اقتصادی

جابجایی بیش از ۲ میلیون مسافر هوایی تا هشتم فروردین

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: از ۲۴ اسفند تا هشتمین روز از نوروز ۱۴۰۳، دو میلیون و ۴۶ هزار و ۹۰۱ مسافر در بخش هوایی جابجا شده‌اند.

به گزارش تیتر اول به نقل از سازمان هواپیمایی کشوری، جعفر یازرلو سخنگوی این سازمان گفت: از ۲۴ اسفند تا هشتمین روز از نوروز ۱۴۰۳ دو میلیون و ۴۶ هزار و ۹۰۱ مسافر در بخش هوایی جابجا شده‌اند. پذیرش و اعزام این تعداد مسافر از ابتدای تعطیلات نوروزی با ۱۶ هزار و ۷۲۸پرواز (نشست و برخاست ) انجام شده‌است.

یازرلو در ادامه ضمن اشاره به رشد قابل توجه جابجایی مسافران بخش هوایی نسبت به بازه زمانی نوروز گذشته از دستور ویژه رئیس سازمان هواپیمایی کشوری خبر داد و گفت:  با دستور کاپیتان محمدی‌بخش علاوه بر حضور کارشناسان و مدیران سازمان هواپیمایی کشوری به همراه نمایندگان شرکت‌های هواپیمایی و شرکت‌های ارائه دهنده خدمات هندلینگ به شرکت‌ها در مرکز «مدیریت و کنترل پروازها و خدمات مسافران نوروزی OCC» (در بازه زمانی ۶ صبح الی ۲۴)، بازرسان این سازمان در فرودگاه‌های سراسر کشور  نیز حضور دارند.

به گفته سازمان هواپیمایی کشوری مسافران در صورت مشاهده هر گونه تخلف و یا قصور در خدمت‌رسانی، بازرسان سازمان هواپیمایی کشوری را مطلع نموده تا در سریعترین زمان ممکن با متخلفان برخورد قانونی کنند.

انتهای پیام

کارگروه تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی حرفه‌ای هستم که با تخصص و تجربه در زمینه تحلیل‌های اقتصادی فعالیت می‌کنم. با استفاده از روش‌های پیشرفته و دسترسی به منابع معتبر، سعی می‌کنم تا به شما تحلیل‌های دقیق و قابل اعتماد را ارائه دهم تا شما در تصمیم‌گیری‌های مالی بهترین نتیجه را بگیرید.
دکمه بازگشت به بالا