عمومی

آیت‌الله رئیسی مجاهد خستگی ناپذیر در راه خدمت به مردم بود – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، حجت‌الاسلام یاسر راغبی سه شنبه شب در محفل انس و تدبر در قرآن کریم به مناسبت شهادت رئیس جمهور و یاران باوفایش و همچنین سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر در مسجد النبی پایگاه دریایی بوشهر با حضور فرماندهان و کارکنان پایگاه دریایی، شهادت آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی، دکتر حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه، آیت الله سید محمد علی آل هاشم نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی و عضو مجلس خبرگان رهبری، دکتر مالک رحمتی استاندار شهر تبریز و جمعی از همراهان ایشان را تسلیت گفت.

رئیس عقیدتی سیاسی پایگاه دریایی بوشهر با اشاره به پیام تسلیت رهبر انقلاب (مدظله العالی) که در آن برای آیت الله سید ابراهیم رئیسی اوصاف قابل ستایش چون عالم مجاهد و خستگی ناپذیر اظهار داشت: آیت الله سید ابراهیم رئیسی ظرفیت‌هایی داشتند که صدمه‌ای بر پیکر جمهوری اسلامی ایران وارد شد.

 آیت‌الله رئیسی مجاهد خستگی ناپذیر در راه خدمت به مردم بود

رئیس عقیدتی سیاسی پایگاه دریایی بوشهر با بیان آیه شریفه ۱۶۹ سوره آل عمران خاطرنشان کرد: اگر کسی در مسیر خدمت به مردم کشته شود در واقع به شهادت رسیده است. در ذهن و مخیله خود اینان را مرده مپندارید.

این مقام مسئول با اشاره به زحمات و تلاش‌های خستگی ناپذیر آیت الله سید محمد علی آل هاشم نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی و نماینده مجلس خبرگان رهبری عنوان کرد: آیت الله آل هاشم سال‌ها در ارتش جمهوری اسلامی ایران خدمت کردن و آخرین سمتشان هم رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش بوده است.

 آیت‌الله رئیسی مجاهد خستگی ناپذیر در راه خدمت به مردم بود

وی گفت: از خصوصیات بارز اخلاقی این عالم بزرگوار، مجاهدت شبانه روزی و انسان بسیار کریم النفسی بودند و از یادگارهای این انسان بزرگوار در ارتش جمهوری اسلامی ایران برگزاری دوره‌های بصیرت است.

وی با اشاره به هجمه‌هایی که زمان حادثه بالگرد رئیس جمهور به کشور و نظام جمهوری اسلامی ایران شد یادآور شد: آنهایی که به این اتفاق دلخوش کرده‌اند بدانند که اراده مردم ایران به واسطه این حوادث خلل ناپذیر است.

 آیت‌الله رئیسی مجاهد خستگی ناپذیر در راه خدمت به مردم بود

وی گفت: شخصیت‌های برجسته از جمهوری اسلامی ایران به آرزوی دیرینه خود که شهادت بود رسیدند ولی خللی در اراده مردم به وجود نیامد و مردم مصمم‌تر شدند.

وی در ادامه افزود: افراد ایثارگر و اهل نبوغ و جهادگر در بین این ملت بسیارند که می‌توانند راه این شهیدان را ادامه دهند.

رئیس عقیدتی سیاسی پایگاه دریایی بوشهر اظهار امیدواری کرد: یک امتحان دیگر برای ملت ایران رقم خورد که ملت ایران در این پنجاه روز آینده که باید منتخب خود را انتخاب کنند پا به میدان بگذارند.

 آیت‌الله رئیسی مجاهد خستگی ناپذیر در راه خدمت به مردم بود

وی گفت: امیدوارم مانند همه امتحانات این ملت سرافراز، سربلند و دشمن کوب بیرون بیاید.

گفتنی است در این محفل قاریان ناو سروان عوض امانت و ناو سروان بهرام مرادی آیاتی چند از کلام الله مجید را قرائت کردند.

همچنین مداحی و سینه زنی توسط مداح اهل بیت کربلایی رضا چشم آلوس برگزار شد.

دکمه بازگشت به بالا