عمومی

فروش راهبند پارکینگ در اصفهان

راهبند هایی که از تکنولوژی هیبرید بهره می برند، علاوه بر هیدرولیک بودن، موتوری فاقد براش دارند که اصطلاحا به این موتور ها براشلس گفته می شود. در موتور های براشلس، سیم پیچ ثابت است و نیازی به جاروبک نیست بنابراین اصطکاک نیز وجود ندارد. مدت زمان کارکرد موتور با استفاده از یک باتری در راهبند هایی که از موتور براشلس استفاده می کنند، به دلیل عدم اصطکاک بسیار بیشتر است.

فرمان دادن به راهبند وگیت اتوماتیک پارکینگ باریموت کنترل،کلیدتحریک دستی ،آنتن بردبلند،لوپ دیتکتور،کارتخوان اکسس کنترل و…میباشد. اما دسته‌بندی دیگری نیز در مورد راه بندها وجود دارد که بر اساس ساختار آن‌ها انجام شده است. در این دسته‌بندی راه بندها به سه دسته زنجیری، بازویی یا بوم دار و ستونی تقسیم می‌شوند.

راهبند جنیوس مدل Spin 4 C Enc بوم 4متر کیت تاشونده

به طور مثال سرعت باز شدن بوم راهبند FAAC ایتالیا مدل 620 تقریبا 0.8 ثانیه می باشد. کارایی و استفاده از این راهبند هم امنیت را نسبت به مدل دیگر که دارای بوم بیشتر می‌نماید و یک زنجیر به طول تا ۶ متر از سمت راست و چپ کشیده شده و تا ارتفاع ۶۰ سانتی‌متر محکم، مانع از عبور می‌شود. فروشگاه اینترنتی کیانسل با داشتن سابقه درخشانی که در زمینه راه بند دارد و با داشتن خدمات پس از فروش توانسته مشتریان بسیار زیادی را در این زمینه راضی نگه دراد .

بهترین پاوربانک های پیشنهادی بر اساس قیمت آبان

این راهبندها ها بیشترین کاربرد را در ساختمان های اداری و دولتی، بیمارستان‌ها، دانشگاه‌ها، پارکینگ‌های عمومی و خصوصی، کارخانجات، ورودی شهرک ها و … دارد؛ ضمن این که می توان آن ها را در مسیر خط ریل راه آهن، فرودگاه ها و عوارضی ها نیز نصب کرد.

دنیای ابزارهای امروزه وسیع و متنوع است و در آن راهبندها با کارایی های بسیار خود توجه زیادی را به خود جلب کرده اند. راهبندها و گیت های الکترونیک در انواع و اقسام گوناگونی ساخته شده اند که به عنوان مثال یکی از آن ها موتورهیدرولیکی راهبند و یا الکتروموتور راهبند می باشد که تفاوت هایی را شامل می شوند.

فروش راهبند و کسب اطلاعات مفید در این زمینه

بایداز هرکلید یک سیم را باهم مشترک کرده و به قسمتcom بردکنترل راهبند ببندید. ارکا با تولید راهبند زنجیری جای خالی راهبند زنجیری را در بازار ایران پر کرده است. همچنین این شرایط وجود دارد که یک فنس آلومینیومی برای امنیت و استحکام بیشتر به زیر بوم نصب گردد. بهره برداری از برترین تکنولوژی و سرمایه گذاری هدفمند باعث شده که شرکت فادینی به اطمینان غیر قابل انکار امروز دست یابد، چرا که این کمپانی از ۴کارخانه مستقل ساخته شده است.

در مناطق مرزی و مناطق نظامی که نیاز به امنیت فوق العاده ای دارند از راهبندهای ضد ترریستی استفاده می شود. استفاده از راهبند ها در اماکنی که دارای محدودیت عبور و مرور هستند الزامی می باشد. پرسنلی که در بخش امنیتی مراکز دولتی و عمومی بزرگ مشغول به کار هستند قطعا به ابزار کمکی راهبند برای کنترل رفت و آمدی که به آن ساختمان صورت می گیرد نیاز دارند.

در صورتی که تمایل به خواندن مطالب بیشتری در این حوزه دارید با ما همراه باشید. یکی از دغدغه های سازمان ها و مجتمع های مسکونی بزرگ جلوگیری از تردد خودرو های غیر مجاز به داخل پارکینگ می باشد که جهت مرتفع کردن این مسئله از راه بند پارکینگ استفاده می شود.

