بهترین های کسب و کارعمومی

تفاوت الایت و الایت پلاس پابجی

مانند هر بازی آنلاینی بازی پابجی موبایل هم دارای قسمتی می باشد که شما از طریق انجام ماموریت ها و رقابتهای آن می توانید به جوایز متعددی دست یابید. این قسمت از بازی رویال پس نام دارد . به صورت فصلی شروع می شود و جوایز مختلفی در هر فصل ارائه می دهد. رویال پس بازی پابجی دارای سه مسیر برای بدست آوردن جوایز است:

  • رویال پس ،حالت معمولی
  • الایت پس ،رویال پس الیت
  • الایت پس پلاس ،رویال پس الیت پلاس

حالت معمولی رایگان است و از ماموریتهای بازی فقط دو تایر برای شما باز می‌کند. جوایز آن بسیار ابتدایی و ساده بوده و هر ۵ روز در دسترس قرار می گیرد. اما دو بخش دیگر بخش پولی ماموریت ها و رقابت ها هستند که جوایز به درد بخور تری که مهمترین آنها یوسی بازی است را برای شما به ارمغان می آورند. تفاوت الایت و الایت پلاس پابجی در جوایزی است که هرکدام به شما خواهند داد. در زیر به جوایز هرکدام از این بسته ها می پردازیم

جوایز و تفاوت الایت پابجی و الایت پلاس پابجی

با خرید الایت و الایت پلاس پابجی می توانید جوایز متعددی درو کنید. با استفاده از این جوایز و آیتم های اختصاصی می توانید  بازی خود را شخصی سازی کنید. درضمن با انجام ماموریت ها و چلنج های مختلف مقداری آرپی نیز بدست می آورید و لول آرپی شما افزایش می یابد. اهمیت لول آرپی در این است که درصورت رسیدن لول آرپی خود به لول ۱۰۰، جایزه ویژه آن فصل را به دست خواهید آورد.

فرق الایت و الایت پلاس پابجی علاوه بر جوایز آنها، در میزان راحتی شما در رسیدن به لول ۱۰۰ آرپی نیز هست. در زیر جوایز هرکدام از این دو بسته را ذکر کرده ایم که می توانید دلیل این امر را ببینید:

جوایز رویال پس الایت

رویال پس الیت، رویال پس شما را فعال می کند و از این طریق، بخش رویال پس به شما در هر روز جوایزی می دهد ( اسکین، یوسی، لباس ها و … ). در نتیجه رویال پس الیت تنها قابلیت فعال کردن بخش رویال پس را دارد و امکانات ویژه دیگری به ارمغان نمی آورد. البته با باز شدن رویال پس، نسبت به میزان عملکرد خود، می توانید مقدار زیادی یوسی بازی پابجی و جوایز بدست بیاورید. با بدست آوردن آرپی نیز می توانید به جایزه نهایی فصل دست بیابید. اگر حرفه ای باشید، امکان رسیدن به لول ۱۰۰ آرپی وجود دارد

قطعا تبدیل شدن به یک پلیر حرفه‌ای در بازی پابجی آرزوی تمام گیمرهاست. اما برای بهتر بازی کردن پابجی باید به چه نکاتی دقت کرد و چه مهارت‌هایی داشت؟ جدا از بحث کسب تجربه در زمینه تیراندازی و کنترل پلیر، شما باید برخی نکات برای بقا را رعایت کنید. در ادامه این ترفندها را بررسی می‌کنیم.

The difference between Elite and Elite Plus PUBG

استفاده از کاور و عدم حضور در فضاهای باز

استفاده از دیوارها، ساختمان‌ها، سنگ‌ها، پوشش درختی و به‌طور کلی هر چیزی که گلوله از آن عبور نمی‌کند، برای زنده ماندن تا آخرین لحظه در بازی پابجی ضروری است. همچنین نباید فراموش کنید که حضور در فضاهای باز و دشت‌های نقشه می‌تواند به قیمت از دست دادن جان شما تمام شود. چرا که در این صورت پلیرهای دیگر می‌توانند به‌راحتی شما را دیده و به سمتتان تیراندازی کنند. پیشنهاد می‌شود که برای عبور از دشت‌های بازی از وسایل نقلیه استفاده کنید. همچنین باید اشاره کرد که وسایل نقلیه مانند ماشین‌ها و موتورها گزینه خوبی برای کاور گرفتن نیستند. چرا که با برخورد چند گلوله منفجر شده و باعث مرگ کاراکترتان در بازی می‌شوند

تجربه کلید برنده شدن شماست

قطعا یادگیری ترفندهای بازی پابجی به شما کمک می‌کند تا به پلیر بهتری تبدیل شوید. اما نباید فراموش کرد که برای اجرای این ترفندها نیز شما باید تجربه کسب کنید. شکست‌های مداوم در پابجی است که به شما کمک می‌کند تا نکات مهم این بازی را یاد گرفته و به پلیر بهتری تبدیل شوید. برای تبدیل شدن به یک بازیکن حرفه ای پابجی، باید مهارت، تجربه و تلاش زیادی کسب کنید. خرید یوسی پابجی می تواند به شما کمک کند تا در مسابقات بهتر عمل کنید.

سه آیتم بسیار مهم در بازی پابجی، جعبه کمک‌های اولیه (مدکیت)، نوشیدنی انرژی‌زا و مسکن هستند. این سه آیتم باعث بازیابی سلامت شما می‌شوند و به همین خاطر اهمیت بسیار بالایی دارند. به همین خاطر همواره در کوله‌پشتی خود این آیتم‌ها را با تعداد بالا نگهداری کنید.در نقشه بازی پابجی شما می‌توانید عوامل محیطی، ردزون‌ها، مبدا صدای پای دشمنان، مبدا صدای شلیک و حتی صدای حرکت خودروها را مشاهده کنید. به همین خاطر با توجه به نقشه بازی می‌‌توانید شانس بقای خود را در میدان نبرد به‌شدت افزایش دهید.

هر آیتمی را با خود حمل نکنید

در ابتدای بازی پابجی، شما ممکن است آیتم‌های غیر ضروری زیادی را لوت کنید. اما با پیشرفت مسابقه، شما باید تنها آیتم‌های ضروری مانند زره، کمک‌های اولیه، مسکن، نوشیدنی انرژی‌زا، مهمات و … را در کوله‌پشتی خود همراه داشته باشید. حمل آیتم‌های غیر ضروری تنها فضای کوله‌پشتی شما را تنگ می‌کند و باعث می‌شود در موقعیت‌های حساس نتوانید مهمات مورد نیازتان را تامین کنید.

لوت کردن همیشه برای شما مفید نیست

قطعا در ابتدای شروع نبرد در بازی پابجی، شما باید تمام ساختمان‌ها را برای لوت کردن جست‌وجو کنید. اما فراموش نکنید که شما تنها در ابتدای هر بازی به لوت کردن تمام ساختمان‌ها نیاز دارید. بعد از برداشتن تمام آیتم‌های ضروری، لوت کردن تنها می‌تواند حواس شما را پرت کند و موقعیت شما را به دشمنان لو دهد.

همچنین بسیاری از دشمنان از صندوق‌ها و ساختمان‌های دارای لوت به‌عنوان تله برای کشتن شما استفاده می‌کنند. باید اشاره کرد که با خرید یوسی پابجی و استفاده از آن برای تهیه انواع آیتم‌های درون بازی، می‌توانید به آیتم‌های خاص‌تر و کاربردی‌تر دسترسی داشته باشید. در نتیجه به آیتم‌های معمولی بازی نیازی نخواهید داشت. همچنین شما با خرید یوسی پابجی می‌توانید اسکین‌های زیبایی را نیز از فروشگاه دیجیتال پابجی خریداری کنید.

