ورزش و نشاط

توصیه به استقلال برای فریب نخوردن/ خارجی ها کمک حال خواهند بود – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

علیرضا اکبرپور در گفت و گو با خبرنگار آنلاین در خصوص دیدار آبی پوشان برابر فولاد خوزستان گفت: استقلال نباید فریب نتایج فولاد را بخورد. این تیم برای بقا در لیگ تمام تلاش خود را خواهد کرد و با انرژی بیشتری به دیدار استقلال خواهد آمد. بازیکنان استقلال هم نباید خود را از پیش برنده بدانند و فکر کنند به راحتی فولاد را شکست خواهند داد.

وی در ادامه تاکید کرد: بازیکنان استقلال باید با یک بازی منطقی و حساب شده به نتیجه دلخواه دست پیدا کنند و کاری به نتایج دیگر تیم ها نداشته باشند وقتی ۳ امتیاز را بگیرند هیچ تیمی به آنها نخواهد رسید. بنابراین باید با آرامش و صبوری تا پایان فصل به کار خود ادامه دهند.

اکبرپور در خصوص عملکرد خارجی های استقلال هم گفت: استقلال در این فصل بازیکنان خارجی خوبی جذب کرد ، ماشاریپوف و بلانکو مقابل ذوب آهن عالی بودند و دوگل حساسی به ثمر رساندند که شاید در پایان فصل یکی از عوامل قهرمانی استقلال شوند ، گل های بسیار زیبا و حرفه ای بدون کار اضافه و نگه داشتن بی دلیل توپ، این روزها جای یامگا بسیار خالی است و حضور او می توانست بیشتر به استقلال کمک کند اما در مجموع عملکرد خارجی های استقلال عالی بوده و باید منتظر گل زنی بیشتر از این دو بازیکن باشیم.

وی خاطر نشان کرد: یکی از عواملی که نقش تعیین کننده ای در پیروزی استقلال برابر ذوب آهن داشت هواداران بودند که با تمام وجود از تیم حمایت کردند و مزد حمایت خود را هم گرفتند و امیدوارم در بازی‌های بعد هم همچنان کنار تیم باشند .

این پیشکسوت آبی پوشان در خصوص عملکرد استقلال برابر ذوب آهن اصفهان گفت: فکر کنم یکی از بهترین بازی های لیگ برتر شاهد بودیم که صحنه های فوق‌العاده جذابی داشت و همه از تماشای این بازی لذت بردند. خصوصا هواداران استقلال که باز هم تیم محبوبشان صدرنشین لیگ باقی ماند.

اکبرپور در ادامه گفت: قهرمانی در دستان خود استقلال است و می تواند جام را بالای سر ببرد به شرطی که اشتباه نکند. اگر برابر ذوب به پیروزی نمی رسید هم صدر را از دست می داد و هم کارش برای قهرمانی سخت می شد.

بازیکن سابق استقلال در مورد گل خوردن راحت این تیم برابر ذوب اهن هم گفت: اعتقاد دارم که یکی از دلایل باز شدن دروازه استقلال خستگی بازیکنان است که معمولا در اواخر فصل تاثیر گذار می شود و مربی بدنساز تیم نقش تعیین کننده ای برای هفته های پایانی دارد و باید بازیکنان با ریکاوری خوب و تمرینات شاداب و روحیه بخش آماده هفته های پایانی باشند ، دلیل دوم جا به جایی در خط دفاع استقلال است. نبود سیلوا و سهرابیان هم در این اتفاق بی تاثیر نبوده و این مساله باعث می‌شود ناهماهنگی در خط دفاع بوجود بیاید که باید تا قبل از دیدار برابر فولاد این مشکل برطرف شود.

تیم تحریریه مطالب ورزشی

با تمرکز بر ورزش‌های آبی و آب‌وهوایی، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مطالبی درباره‌ی تکنیک‌ها و آموزش‌های شنا، اسکوبا و ران‌دوزی می‌پردازم. هدفمندی خود را در بهبود مهارت‌های آبی و لذت بیشتر در ورزش‌های آبی قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای ماجراجویی و هیجان در آب‌وهوایی نفس بکشید.
دکمه بازگشت به بالا