ورزش و نشاط

باشگاه استقلال پیگیر رسانه‌ای شدن احضار هاشمی نسب بدون ابلاغ رسمی!

شب گذشته و پس از دیدار استقلال و گل‌گهر، مصاحبه مهدی هاشمی نسب در انتقاد از بیانیه باشگاه گل‌گهر، واکنش‌های زیادی در پی‌داشت.

به همین خاطر قرار است مربی استقلال به زودی در کمیته اخلاق حاضر شده و پیرامون صحبت‌های شب گذشته‌اش توضیحاتی را ارائه کند.

با اینحال براساس پیگیری‌ها مشخص شد احضار مهدی هاشمی نسب هنوز به باشگاه استقلال از طریق سازمان لیگ ابلاغ نشده است.

به همین خاطر مدیران باشگاه استقلال که از این احضاریه بی اطلاع بودند، در حال پیگیری ماجرای رسانه‌ای شدن حکم کمیته اخلاق هستند.

باشگاه استقلال معتقد است پیش از ابلاغ رسمی رای نباید این حکم دراختیار رسانه‌ها قرار می‌گرفت. مدیران استقلال همچنین به اینکه نامه‌ها و احکام فدراسیون فوتبال به راحتی رسانه‌ای می‌شوند معترض هستند و در پیگیری‌های خود این موضوع و عاملان آن را هم مدنظر دارند.

درهمین راستا، شب گذشته معاون ارتباطات و رسانه باشگاه استقلال در برنامه زنده تلویزیونی انتقاداتی را علیه برخی مدیران فدارسیون فوتبال و رفتار آن‌ها علیه این باشگاه مطرح کرد.

257 251

تیم تحریریه مطالب ورزشی

با تمرکز بر ورزش‌های آبی و آب‌وهوایی، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مطالبی درباره‌ی تکنیک‌ها و آموزش‌های شنا، اسکوبا و ران‌دوزی می‌پردازم. هدفمندی خود را در بهبود مهارت‌های آبی و لذت بیشتر در ورزش‌های آبی قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای ماجراجویی و هیجان در آب‌وهوایی نفس بکشید.
دکمه بازگشت به بالا