ها ساخته شده است در کل اسباب بازی وودی و دوستانش، از جمله اسباب بازی بازلایتر و عروسک‌ های شخصیت کارتون داستان اسباب بازی ها، همگی در بین بچه‌ها بسیار پرطرفدارند.

محبوبیت فوق العاده زیاد اسباب بازی های شخصیت کارتونی

در دنیای امروزی، انیمیشن و کارتون بخش بزرگ و ویژه ای از زندگی کودکان را به خود اختصاص داده اند. قهرمانان و کاراکترهای کارتونی مختلفی مثل بن تن، شخصیت های داستان اسباب بازی ها، السا و آنا و… به عنوان محبوب ترین شخصیت ها با قدرت های قهرمانی و همچنین زیبایی بی نظیری که دارند، محبوب دل بچه ها شده اند.

این محبوبیت گذرا نیست و کودکان هرگز کاراکتر های کارتونی مورد علاقه ی خود را فراموش نمی کنند. به همین دلیل مجموعه ای مثل ست عروسک السا یا آنا از کارتون فوق العاده جذاب فروزن همیشه مورد علاقه ی بچه ها خواهد بود.

داشتن همچین عروسک هایی فرصتی عالی برای بچه هاست چرا که هنگام بازی کردن با آن ها واقعی شدن رویاها را تجربه می کنند و کارتونی اسباب بازی محبوب خود را در دنیای واقعی در دستان خود می گیرند. در همین راستا معتبر ترین و بزرگ ترین شرکت های سازنده ی اسباب بازی اقدام به تولید عروسک هایی با طرح کاراکترهای کارتونی با بهترین کیفیت کرده اند. با عرضه ی این محصولات در سایت    امکان خرید اسباب بازی شخصیت های کارتونی به صورت اینترنتی برای شما فراهم است.

عروسک های شخصیت کارتونی

فیگورها یا عروسک شخصیت کارتونی پسرانه و دخترانه از این دست اسباب بازی ها هستند. لازم است بدانید که استفاده از هر کدام از این اسباب بازی ها موجب رشد و پرورش مهارت های مهم و ضروری در کودکان می شود. به این ترتیب استفاده از عروسک های کارتونی می تواند مزیت با ارزشی برای کودکان دلبند شما داشته باشد که در ادامه مهمترین آنها را شرح می دهیم.

عروسک های شخصیت کارتونی و مزیت استفاده از آنها برای کودکان

همه کودکان دارای ذهنی پویا و تخیل قویی هستند و همواره دوست دارند در ذهن خود به ساخت سناریو های مختلف فکر کنند و داستان خاص خود را خلق کنند. از این رو بهتر است با انتخاب درست اسباب بازی ها تفکرات بچه ها را به سمتی هدایت کنیم که مطابق با استانداردها و فضایل اخلاقی جامعه باشند.

سازندگان اسباب بازی ها از برندهای معتبر جهانی نیز از این امر غافل نشده و با در نظر گرفتن این موضوع اقدام به ساخت اسباب بازی های بسیاری کرده اند.

یکی از مهمترین مزیت های بازی با اسباب بازی های شخصیت کارتونی، سمت و سو دادن به تفکرات کودک است. هنگامی که کودکان با عروسک‌ ها بازی می ‌کنند خود را به جای آن شخصیت قهرمان می بینند و تمام قدرت و یا توانایی شخصیت های محبوب را در خود تصور می‌ کنند و این هم ذات پنداری است که موجب سمت و سو دادن به تفکرات آنها می شود و علاوه بر این باعث افزایش اعتماد به نفس کودک نیز می شود

دکمه بازگشت به بالا