بهترین های کسب و کارفرهنگ و هنر

فرشخونه بهترین فروشگاه خرید تابلو فرش ماشینی در کاشان

فرشخونه بهترین فروشگاه خرید تابلو فرش ماشینی در کاشان: شاید شما هم پیش از خرید تابلو فرش ماشینی این دغدغه را داشته باشید که کدام فروشگاه بهتر است؟ چطور به بهترین فروشگاه تابلو فرش ماشینی دسترسی داشته باشم؟ بهترین فروشگاه برای خرید تابلو فرش ماشینی فروشگاهی است که بهترین مزایای خرید را به شما ارائه کند. در ادامه مزایای ویژه فروشگاه اینترنتی تابلو فرش ماشینی فرشخونه را بررسی میکنیم.

انواع طرح تابلو فرش ماشینی کاشان

شما کافیه یه سری به فروشگاه اینترنتی فرشخونه بزنید و تعداد بسیار زیادی از طرح های تابلو فرش ماشینی را ملاحظه کنید. شما می توانید بیش از 1600 طرح تابلو فرش ماشینی را در دسته های فرانسوی، منظره، گل و گلدان، ورزشی، خوشنویسی، تندیس، مینیاتوری، پرتره و … مشاهده و خریداری کنید. بسیاری از این تابلو فرش ها کاملا به روز و جدید هستند اما طرح هایی که از قدیم تاکنون پرفروش بوده اند نیز با رنگ بندی جدید طراحی و تولید شده اند.

امکان خرید تابلو فرش با قاب

از آن جا که تابلو فرش را نمی توان بدون قاب روی دیوار نصب کرد فرشخونه امکان خرید قاب را هم همراه با تابلو فرش برای شما فراهم کرده است تا در یک مرحله تابلو فرش ماشینی آماده نصب را خریداری کنید. البته در صورتی که قصد داشته باشید تابلو فرش را بدون قاب هم سفارش دهید این امکان وجود دارد، چون بعضا مشتریان تابلو فرش را به عنوان کادو خریداری می کنند و تنها مایل هستند تابلو فرش را هدیه دهند.

خرید تابلو فرش با بیعانه

فرشخونه برای خرید تابلو فرش دو روش تسویه پیش بینی کرده است. شما می توانید مبلغ تابلو فرش را به طور کامل تسویه کنید یا اینکه محصول را با بیعانه خرید کنید؛ به این صورت که بخشی از قیمت خرید را هنگام ثبت سفارش پرداخت کنید و بقیه مبلغ را هنگام دریافت کالا تسویه کنید. امکان پرداخت با بیعانه باعث می شود پرداخت برای مشتری آسان تر باشد و از طرفی هم به اعتماد فرشخونه به مشتریانش تاکید می کند.

ارسال فوری تابلو فرش از فرشخونه (تحویل 48 ساعته)

یکی از مهمترین مزایای فروشگاه تابلو فرش فرشخونه این است که تابلو فرش ماشینی را در کمترین زمان بسته به شهر شما به دستتان می رساند. از آن جا که کاشان در مرکز ایران قرار گرفته و به انواع روش های حمل و نقل هم دسترسی دارد می تواند سفارش شما را ظرف کمتر از یک هفته و در شهرهای نزدیک مثل تهران ظرف 48 ساعت به دستتان برساند. این مزیت به طور خاص زمانی اهمیت می یابد که شما تابلو فرش را برای هدیه خریده اید و می خواهید در همان روز جشن یا مناسبت به طرف مقابل هدیه دهید.

یا در صورتی که دوست دارید تابلو فرش را قبل از مهمانی که در خانه ترتیب داده اید تحویل بگیرید و روی دیوار نصب کنید تا خانه شما روز مهمانی زیباتر و جذاب تر باشد مزیت ارسال فوری می تواند کمک کند تا محصول را در زمان دلخواه خود تحویل بگیرید.

تبدیل عکس به تابلو فرش

فرشخونه علاوه بر هزاران طرح متنوعی که روی وب سایت قرار داده این امکان را برای شما فراهم کرده تا بتوانید طرح های درخواستی خود را نیز به صورت تابلو فرش ماشینی خریداری کنید. همچنین شما می توانید برای تبدیل عکس به تابلو فرش چهره، تصور مورد دلخواه خود را برای ارسال کنید، پس از بررسی تیم طراحی، تصور مورد نظر شما به تابلو فرش تبدیل می شود. در صورتی که نیاز داشته باشید پیش از تولید تابلو فرش ادیت روی عکس ارسالی شما انجام شود واحد طراحی فرشخونه آن را مطابق با درخواست شما انجام می دهد. در این صورت شما می توانید تابلو فرشی با طرح اختصاصی و منحصر به فرد داشته باشید.

منبع: تابلو فرش فرشخونه (https://farshkhooneh.com/)

دکمه بازگشت به بالا