اقتصادیبهترین های کسب و کار

اجاق گاز آلتون خوبه؟ بررسی کیفیت اجاق آلتون

امروزه اجاق گازهای مختلفی در بازار توسط برندهای سازنده عرضه شده که یکی از بهترین و مرغوب‌‍ترین این محصولات اجاق گاز ایرانی آلتون است. به همین جهت بسیاری از خریداران این محصول به هنگام خرید این محصول از خود سوال می‌کنند آیا اجاق گاز آلتون خوبه؟ آیا همه استانداردهای لازم را دارد؟ به همین جهت ما در این مقاله به سوال‌های پیش آمده برای خریداران به پاسخ می‌دهیم و به بررسی کیفیت اجاق آلتون به طور کامل می‌پردازیم.

درباره تاریخچه اجاق گاز آلتون

آشنایی با برند سازنده اجاق گاز آلتون کمک زیادی خواهد کرد تا مشتریان به هنگام خرید این محصول با اعتماد بیشتری آن را برگزینند. کارخانه سازنده اجاق آلتون در سال 1382 آغاز به فعالیت نموده و به تولید انواع اجاق گازهای آلتون با استانداردهای لازم پرداخته است.
این برند با عرضه این محصولات با کیفیت مناسب، توانسته رضایت بسیاری از مصرف کنندگان را تامین کند و در نتیجه مشتریان زیادی را به سمت محصولات خود جذب نماید. بنابراین برخی از محصولات متنوع برند آلتون شامل اجاق گازهای فردار یا بدون فر یا به اصطلاح اجاق گازهای مبله،  اجاق گازهای صفحه‎ای توکار، اجاق گازهای رومیزی آلتون و … هستند. تمامی اجاق گازهای تولید شده برند آلتون تحت نظارت کارشناسان زبده و با بهترین قطعات تولید می‌شود و به همین دلیل دارای استانداردهای ملی و روز دنیا هستند.

اجاق گاز آلتون خوبه؟ چرا اجاق گاز آلتون

امروزه بسیاری از مشتریان که قصد خرید اجاق گاز آلتون را دارند، به دنبال پاسخ این سوال هستند که چرا اجاق گاز آلتون خوبه؟ تا بتوانند با میل و رغبت بیشتری به انتخاب این اجاق گازها بپردازند و در نتیجه از انتخاب خود رضایت لازم داشته باشند.
بنابراین می‌توان برخی از دلایلی که نشان می‌دهد این اجاق گاز جزء بهترین و خوب ترین اجاق گازهای ایرانی موجود در بازار است را به صورت زیر بیان کرد:

  • اجاق گازهای آلتون با توجه به این که دارای مدل‌های متنوعی همچون مبله، صفحه‌ای، رومیزی و … هستند، به همین جهت قدرت انتخاب بیشتری به مشتریان خواهند داد تا بتوانند بر حسب سلیقه خود به انتخاب آنها بپردازند.
  • معمولا برند آلتون با بکارگیری نیروهای متخصص و کاربلد در تمامی اجاق گازهای خود از بهترین و پیشرفته‌ترین امکانات روز دنیا استفاده کرده است تا محصولی مطابق با تکنولوژی عصر حاضر در اختیار مشتریان قرار دهد.
  • اجاق گازهای آلتون عرضه شده در بازار از برنامه‌های مختلف پخت برخوردار هستند تا مشتریان به دلخواه خود امکان پخت انواع غذاها را به شیوه‌های متعددی داشته باشند.
  • نکته حائز اهمیت در مورد اجاق گازهای آلتون، قیمت مناسب و مقرون به صرفه آنها خواهد بود که این امکان را مهیا می‌سازد تا همه اقشار جامعه امکان خرید این اجاق گازهای باکیفیت را داشته باشند.

بررسی مهمترین ویژگی های کیفی اجاق گازهای آلتون

برای آشنایی بیشتر مشتریان برخی از ویژگی‌های اجاق گازهای آلتون را مورد بررسی قرار دادیم که به قرار زیر هستند:

دارای فری با پوششی لعاب آسان و تمیز شونده

معمولا در تولید سطح داخلی فر اجاق گازهای آلتون از مواد نانو استفاده می‌شود، به همین جهت این فرها از سطح صاف و بسیار صیقلی برخوردار هستند،  از این رو به هیچ عنوان مواد غذایی و چربی‌ها به داخل لایه فر نمی‌چسبد. بنابراین جهت تمیز کردن داخل فر این اجاق گازها کافی است یکبار دستمال کشید تا به خوبی تمیز و مرتب گردد.

پنل کنترل لمسی

همان طور که گفتیم تمامی مدل‌های اجاق گاز آلتون دارای تکنولوژی‌های روز دنیا هستند و به همین دلیل برخی از این اجاق گازها مجهز به پنل کنترل لمسی خواهند  بود. بنابراین استفاده از این تکنولوژی در ساخت اجاق گازهای آلتون علاوه بر دادن ظاهری بسیار شیک و زیبا به آنها، موجب شده است تا امکان استفاده از این محصول برای مشتریان آسان‌تر شود. معمولا صفحه‌ای لمسی این اجاق گازها دارای رنگ‌بندی‌های متنوعی است که اعداد دمای فر، ساعت و … را به خوبی نمایش می‌دهد و بدین ترتیب جایگزین مناسبیبرای دکمه‌های قدیمی دراجاق گازها محسوب می‌شود.

استفاده از فن گردش هوا در محفظه فر

در تولید فر اجاق گازهای آلتون از فن کافه شن استفاده شده است که بکارگیری از این فن، موجب شده تا دما به خوبی و به طور یکنواختی در سطح فر پخش گردد و در نتیجه همه‌ی سطح غذا به خوبی و به طور یکنواختی پخته شود و با داشتن ظاهر مناسب خود آماده استفاده گردد.

استفاده از فندک خودکار پشت شیر

معمولا در اجاق گازهای فردار آلتون از فندکی در پشت فر استفاده می‌گردد، در حقیقت تعبیه این فندک به دلیل آن است که از استفاده دکمه‌های اضافه بر روی شیرها جلوگیری شود. وجود فندک میکروسوئیچ باعث می‌شود تا با فشار بر ولوم شیر ترانس آن، شروع به جرقه زدن نماید و بدین ترتیب اجاق گاز به راحتی روشن گردد.

تعمیر اجاق گاز پیلوت

استفاده از شعله زمان‌دار

یکی دیگر از تکنولوژی‌های بسیار سودمند به کار رفته در تولید اجاق گازهای آلتون، استفاده از شعله زمان‌دار است. در این اجاق گازها بر روی یکی از شعله‌ها زمان‌بندی اعمال گردیده و بدین ترتیب افراد می‌توانند غذای خود را بر روی این شعله قرار دهند و زمان مناسبی را تعیین کنند و به کارهای خود بپردازند. اجاق گاز در زمان تعیین شده خاموش خواهد شد.

داشتن شبکه رویه چدنی

معمولا تمیز کردن رویه استیل بسیاری از اجاق گازها بسیار سخت است، اما در اجاق گازهای آلتون بکارگیری از فرم لولایی بر سطح اجاق گاز موجب شده تا دیگر نیازی به جابه جایی چدن نباشد و تمیز شدن آن به راحتی میسر شود.

استفاده جوجه گردان

در اجاق گازهای فردار آلتون، دو عد جوجه گردان تعبیه شده است تا افراد امکان پخت همزمان دو عدد جوجه را به راحتی داشته باشند، از آنجایی که مرغ بریان یکی از غذاهای محبوب ایرانی است، به همین دلیل برند آلتون به خوبی نیاز مشتریان خود را با استفاده از این تکنولوژی برآورده ساخته است.

نمایندگی تعمیر اجاق گاز التون

تعمیر اجاق گاز اسنوا تهران

 نتیجه گیری

در این مقاله به بررسی تاریخچه اجاق گازهای برند آلتون پرداختیم و سعی کردیم پاسخ سوال بسیاری از مشتریان در مورد این که چرا اجاق گاز آلتون خوبه؟ را به بهترین نحو بدهیم. همچنین به بررسی ویژگی‌های کیفی انواع اجاق گازهای آلتون پرداختیم تا مشتریان با آگاهی کافی به خرید این اجاق گازهای مدرن و جذاب بپردازند.

دکمه بازگشت به بالا