ورزش و نشاط

با اینترمیامی احساس غرور می‌کنم

آفتاب‌‌نیوز :

تیم فوتبال اینترمیامی با شکست یک بر صفر مقابل شارلوت اف.سی که با حضور ۹۰ دقیقه‌ای لیونل مسی همراه بود، فصل را به پایان رساند.

مسی درباره پایان‌ فصل برای اینترمیامی در پستی در اینستاگرام نوشت: از تمام آنچه تیم در این فصل به‌دست آورد، به خودم می‌بالم.

وی افزود: با تلاش و کوشش همه، موفق شدیم «لیگز کاپ» که نخستین عنوان اینترمیامی در تاریخ بود را کسب کنیم. به فینال کاپ آزاد صعود کردیم و حتی عملا تا لحظه آخر سعی داشتیم به پلی‌آف لیگ برتر برسیم.

مسی ادامه داد: از همه افراد باشگاه و شهر اینترمیامی بابت حمایت‌شان تشکر می‌کنم. مطمئن هستم که مثل همین چند ماه اخیر، همچنان به ساختن لحظات فوق‌العاده با هم ادامه خواهیم داد.

مرد ۳۶ ساله آرژانتینی در ۱۴ بازی برای اینترمیامی در این فصل، ۱۱ گل به ثمر رساند. حضور مسی در آمریکا به افزایش فروش بلیت و تبلیغات و رونق این لیگ منجر شده است. خورخه ماس، یکی از مالکان اینترمیامی اوایل ماه جاری گفت که «همه چیز از زمان آمدن مسی عوض شده است.»

تیم تحریریه مطالب ورزشی

با تمرکز بر ورزش‌های آبی و آب‌وهوایی، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مطالبی درباره‌ی تکنیک‌ها و آموزش‌های شنا، اسکوبا و ران‌دوزی می‌پردازم. هدفمندی خود را در بهبود مهارت‌های آبی و لذت بیشتر در ورزش‌های آبی قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای ماجراجویی و هیجان در آب‌وهوایی نفس بکشید.
دکمه بازگشت به بالا