بهترین های کسب و کارسلامت و تندرستی

تاثیر گانودرما بر ترک اعتیاد

روش های متعددی برای سم زدایی کبد، بدن و ترک اعتیاد وجود دارد که بهترین آن ها استفاده از قارچ گانودرما برای ترک اعتیاد با نوشیدن قهوه گانودرما است. همچنین در چندین سال اخیر روی سیستم های نورونی حساس مغز تحقیقات و مطالعات زیادی انجام شده است. البته محققان به این نتیجه رسیده اند که مکمل ها و داروهای غنی شده با قارچ گانودرما به طور مستقیم جهت ترک اعتیاد اقشار مختلف به مواد مخدر و الکل مؤثر هستند.

ترک اعتیاد با قهوه گانودرما ممکن است؟

طبق تحقیقات انجام شده در رابطه با سم زدایی و نورون شناسی که روی اشخاصی با زمینه بیماری اعتیاد به مواد مخدر انجام شده، نشان می دهد که قارچ گانودرما برای ترک اعتیاد تأثیرگذار است. زیرا این قارچ ها انتقال دهنده های داخل مغز که به عصب مهاری معروف هستند و میل به مصرف مواد مخدر و الکل را در مغز تولید می نمایند به صورت مستقیم کاهش می دهند.

پس قارچ گانودرما موجب بهبود برخی از بیماری های همچون ریزش مو، بازسازی ریه و کاهش لک ها، بهبود سلامت پوست، افزایش وزن در افراد با لاغری مزمن و بهبود آسیب های کبدی در افراد درگیر اعتیاد می شود. بنابراین بیماران با مصرف قهوه گانودرما در یک الی دو دوره می توانند آثار اعتیاد را از بدن خود خارج نمایند.

برای ترک اعتیاد به پزشک متخصص مراجعه کنید

بیماران زیادی با مصرف قارچ گانودرما برای ترک اعتیاد خود اقدام می نمایند و دیگر لزومی نمی بینند که به پزشک متخصص مراجعه کنند. پس افرادی که قصد دارند در منزل پروسه ترک اعتیاد خود را بگذرانند، بایستی زیر نظر پزشک متخصص باشند. زیرا ترک اعتیاد یک فرآیند طولانی بوده که کمک گرفتن از یک متخصص و پیروی از روش های اصولی آن الزامی است.

همچنین اکثر بیماران معتقدند که پروسه ترک اعتیاد تنها به بازه زمانی داخل کلینیک و حذف ماده مخدر در آن زمان محدود می شود. ولی این تصور کاملاً اشتباه بوده و مهم ترین مرحله بعد از ترک اعتیاد بازه زمانی کنار گذاشتن ماده اعتیادآور است. چون به محض برگشت بیمار به سوی ماده مخدر کلیه زحمات و سختی های او در یک لحظه به فنا می رود. پس حتما برای ترک این بیماری خانمان سوز با پزشکان کلینیک ترک اعتیاد نگین مشورت کنند.

مزایا قهوه قارچ گانودرما برای ترک اعتیاد

 • وجود ماده محرک کافئین در قهوه گانودرما، میل به مصرف دوباره مواد مخدر را کاهش می دهد.
 • دردهای مفصلی و استخوانی که به دلیل حذف ماده مخدر به وجود آمده را بهبود می بخشد.
 • روند رشد مو، بهبود سلامت ناخن ها و استحکام دندان ها را بهبود می بخشد.
 • کبد و ریه را بازسازی نموده و تراکم استخوان ها افزایش می دهد.
 • موجب بهبود اشتها شده که افزایش وزن را به دنبال دارد.

 

تأثیر قهوه قارچ گانودرما برای ترک اعتیاد

قهوه قارچ گانودرما برای ترک اعتیاد، مقدار زیاد و مؤثری از گیاه جینسینگ و قارچ گانودرما را در ترکیب خود دارد که موجب افزایش میل جنسی در بیماران می شود. همین موضوع سطح انرژی معتادان را بالا می برد و از استرس آن ها می کاهد. همچنین با کنترل فشارخون، تنظیم قند خون و درمان سیروز کبدی می تواند پروسه درمان بیماران را تسریع بخشد.برای اطلاع از قیمت قهوه ماسالا دکتر بیز کلیک کنید.

البته از مهم ترین ترکیبات مؤثر و فعال موجود در این قهوه شامل موارد زیر هستند:

  • پلی ساکاریدهای غیرقندی
  • ویتامین های گروه B
  • آنتی اکسیدان
  • ویتامین E
  • ویتامین C
  • ویتامین D
  • ویتامین A
  • تری ترپن
  • کافئین
  • منیزیم
  • پتاسیم
  • منگنز
  • فسفر
  • آهن

نحوه مصرف قهوه قارچ گانودرما برای ترک اعتیاد

فرد بیمار بعد از مصرف صبحانه بایستی یک فنجان از این قهوه را به صورت غلیظ دم کرده و میل نماید. سپس بعد از صرف وعده نهار دوباره یک فنجان دیگر از قهوه قارچ گانودرما میل شود که دلیل فاصله زمانی از وعده صبحانه تا وعده نهار جلوگیری از کاهش اشتهای بیمار است. همچنین در عصر می توان فنجان بعدی را میل نمود. ولی به هیچ عنوان سه ساعت پیش از خواب شبانه این نوشیدنی مصرف نشود تا در پروسه خواب بیمار اختلال ایجاد نکند. برای اطلاع از قیمت قهوه لاته دکتر بیز کلیک کنید.

