ورزش و نشاط

جدی‌ترین گزینه جانشینی تنهاخ کیست؟

آفتاب‌‌نیوز :

یونایتد در ادامه نتایج ضعیفش در لیگ برتر در خانه برابر بایرن مونیخ شکست خورد و در نهایت قعرنشین گروه A لیگ قهرمانان شد تا به لیگ اروپا نیز نرسد. این ناکامی ممکن است به قیمت اخراج تن هاخ از هدایت این تیم تمام شود. 

رسانه اسپانیایی Relevo خبر داد که یولن لوپتگی مورد توجه سران یونایتد قرار گرفته و ممکن است جانشین تن هاخ شود.

به گزارش اسپورت ۲۴، آخرین باشگاه این مربی ۵۷ ساله ولورهمپتون بود که در آگوست امسال به دلیل اختلاف نظر با مدیریت از آن تیم جدا شد. به گفته این منبع، سران منچستریونایتد برای کار لوپتگی در ولورهمپتون، تسلط به زبان انگلیسی، اطلاعاتش از لیگ برتر و تجربه رقابت‌های اروپایی ارزش قائل هستند. (در فصل ۲۰۲۰-۲۰۱۹) این مربی سویا را به قهرمانی در لیگ اروپا رساند. همه موارد فوق باعث می شود که او در بین سایر نامزدها بهترین گزینه باشد.

 در حال حاضر اریک تن هاخ هدایت یونایتد را بر عهده دارد. تیم تحت هدایت او در این فصل از رقابت‌های اروپایی حذف شد و در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا در رده آخر ایستاد و در لیگ برتر پس از ۱۶ هفته در رده ششم جدول رده‌بندی قرار دارد و باید این هفته در زمین لیورپول به میدان برود. 

تیم تحریریه مطالب ورزشی

با تمرکز بر ورزش‌های آبی و آب‌وهوایی، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مطالبی درباره‌ی تکنیک‌ها و آموزش‌های شنا، اسکوبا و ران‌دوزی می‌پردازم. هدفمندی خود را در بهبود مهارت‌های آبی و لذت بیشتر در ورزش‌های آبی قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای ماجراجویی و هیجان در آب‌وهوایی نفس بکشید.
دکمه بازگشت به بالا