طول بوم درنوع تلسکوپی از ۴ تا ۶ متر می تواند متغیر باشد و زمان باز شدن ۶ ثانیه است. به دلیل اتصالات غیر چرخ دنده ای موجود در هنگام تصادفات کمترین آسیب به اجزای حیاتی این وسیله کترل تردد از جمله اجزای محرکه وارد می آید.

راهبند بارزانته با بوم تلسکوپی

کار استاپر دوام بالایی دارد و با جذب ضربه از آسیب به خودرو جلوگیری می‌کند. رنگ‌آمیزی روی استاپر دایره ماندگاری بالایی دارد.استاپر دایره به منظور تعیین محدوده برای خودروهای پارک شده به کار می‌رود. این نوع از استاپر در بین استاپرهای موجود در بازار گران‌ترین بوده و با گارانتی در سایت تجهیزات ترافیک نارون به فروش می‌رسد.

جدا کننده پارکینگ با توجه به نوع جنس استفاده شده، در اثر ضربه کمترین خسارت احتمالی به خودرو را وارد می‌کند. استفاده از جدا کننده پارکینگ لاستیکی در پارکینگ های عمومی مورد مصرف بیشتری دارد. جدا کننده لاستیکی و یا دیوایدر در دو سایز طول ۵۰ سانتی متری و ۲۰۰ سانتی متری تولید می‌شود.

دانش و تجربه گسترده، ما را به یکی از بهترین تولیدکنندگان راهبند در ایران تبدیل کرده است. راهبندهای پارکینگ ما از فولاد ساخته شده است و بهترین کیفیت را در بدنه و بازوها دارد. آپامه صنعت توانسته انواع مختلفی از راه بندهای ترافیکی را برای طیف وسیعی از اماکن صنعتی و تجاری فراهم کند.

تیم اختصاصی ما میتواند تمام جنبه های کار شما را از بررسی، عمران و نصب تا تکمیل پروژه ارائه دهد. میتوانید موارد زیادی از راه بندهای ترافیکی و پارکینگ ما را در سایت آپامه صنعت ببینید و از انواع بازوهای بالارونده، بازوهای چرخشی یا راهبندهای محدودیت ارتفاع انتخاب کنید. شرکت ما مفتخر است خدمات فروش و نصب راهبندهای ساده و اتوماتیک (برقی) برای پارکینگ ها و محل های نگهبانی را در شهر مشهد ارائه کند.

راه بندهای پارکینگ Avon EB450 می‌توانند به راحتی با سیستم‌های جمع‌آوری و کنترل دسترسی ادغام شوند. راهبندهای EB450، راه بند‌هایی خودکار هستند که برای عرض جاده استاندارد مناسب هستند و برای کنترل پارکینگ و دسترسی به مناطق خاص پارکینگ توصیه می‌شود. راه بند پارکینگ Avon EB450 ، 1135 میلی متر بالاتر از سطح فونداسیون قرار می‌گیرد و بازوهای بالارونده و مانع پارک آن که به آن بوم میگویند، 840 میلی متر بالاتر از سطح پایه قرار دارد.

مشکلات راه بندها

و از برخورد احتمالی تیغه راهبند باوسایل درحال تردد و عابرین جلوگیری می کند. وباداشتن سیستم عملکردی بسیارقابل قبول،قابلیت باز بسته شدن در حدود ۳۰۰ الی ۴۰۰ بار در شبانه روز را دارد. این شرکت اجناس را باکیفیت خوب و قیمتی مناسب دراختیار مشتری قرار می دهد. از لحاظ متعلقات نیزاین راهبند بسیار کامل روانه بازار شده و دارای چشمی، فلاشر و همچنین ریموت میباشد.

فروش انواع شیشه اجاق گاز فر، گاز رومیزی و شیشه بخاری

نحوه کار کرد این بخش از سیستم ضد برخورد راهبند به این شکل می باشد که زمان بسته شدن اگر اجسامی زیر میله دستگاه باشد از طریق سنسورهایی که در آن قرارداده شده مانع را تشخیص داده و میله بالا میرود تا به وسیله نقلیه، عابر و راه بند نیز آسیبی وارد نشود. این راهبند تلسکوپی است، به این معنا که می توانید طول بوم آن را تا 6 متر افزایش دهید. موانع بوم با سناریویی که به سرعت در حال تغییر است به یک ضرورت تبدیل شده است.

