ادامه راه دولت سیزدهم با شرکت در انتخابات

تیتر اول/اصفهان رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اظهار کرد: مردم با درک صحیح از رسالت دینی و ملی انتخابات از نظام جمهوری اسلامی ایران پرقدرت حمایت کنند تا مشی و تلاش‌های دولت سیزدهم ادامه یابد.

 محمد نورصالحی در جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان که یکشنبه هر هفته برپا می‌شود، مناسبت‌های ۱۲ تیرماه، یعنی روز خانواده و تکریم بازنشستگان و نیز ۱۴ تیرماه،‌ روز شهرداری‌ها و دهیاری‌ها را تبریک گفت و بیان کرد: انتخابات به معنای واقعی‌اش سرنوشت‌ساز است. رأی‌دهندگان در انتخابات از حق طبیعی خود استفاده و در تعیین مدیران آینده کشور مشارکت می‌کنند.

او با اشاره به چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تأکید کرد: امور مردم با این انتخاب رقم می‌خورد. انتخاب درست یا نادرست هر دو در زندگی همه ما اثرگذار است. هرکس رأی ندهد، یعنی به شرکت‌کنندگان دیگر وکالت داده است تا به‌جای او تصمیم بگیرند و رئیس‌جمهور را برگزینند.

رئیس‌ شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: امیدوارم در مرحله دوم انتخابات، مردم حضوری قاطع داشته باشند. امید است که حضور قاطع از جنبه‌های داخلی و بین‌المللی برای کشور ما مؤثر باشد و آینده مثبتی را برای کشور رقم بزند. دنیا چشم به انتخابات ایران دارد. ان‌شاء اللّه مردم با درک صحیح از این رسالت دینی و ملی از نظام جمهوری اسلامی، پرقدرت حمایت کنند تا مشی و تلاش‌های دولت سیزدهم ادامه یابد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا