بهترین های کسب و کارعمومی

اصلی ترین کاربردهای لوله پلکسی

لوله پلکسی، لوله ای استوانه شفاف پلاستیکی شبیه به شیشه ولی از جنس پلکسی است، که یک نوع پلاستیک مقاوم است.

کاربرد اصلی لوله پلکسی گلاس در صنعت، دکوراسیون و آزمایشگاه و آکواریوم هاست.

این لوله های پلاستیکی، زیبایی و شفافیت بسیار زیادی دارد و در مقابل ضربه مقاومت بالایی از خود نشان می دهد. به همین دلیل است که آن را در وسایل دکوراتیو و آکواریوم و موارد صنعتی و پزشکی و آزمایشگاهی به جای لوله های شیشه ای مورد استفاده قرار می دهند.

چند نکته مهم:

  1.  لوله پلکسی موجود درفروشگاه ما تایوانی هستند.
  2.  شفافیت این لوله های استوانه ای پلکسی گلاس از شیشه بیشتر و بدون هیچ خط و خش می باشد.
  3.  لوله ها درهنگام ارایه به مشتری به بهترین شکل بسته بندی می شوند تا در ارسال مشکلی پیش نیاید.
  4. حداکثر دمای قابل تحمل لوله های پلکسی 80 درجه و فشار 3 تا 5 بار بسته به ضخامت است.

لوله پلکسی به چند روش تولید می شود؟

ساخت لوله های پلکسی به روش اکستروژن:

در این شیوه پلاکلیک خام در داخل بشکه اکسترودر قرار داده می شود. تولید کننده با چرخش و حرارت دادن آنها را ذوب کرده و سپس پلیمر ذوب شده را در قالب های به شکل لوله می ریزد. تا زمان سرد و سخت شدن و به عبارت دیگر گرفتن خودشان منتظر می ماند.

به این صورت لوله های پلکسی به راحتی و آسانی ساخته خواهند شد. لوله پلاستیکی شفاف که با استفاده از این روش تولید می گردند مقاومت و استحکام بالایی ندارند، اما هزینه کمی برای ساخت آنها صرف می شود.

اما، یکی از معایب ساخت و طراحی میلگردهای پلکسی با استفاده از روش اکستروژن این می باشد که کالاها دوام و مقاومت کمی دارند.

تولید لوله های پلکسی از طریق شیوه ریخته گری:

با استفاده از روش ریخته گری تولید لوله پلکسی بهتر انجام می گیرد و قوی تر می باشند. علاوه براین به سهولت می توان از آن استفاده کرد و در مقابل نور خورشید هم دوام بالایی دارد. لوله های پلکسی که به این روش طراحی و تولید می شوند در مدت زمان طولانی رنگ اولیه خود را از دست نخواهند داد.

یکی از مهمترین مزیت های ساخت مفتول پلکسی با استفاده از شیوه ریخته گری این است که رنگ اولیه محصول حتی پس از گذشت مدت زمان طولانی ثابت می ماند.

مشخصات فنی لوله پلکسی

با توجه به ضخامت پایین این لوله ها ممکن است که برخی از افراد فکر کنند که ساختار این محصول ها از بدنه‌ی قوی نباشد و در واقع سست باشد؛ اما در واقعیت این‌گونه نیست و این محصولات بدنه‌ی بسیاری قوی و خوبی دارند که در جدول مشخصات فنی آن ها می توان به قوی بودن ومحکمی آن ها اشاره کرد.

لوله پلکسی گلاس به صورت شاخه ای نیز حتی به فروش می‌رسد که این نیز حقایق جالبی درباره‌ی این محصول هاست. ضخامت لوله های پلکسی نیز متغیر بوده که البته با توجه به نیاز مشتریان متفاوت است.

این لوله ها با سطح مقطع مربع، سفارشی برای شما عزیزان ساخته می شود و کمتر سایتی چنین کاری را انجام می دهد که هم قیمت مناسب داشته باشد و علاوه بر آن محصولاتش بی عیب وُ نقص باشد. ما به شما قول می‌دهیم که پس از خرید این محصول حتی یک نارضایتی کوچک هم نخواهید داشت و آن هم به دلیل کیفیت مناسب محصولات ما است.

شاید برایتان جالب باشد که ما چگونه انداه‌‌ی لوله ها را بدست می‌آوریم، باید به شما بگوییم که این یک راز کوچک است و آن نیز این بوده که ما قطر خارجی این لوله ها را همراه با قطر داخلی آن اندازه گیری می کنیم، بزرگ ترین عدد، اندازه‌ی قطر بیرونی آن بوده و کوچک ترین آن اندازه‌ی قطر داخلی آن و بدین روش ما به آسانی می توانیم که اندازه‌ی آن ها را متوجه شویم.

میلگرد پلکسی گلاس

حال که ما می خواهیم مطلبی جامعه وُ کامل برایتان نگارش کنیم، اندیشه کردمی که درباره‌ی میلگرد پلکسی نیز برایتان صحبت کنیم. یعنی یک توضیح مختصر درباره‌ی آن نیز بدهیم.

واما میلگرد پلکسی چیست؟ و در کجا کاربرد دارد؟ میلگرد پلکسی در واقع دایره ای تو پر می باشد که کاربردهای بسیار بسیار زیادی دارد. این نوع پلکسی نیز در مکان های زیادی مورد استفاده قرار می گیرد که نیاز نمی‌دانیم دوباره برایتان توضیح دهیم.

در یک نگاه می توانیم که کاربرد های میلگردهای پلکسی گلاس را برایتان در یک قاب بیان کنیم:

  • روشنایی و تبلیغات برای داخل و بیرون مکان های متفاوت
  • جایگزین لوله های شیشه ای و شکننده
  • استفاده در انواع مبلمان مدرن و تولید محصول های نوین
  • ساخت انواع لوازم های ماشین و نمایشگاه های صنعتی
  • تولید کالای صنعتی متفاوت که می تواند موارد زیادی را در داشته باشد
  • آزمایشگاه های علمی نوین

روش ساخت لوله پلکسی گلاس

به دو روش ما این محصول را تولید می‌کنیم ما گمان کردیم که اگر شما بدانید که این محصولات از چه مواد و چگونه تولید می‌شوند بیشتر ترغیب می‌شوید که این لوله‌ها را خریداری کنید. ما هم به این چنین دلیل هایی تصمیمی بر این گرفتیم که برایتان باز گو کنیم.

روش اول برای ساخت لوله های پلکسی گلاس این گونه است که از طریق محصواکستروژن و روش ریخته گری این لوله ها ساخته شود در روش اول از طریق اکستروژن پلاکلیک خام در بشکه اکسترودر قرار می گیرد و ما با چرخش دادن و حرارت آن ها را  ذوب می کنیم بعد از آن پلیمر ذوب شده را در قالب های به شکل لوله می ریزیم و منتظر می مانیم تا سرد و سخت شوند و به عبارتی دیگر خودشان را بگیرند بدین گونه این محصول ها به راحتی درست می‌شوند. این گونه درست گردن لول ها مقاوم و محکم نیستند اما با هزینه‌ای اندک تولید می شوند.
اما از طریق روش دوم یعنی لوله های ریخته گری نه تنها که این محصولات بهتر تولید می شوند و قوی تر هستند بلکه در هنگام کار هم راحت تر می توان از آن ها استفاده کرد و همچنین در برابر نور خورشید دوام زیادی دارند و رنگ خود را از دست نمی دهند.

 

دکمه بازگشت به بالا