اثر گانودرما بر کاهش اضطراب و افزایش رضایت از زندگی در افراد مستعد به اعتیاد

قهوه گانودرما هات چاکلت دکتر بیز به دلیل دارا بودن ترکیباتی مانند بتا-گلوکان، لینولئیک اسید و اسید آمینه، می‌تواند بهبودی در وضعیت روحی و روانی افراد مستعد به اعتیاد ایجاد کند. بر اساس تحقیقات انجام شده، مصرف گانودرما می‌تواند به کاهش سطح اضطراب و افزایش رضایت از زندگی در این افراد کمک کند. همچنین، گانودرما می‌تواند بهبودی در عملکرد مغزی و کاهش خستگی و استرس ناشی از اعتیاد را نیز به همراه داشته باشد. با این حال، برای دستیابی به نتایج بهتر، مصرف گانودرما باید به همراه درمان‌های دیگر اعتیاد مورد استفاده قرار گیرد

بررسی تاثیر گانودرما بر کاهش علائم افسردگی در افراد مستعد به اعتیاد

در مطالعات اخیر، تاثیر گانودرما بر کاهش علائم افسردگی در افراد مستعد به اعتیاد مورد بررسی قرار گرفته است. گانودرما یک قارچ با خواص ضد التهابی و آنتی اکسیدانی است که می‌تواند بهبود وضعیت روحی و روانی افراد را نیز به همراه داشته باشد.

بررسی‌ها نشان داده است که مصرف گانودرما می‌تواند بهبود علائم افسردگی و اضطراب در افراد مستعد به اعتیاد را بهبود بخشد. این قارچ می‌تواند به عنوان یک روش تکمیلی در درمان افراد مبتلا به اعتیاد به کار گرفته شود.

بررسی تاثیر گانودرما بر کاهش خطر بازگشت به اعتیاد در افراد ترک کننده مواد مخدر

گانودرما با داشتن خواص ضد استرس، ضد اضطراب و ضد افسردگی، به عنوان یک روش درمانی موثر برای کاهش خطر بازگشت به اعتیاد در افراد ترک کننده مواد مخدر شناخته شده است. برای استفاده از این محصول، بهتر است با پزشک خود مشورت کنید.

شرکت بازاریابان ایرانیان زمین  در ایران با تولید قهوه های گانودرما، به بهبود وضعیت روحی و روانی افراد کمک شایانی کرده است. این شرکت با تلاش برای تولید محصولات با کیفیت و مطابق با استانداردهای بین‌المللی، به عنوان یکی از برترین شرکت‌های تولید کننده قهوه گانودرما در ایران شناخته شده است.

با توجه به این مطالب، فروشگاه وایتال شاپ با تولید محصولاتی از جمله قهوه گانودرما در 4 نوع سوپریم، موکا، لاته و ماسالا، به عنوان یکی از راه‌حل های کنترل اعتیاد اقدام به تهیه پک درمانی ترک اعتیاد نموده که به بهترین پکیج ترک اعتیاد در ایران شهرت یافته است.

مشاوران ما آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشند. جهت مشاوره رایگان با شماره های پشتیبانی زیر تماس بگیرید:

تاثیر قهوه سوپریم در کاهش وزن بعد از ترک اعتیاد

یکی دیگر از اثرات مهم قهوه فوری سوپریم برای ترک اعتیاد کاهش وزن و لاغری است. تا بتوانید با مصرف منظم قهوه سوپریم متابولیسم بدن خود را افزایش دهید و به وزن ایده آل خود برسید. علاوه بر این، با مصرف این قهوه می توانید اشتهای خود را به میزان قابل توجهی کاهش دهید و از پرخوری جلوگیری کنید. لازم است بدانید که اثر کاهش وزن قهوه سوپریم هیچ عارضه ای ندارد و می تواند جایگزین مناسبی برای داروهای شیمی درمانی یا جراحی های پرخطر و خطرناک باشد. علاوه بر این، داشتن قهوه لاغری سوپریم بسیار ارزان و با قیمت بسیار مقرون به صرفه است.

 

مروری بر سایر اثرات قهوه گانودرما سوپریم بر بدن برای ترک اعتیاد

یکی دیگر از تاثیرات قهوه سوپریم برای ترک اعتیاد بر بدن، پاکسازی و سم زدایی بدن است. از سوی دیگر، پاکسازی عروق گرفتگی و بهبود گردش خون در بدن به کنترل فشار خون در بدن کمک می کند. تقویت سیستم ایمنی عامل دیگری است که می توان از آن به عنوان اثر سوپر قهوه یاد کرد. از دیگر ویژگی های قهوه سوپریم می توان به

افزایش قوای جنسی

درمان ناباروری مردان

به موارد بسیار دیگری اشاره کرد. اما اگر از آن دسته افرادی هستید که از مشکلات گوارشی به خصوص یبوست رنج می برید، می توانید با نوشیدن این قهوه مشکلات خود را درمان کنید.

 

دکمه بازگشت به بالا