برای دشمنان تله‌گذاری کنید

یکی از بهترین روش‌های شکست دشمنان در بازی پابجی، تله‌گذاری برای آن‌ها است. همان‌طور که می‌دانید پلیرهای بازی پابجی عاشق لوت کردن صندوق‌ها و ساختمان‌ها هستند. به همین خاطر می‌توانید در کنار صندوق‌ها و ساختمان‌های مشهور بازی کمین کرده و منتظر یک پلیر ساده‌لوح باشید. برای این کار می‌توانید از اسلحه‌هایی مانند اسنایپر یا مسلسل استفاده کنید. پرتاب نارنجک نیز می‌تواند گزینه مناسبی برای پاکسازی ساختمان‌ها در زمان کمین کردن باشد. فراموش نکنید که برای کمین کردن باید فاصله خود را از نقطه تله حفظ کنید.

هر اسلحه مناسب موقعیتی خاص است

در بازی پابجی شما به اسلحه‌های مختلفی مانند اسنایپر، SMG، شات‌گان، مسلسل و … دسترسی دارید. باید گفت که هر یک از این اسلحه‌ها برای موقعیت‌های خاص طراحی شده‌اند و کارایی متفاوتی با یکدیگر دارند. برای مثال، در فواصل نزدیک، اسلحه‌های شات‌گان و SMG بهترین گزینه هستند. از طرف دیگر در فواصل کمی بیشتر، می‌توانید از مسلسل‌ها استفاده کنید. اسنایپرها نیز برای هدف قرار دادن دشمنان از فواصل دور ایده‌آل هستند.

برای مثال می‌توانید در میان بوته‌ها کمین کرده و دشمنانتان را با اسنایپر از فاصله 300 تا 500 متری هدشات کنید. خرید یوسی پابجی ارزان از فروشگاه G4A4 می تواند به شما کمک کند تا برخی از این مهارت ها را بهبود ببخشید. به عنوان مثال، می توانید با خرید یوسی، سلاح های بهتری خریداری کنید و اسکین های خاصی را برای بهبود مهارت های خود دریافت کنید.

چگونه از زمین‌های مرتفع استفاده کنیم؟

در انتهای هر مسابقه پابجی که محدوده قابل بازی کوچک‌تر می‌شود، پلیرها باید مراقب حرکات خود باشند. شما در این شرایط باید در نقاطی موضع بگیرید که توانایی رصد دشمنانتان را داشته باشید. به‌طور کلی کمپ نکردن در مراحل پایانی بازی پابجی توصیه می‌شود. اما اگر کمپ کردن بهترین گزینه شماست، پیشنهاد می‌کنیم که به سراغ مناطق مرتفع بروید. چرا که در این صورت می‌توانید تمام دشمنانی که به شما نزدیک می‌شوند را مشاهده و به سمت آن‌ها تیراندازی کنید.

پول درون بازی پابجی، یوسی یا  uc نام دارد. خرید یوسی پابجی موبایل به شما این امکان را می‌دهد تا اسکین ها، سلاح های سرد، اسلحه های هوشمند و … را در بازی PUBG خریداری کنید. برای خرید UC می توانید از طریق سایت خرید یوسی فروشگاه G4A4اقدام کنید. خرید یوسی سبب دستیابی به دسترسی به آیتم های منحصر به فرد، اسکین ها، حسگرها، وسایل نقلیه، جعبه ها و رویال پس می شود و باعث می شود بازیکنان عملکرد بهتری داشته باشند.

مراقب منطقه آبی باشید

در بازی پابجی، منطقه آبی یا Blue Zone یکی از خطرناک‌ترین عواملی است که می‌تواند باعث مرگ شما شود. این منطقه به صورت دوره‌ای کوچک‌تر می‌شود و اگر در داخل آن قرار بگیرید، سلامتی شما به سرعت کاهش می‌یابد.

در بازی پابجی، جعبه‌های Air Drop حاوی تجهیزات و آیتم‌های کمیاب و قدرتمندی هستند که می‌توانند به شما کمک کنند تا پیروز شوید. با این حال، Air Drop همچنین می‌تواند یک طعمه خطرناک باشد که بازیکنان حریف را به سمت خود جذب می‌کند.اشتباه بزرگی که بازیکنان اغلب مرتکب می‌شوند، این است که بدون توجه به اطراف به سمت Air Drop می‌روند. این کار می‌تواند شما را در معرض دید بازیکنان حریف قرار دهد و منجر به مرگ شما شود.

راه بهتر این است که قبل از رفتن به سمت Air Drop، منطقه را بررسی کنید. مطمئن شوید که هیچ بازیکن حریفی در اطراف نیست. اگر می‌خواهید به سمت Air Drop بروید، از پوشش استفاده کنید تا خود را از دید بازیکنان حریف پنهان کنید.حالت تعویض سریع دوربین را فعال کنید تا در مواقع اضطراری سریعتر عمل کنید

در بازی پابجی، تعویض دوربین سلاح می‌تواند یک کار حیاتی باشد. اگر بتوانید به سرعت دوربین سلاح خود را تغییر دهید، می‌توانید از موقعیت خود به نفع خود استفاده کنید. حالت تعویض سریع دوربین یک ویژگی است که به شما امکان می‌دهد دوربین سلاح خود را بدون نیاز به رفتن به کیف و تعویض دستی آن تغییر دهید. این ویژگی می‌تواند در شرایطی که دشمن به شما نزدیک است یا زمانی که می‌خواهید از یک دوربین با بزرگنمایی متفاوت استفاده کنید، بسیار مفید باشد. برای فعال کردن حالت تعویض سریع دوربین، مراحل زیر را دنبال کنید:

  • به تنظیمات بازی بروید.
  • به تب Scope بروید.
  • گزینه Quick Scope Switch را فعال کنید.

پس از فعال شدن این ویژگی، یک آیکون جدید در صفحه ظاهر می‌شود. این آیکون به شما امکان می‌دهد بین دوربین‌های مختلف سلاح خود جابجا شوید.

هدف خود را روی سر بازیکن حریف قرار دهید

در بازی پابجی، هدف قرار دادن سر بازیکن حریف یکی از موثرترین راه‌ها برای کشتن او است. این کار باعث می‌شود که بازیکن حریف در یک ضربه کشته شود. البته، هدف قرار دادن سر بازیکن حریف در فواصل نزدیک دشوار است. در این فاصله، بازیکنان حریف می‌توانند به سرعت واکنش نشان دهند و شما را از بین ببرند.با اسنایپر به راحتی سر بازیکن حریف را هدف قرار دهید.در فواصل دور، هدف قرار دادن سر بازیکن حریف آسان‌تر است. با استفاده از یک اسلحه اسنایپر با دوربین و دقت بالا، می‌توانید به راحتی سر بازیکن حریف را هدف قرار دهید.

با گذشت زمان در بازی پابجی حرفه‌ای‌تر می‌شوید

رعایت نکات عنوان شده در این مطلب قطعا می‌تواند به شما کمک کند تا بهتر در پابجی بازی کنید. اما نباید فراموش کرد که رعایت این نکات و بهبود مهارت در این بازی به کسب تجربه نیاز دارد. پس اگر در مسابقه‌های اولیه شکست خوردید، به‌هیچ‌عنوان ناامید نشده و از شکست‌های خود درس بگیرید.

اگر قصد خرید یوسی ارزان، آیتم ها، پرایم پابجی، پرایم پلاس پابجی، بی سی پابجی و دیگر بسته های بازی PUBG را دارید، فروشگاه G4A4 در خدمت شماست. فروشگاه G4A4 معتبرترین سایت خرید درون بازی و خرید UC ارزان، با تحویل آنی و تضمین قیمت، به یکی از بهترین گزینه‌ها برای خرید یوسی و آفرهای بازی‌های موبایلی تبدیل شده است. فروشگاه G4A4 دارای اینماد و درگاه پرداخت قانونی است. این بدان معناست که این سایت توسط سازمان مربوطه تایید شده است و فعالیت آن کاملاً قانونی و ایمن است.

منبع:

فروشگاه G4A4

دکمه بازگشت به بالا