راهبند صرفا وسیله ای برای کنترل و نظارت بیشتر بر عبور و مرور خودروها به یک محوطه یا مجموعه است. هم اینکه نگهبان می تواند به راحتی از کانکس خود با راننده های پشت راهبند ارتباط داشته باشد و از این لحاظ نیز هیچ نقطه غیر قابل رویت برای نگهبان وجود ندارد. در حالی که اگر از درب اتوماتیک استفاده شود، باید نگهبان از پنجره یا آیفون تصویری ارتباط بگیرد که این هم باعث اتلاف وقت زیادی می شود.

مرکز دوران میله راهبند دارای یک محل اتصال بوده که بر روی شفت خروجی به گیربکس متصل می شود. در این راستا زنجیره انتقال قدرت تکمیل شده و نیروی محرک موتور به میله راهبند منتقل می شود. ولی در راهبند الکتروهیدرولیکی سیستم محرک دستگاه بر اساس فشار پمپ روغن و سیلندر هیدرولیک می باشد.

فنداسیون بولارد درون زمین قرار می گیرد و هنگامی که مسیر برای عبور باز باشد، استوانه متحرک به صورت کامل در داخل فنداسون و درون زمین قرار می گیرد. برای بستن مسیر عبور، ستون به سمت بالا حرکت کرده و به صورت یک مانع در مقابل خودروها قرار خواهد گرفت. نصب راهبندهای میله ای تنها جنبه بازدارندگی و هشدار برای راننده وسایل نقلیه دارد.

به عبارت دیگر این راهبندها مقامت چندانی در برابر ضربه و برخورد خودرو از خود نشان نمی دهند و در صورتی که هدف از نصب راهبند جلوگیری از عبور خودرو باشد باید از انواع دیگری از راهبند با مقاومت بالا در برابر برخورد استفاده شود که در ادامه به معرفی آنها می پردازیم.

هدف از استفاده از راهبندها مسدود کردن مسیر عبور وسایل نقلیه و جلوگیری از عبور وسایل نقلیه غیرمجاز می باشد. این نوع راهبند در اماکنی مورد استفاده قرار می گیرد که تنها از ورود خودرو جلوگیری شود و افراد و همچنین موتور و دوچرخه و ویلچر می توانند از بین ستونهای راه بند عبور نمایند.

ازرانتر و با کیفیت ترین راهبند کدام است؟

این نوع راه بند ها خودشان دارای انواع مختلفی می باشند، نوع زیرچرخی که در زیر چرخ خودرو قرار می گیرند و از حرکت آن جلوگیری می کنند، و نوع پایه دار که در پشت یا جلوی خودرو قرار می گیرند و از حرکت خودرو بدون سرنشین جلوگیری می کنند. ماده سازنده این نوع از راهبند ها را غالبا از جنس فلز می سازند تا میزان استحکام آن نیز در شرایط حداکثری قرار داشته باشد.

این مانع یا راهبند به منظور اعمال کنترل دستی بر روی مسیری طراحی شده است که در شرایط ازاد یا همان باز آن، هیچ محدوده دیگری اشغال نگردد، زیرا بصورت دروازه باز شده و در حال باز در یک خط صاف قرار می گیرد و از مسدود سازی مسیری دیگر نیز مستثنی خواهد بود. البته در شرایط باز بودن و یا باز ماندن می توان با استفاده از اهرم قفلی که بر روی آن نصب است، آن را در جای خود ثابت نگه داشت.

در راهبند اتوماتیک هیدرولیکی به علت استفاده نشدن از چرخ دنده در هنگام برخورد میله ی راهبند با مانع، کمترین خسارت را ایجاد میکند. از اصلی ترین مزایای راهبند هیدرولیکی می توان به تردد نا محدود این راهبند اشاره کرد. سیستم راهبند اتوماتیک جهت كنترل تردد در ورودي سازمان ها ،ساختمان هاي پر تردد و مراکز تجاری جهت ايجاد محدوديت در تردد تعبيه مي گردد.

