فرهنگ و هنر

امنیت زمینه‌ساز و بستر تمام فعالیت‌های اجتماعی است

تیتر اول/مرکزی رئیس مرکز مطالعات و تحقیقات راهبردی ارتش جمهوری اسلامی گفت: تعداد شهدای فراجا در اردیبهشت‌ماه نشان‌دهنده عمق و گستردگی تهدیدات دشمن است.

امیر سرتیپ احمدرضا پوردستان چهارم خردادماه، در جمع خبرنگاران در اراک اظهار کرد: ملت عزیز ما در سایه وحدت، همدلی و تبعیت از فرامین و تدابیر رهبری بود که توانستند این حماسه بزرگ را رقم بزنند.

وی ادامه داد: با همین مولفه‌های قدرت یعنی اتحاد و همدلی می‌توانیم خرمشهرهای دیگری را فتح کنیم. ملت بزرگ ما مولفه‌های قدرت فراوانی دارد و خود را بازیابی کرده و اعتمادبه‌نفس ملی را پیدا کرده است و به همین خاطر در طوفان های حوادثی که دشمن های استکباری برای او رقم میزنند با قوت، قدرت و استحکام مسیر خود را رو به جلو می‌برد و تا پیروزی نهایی این مسیر را ادامه خواهد داد.

پوردستان افزود: امنیت زمینه‌ساز و بستر تمام فعالیت‌های اجتماعی است. در شرایط فعلی با توجه به اینکه ما تهدیدات خارج از مرز را نداریم، نقش نیروی انتظامی و  فراجا بسیار پررنگ است.

وی تصریح کرد: با توجه به راهبردی که دشمنان در دستور کار قرار داده‌اند که همان جنگ ترکیبی است، نیروهای انتظامی ما با دقت، هوشمندی و هوشیاری کامل در حال رصد تهدیدات هستند و متناسب با تهدیدات، ظرفیت‌های دفاعی لازم را در خود ایجاد کرده‌اند و این موفقیت‌های پی‌درپی فراجا به خاطر همین برنامه‌ریزی‌های مستمر است.

وی در خصوص ۵۱ شهید فراجا در اردیبهشت‌ماه سال جاری گفت: تعداد شهدای فراجا نشان‌دهنده عمق و گستردگی تهدیدات دشمن است. دشمن به هجوم همه‌جانبه روی آورده است و برادران و خواهران ما در نیروی انتظامی خود را مقابل این تهدیدات قرار داده و با شایستگی در حال دفاع از نظام جمهوری اسلامی ایران هستند و امنیت را برای مردم به ارمغان می‌آورند.

مخلص‌الائمه، استاندار مرکزی نیز با اشاره به برگزاری مراسم مشترک رژه نیروهای مسلح به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر به میزبانی فراجا گفت: فراجا در اردیبهشت‌ماه سال جاری تقریباً هر ۵۰ ساعت یک شهید تقدیم کشور و آسایش این مردم کرده است. این حجم از جان‌فشانی و ایثار بیان‌گر عزم استوار و اراده قاطع نیروهای مسلح به ویژه عزم نیروی انتظامی در دفاع از ناموس و حیثیت و امنیت جامعه است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا