اقتصادی

بازگشایی محورهای روستایی برفی اندیکا و ایذه/ تلاش برای بازگشایی محورهای دزپارت و دزفول

تیتر اول/خوزستان معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان از بازگشایی محورهای روستایی در شهرستان ایذه و اندیکا خبر داد و گفت: تلاش راهداران برای بازگشایی یک محور روستایی در دزفول و سه محور روستایی در دزپارت ادامه دارد.

مرتضی بهداروندی در گفت و گو با تیتر اول اظهار کرد: در پی بارش برف در شمال استان شاهد انسداد محورهای روستایی سوسن و جنگه به آبید و کارتا در شهرستان ایذه و محور اندیکا به تاراز بودیم که با تلاش نیروهای راهداری و با بکارگیری ماشین آلات سنگین مسیر این روستاها بازگشایی شد.

وی با اشاره به ریزش برف سنگین به ارتفاع ۲متر و انسداد ۳ محور روستایی سرصحرا، لنده و خواجه انور در شهرستان دزپارت و محور روستایی احمدفداله در شهرستان دزفول افزود: راهداران استان در این محورها حضور داشته و درحال تلاش برای بازگشایی مسیرها هستند.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان یادآور شد: در حال حاضر تمامی محورهای شریانی استان باز هستند و هم استانی‌ها برای اطلاع از آخرین وضعیت راه‌ها با سامانه ۱۴۱ تماس بگیرند.

انتهای پیام

کارگروه تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی حرفه‌ای هستم که با تخصص و تجربه در زمینه تحلیل‌های اقتصادی فعالیت می‌کنم. با استفاده از روش‌های پیشرفته و دسترسی به منابع معتبر، سعی می‌کنم تا به شما تحلیل‌های دقیق و قابل اعتماد را ارائه دهم تا شما در تصمیم‌گیری‌های مالی بهترین نتیجه را بگیرید.
دکمه بازگشت به بالا