اين سيستم ها قابليت باز و بسته شدن مداوم با فرمان دستگاه كارت خوان، دوربين پلاك خوان، پوش باتن، ريموت كنترل و ديگر سيستم هاي كنترل تردد استاندارد را دارا مي باشد. تمام مدل های راهبند شرکت فک FAAC ایتالیا قابلیت اتصال به کلیه دستگاه های کنترل تردد مانند کارت خوان یا RFID ،دوربین پلاک خوان ،حس گر اثر انگشت ،ریموت کنترل ،پوش باتن و غیره را دارا می باشند.

در این نوع راهبند بعد از اینکه رانندگان کارت شناسایی را برای پارکینگ خصوصی ارائه دادند یا مشتری‌ها هزینه را به صورت نقدی پرداخت کردند، یک نفر مسئول است تا راه بند را به طور فیزیکی بالا و پایین کند. در این مقاله میخواهیم تا شما را با راهبند میله ای مدل 615 آشنا سازیم و برخی از خصوصیات آن را بیان کنیم تا شما با آن آشنا شوید .

به سايت الكتروپارس خوش آمديد مشاور،طراح و مجري،دوربين مدار بسته،CCTV،درب اتوماتيك،سيستم اعلام حريق و پاركينگ هوشمند،در كشور الكتروپارس در زمينه دوربين مدار بسته،دوربين مدار بسته تحت شبكه،اتوماسيون و هوشمند سازي،پاركينگ ،سامانه كنترل ومديريت پاركينگ ،تجهيزات پلاكخوان… شرکت راما تیم با بکارگیری كارشناسانی مجرب و مسلط به سیستم های اتوماسیون اداری از جمله حضورو غیاب ، اتوماسیون پارکینگ، اتوماسیون باشگاهی ، اتوماسیون منازل مسکونی و… آماده ارائه خدمات به مشتریان محترم می باشد.

راهبند,کنترل ترددهوشمندکارگاه تولیدی صنعتی بهسازه تولید کننده راهبند٬ کنترل ترددهوشمند ٬ دارای سیستم هوشمند دیجیتال ٬ … درب اتوماتیکERREKA GR، ریموت ELENA، قفل برقیCISA، راهبندبا سلام خدمت مشتریان محترم٬ شرکت نیکتا سیستم مشاور٬ طراح و مجری … از راهبندهای زنجیری در مکان هایی بهره برده می شود که طول دهنه ی پوشش دهی زیاد می باشد.

در این مدل دو ستون ثابت به وسیله ی رول بولت ها در اطراف نصب می شوند و به وسیله ی زنجیری متحرک می توان تا حداکثر دهنه هایی به طول 16 متر را نیز پوشش داد. برای متعادل کردن بوم راهبند باید از فنرهای مناسب که به تشخیص نصاب انتخاب میشود، استفاده کرد. بعد از انتخاب فنر، موتور گیربکس را آزاد کنید و بوم راهبند را در حالت عمودی قرار دهید و موتور گیربکس را دوباره به حالت قبلی برگردانید.

فنر را به پیچ محکم کنید و پیچ کراواتی را به زیر فنر پیچ کنید و در آخر قلاب پیچ کراواتی را به داخل لنگر پایین کابین بیاندازید. برای اطمینان از درستی قرار گرفتن فنرها می توانید بوم را در موقعیت عمودی قرار دهید، در این حالت فنر باید آزاد باشد و در صورت قرار گرفتن در موقعیت افقی، فنر باید در حالت کشیده قرار بگیرد.

علاوه بر این دارای یک کلید برای باز کردن راه به صورت دستی نیز می باشند که در صورت نیاز و در مکان هایی که فاکتور مشخصی برای تردد مشخص نشده باشد می توان از این کلید نیز استفاده نمود. متاسفانه برخی از شرکت ها در حال ارائه در قیمت های پایین هستند که بعد ازمدتی که باز و بسته میشود موتور آنها از کار می افتد و یا میسوزد.

اما موتورهایی که شرکت آکام ترک قرار میدهد از نوع ایتالیایی بوده و دارای مقاومت و قدرت بسیار بالایی نیز میباشد. راهبند های اتوماتیک پارکینگ بهترین راه حل برای کنترل ایمن وسایل نقلیه ورودی و خروجی به مناطق با حجم ترافیک معقول مثل هتل ها، سوپر مارکت ها، فروشگاه های بزرگ و مراکز خرید است.

دکمه بازگشت به بالا