ورزش و نشاط

ارتقای کیفیت زندگی شهروندان منطقه ۱۵ با  اجرای ۸ پروژه شهری

به گزارش خبرگزاری تیتر اول، محمد شیری شهردار منطقه 15 تهران  در جلسه راهبري امور نواحي و پيگيري پروژه‌هاي مقياس ناحيه ۳ منطقه ۱۵  با اشاره به اقدانات انجام شده به منظور توسعه خدمات مدیریت شهری در محلات ۱۹ گانه منطقه ۱۵ گفت: از همان روز نخست کاری با تلاش همکاران بازدید های مستمر میدانی از سطح محلات، دیدارهای چهره به چهره با شهروندان در مساجد محلات و برگزاری نشست‌های تخصصی با نخبگان، دغدغه و درخواست شهروندان احصاء و با برنامه ریزی انجام شده این درخواست‌ها به ثمر رسید. 

او افزود: به همین سبب ۸ پروژه توسعه محله ای در حوزه‌های مختلف فنی و عمران، خدمات شهری و محیط زیست، حمل و نقل و ترافیک  در محلات ناحیه ۳ کمتر از ۱۰ ماه به اجرا درآمد که از جمله آن می‌توان به بازپیرایی بوستان جنگلی بین شهرک شاهد و کوی آزادی کیانشهر، تعویض زمین چمن شهرک شهید بروجردی، مناسب سازی ایستگاه‌های اتوبوس خیابان شهرزاد و شهرک شهید بروجردی، جدول بندی شهرک شهید بروجردی خیابان مولایی، روکش آسفالت خيابان افشار نو، توسعه پیاده رو بخش جنوبی بوستان شهید آوینی و روکش آسفالت شهرک شهید بروجردی خیابان امام خیمنی(ره) اشاره کرد.  
 
شهردار منطقه در ادامه به اقدامات مهم صورت گرفته در راستای اجرای طرح تحول بیست‌گانه منطقه در سطح  ناحیه ۳ نیز اشاره کرد و گفت: ۷ هزار و ۶۸۶ متر مربع مرمت و بهسازی معابر سطح ناحیه، ۲ هزار و ۴۰۰ متر طول تبدیل نهر به کانیو و مرمت و بهسازی جداول و انهار، ۴۵ هزار متر طول پیاده رو سازی و اصلاح معابر، ۴۵ مورد حذف دریچه های زائد در سطح معابر و همسطح سازی، ۲ مورد بهسازی زمین چمن مصنوعی، بازپیرایی فضای سبز بلوار امام رضا(ع) ، بهسازی میدان میوه و تره بار کیانشهر، ایمن سازی ۴ بوستان، و …  در راستای این طرح به اجرا درآمد.

همچنین در این نشست مصوبات دور نخست بازدید میدانی از محلات و نیز پیام های سامانه نظارت همگانی و مدیریت شهری ۱۳۷+ پلاس به صورت مقایسه ای با مدت مشابه سال گذشته بررسی و ارزیابی شد.

جلسه راهبري امور نواحي و پيگيري پروژه هاي مقياس نواحی، با  محوريت بررسي وضعيت عملكرد، امکانات و ظرفیت‌های موجود و همچنین نیازها و مشکلات محلات با حضور شهردار منطقه، معاونان اجرایی، مدیران و معتمدان محله به صورت مستمر در نواحی هفتگانه منطقه در حال برگزاری است.

انتهای پیام/

تیم تحریریه مطالب ورزشی

با تمرکز بر ورزش‌های آبی و آب‌وهوایی، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مطالبی درباره‌ی تکنیک‌ها و آموزش‌های شنا، اسکوبا و ران‌دوزی می‌پردازم. هدفمندی خود را در بهبود مهارت‌های آبی و لذت بیشتر در ورزش‌های آبی قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای ماجراجویی و هیجان در آب‌وهوایی نفس بکشید.
دکمه بازگشت به بالا