بهترین های کسب و کارجامعه

حفاظ شاخ گوزنی؛ بهبود منظره و حفاظت از محیط زیست

حفاظ شاخ گوزنی بیشتر در کدام شهر‌های مرطوب استفاده می‌شود؟

حفاظ شاخ گوزنی امروزه در شهرهای مرطوب شمال کشور به علت نزدیکی به دریاچه خزر،  آب و هوا مطبوع و بارانی،  سرسبزی فراوان به دلیل آن که هرساله گردشگر زیادی را به خود اختصاص مید‌هد، استفاده می شود. در این مقاله می‌خواهیم شما را با اهمیت استفاده از حفاظ شاخ‌گوزنی درمناطق مرطوب و شمالی کشور که بیشترین استفاده از حفاظ روی‌دیوار را دارند آشنا کنیم. پس تا انتها این مقاله با ما در شرکت کوروش همراه باشید.

معرفی شهر‌های مرطوب که بیشترین استفاده از حفاظ شاخ گوزنی را دارند:

حفاظ شاخ گوزنی در شهرهای مرطوب کشور بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد. از جمله شهر‌هایی که بیشترین استفاده از نرده شاخ‌گوزنی را دارند میتوان به شهرهای حاشیه دریای‌خزر و هم‌چنین شهرهایی که وسعت جنگلی وسیعی دارند اشاره کرد. این شهرها شامل: مازندران، ساری، بابل،  بابلسر، چابکسر،  گیلان، لاهیجان، آستانه اشرفیه و رضوانشهرمی‌باشد. این شهر هابه علت داشتن چشم انداز‌های زیبا و بی نظیر، آب و هوای مطبوع و سالم و هم‌چنین پایین‌تر بودن هزینه های زندگی، اغلب افراد به آن مهاجرت می‌کنند تا به عنوان مکان اصلی زندگی خود آن را انتخاب نمایند. قیمت حفاظ شاخ گوزنی نیز در این شهرها پاسسن تر از سایر شهرهای کشور است.

آیا استفاده حفاظ شاخ گوزنی فقط به شهرهای مرطوب اختصاص دارد؟

شاید این سوال برایتان پیش بیاید که آیا حفاظ شاخ‌گوزنی فقط به شهرهای مرطوب کشوراختصاص دارد؟

پاسخ خیر است. زیرا نرده شاخ‌گوزنی به علت وجود تراکم های پیچیده و درهمی که دارد، اغلب برای تمامی مناطق مسکونی که جمعیت زیادی دارند و توریستی هستند مورد استفاده قرار می‌گیرد. چون شهرهای شمالی و مرطوب کشور به علت نزدیکی به شهرهایی بزرگی مثل  تهران و کرج در سال گردشگر زیادی را به خود جذب می کنند، باید واحدهای مسکونی مسئله امنیت را جدی گرفته  وامکانات لازم را برای آن فراهم سازند.

اهمیت استفاده از حفاظ روی دیوار در شهرهای مرطوب چیست؟

استفاده از حفاظ روی دیوار در شهرهای حاشیه دریای‌خزر و شمالی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است . علت آن می‌تواند وجود شهرهایی باشد که به صورت زنجیره ای به یکدیگر به هم متصل هستند و به سبب نزدیکی این شهرها به یکدیگر گردشگران به راحتی رفت و آمد کرده و جا به جا می شوند. به همین خاطر لازم است که جهت ایجاد امنیت بیشتر برای گردشگران از نرده شاخ‌گوزنی استفاده نماییم تا هم باعث حفظ جان و مال آن‌ها باشیم و هم به زیبایی محوطه بیرونی ساختمان خود اضافه نماییم. توجه داشته باشید گردشگران به زیبایی بصری ساختمان یا ویلا و امنیتی که برای آن طراحی شده است اهمیت بسیاری قائل هستند و همین مورد می‌تواند سبب شود تا شما با دقت کافی بهترین محافظ روی دیوار را انتخاب و نصب نمایید.

آیا جمعیت عامل تاثیر گذاری در انتخاب حفاظ شاخ‌گوزنی است ؟

در شهرهای پرجمعیت کشور به علت تراکم  بالای رفت و آمد افراد برای شغل و مخارج زندگی باید تدبیر بهتری جهت امنیت و آرامش بیشتر اندیشیده شود. بنابراین تعداد جمعیت افرادی که در یک شهر زندگی می‌کنند و یا به آن شهر مهاجرت می‌کنند از عوامل مهم حفظ امنیت و استفاده از حفاظ شاخ گوزنی برای آن منطقه می‌باشد. شهرهای مرطوب و شمالی کشور به علت وجود جاذبه های گردشگری فراوان، وجود طیف متنوعی از غذاها، وهم‌چنین  آداب و رسوم متفاوت جمعیت زیادی را به خود جذب کرده است.

قیمت شاخ‌گوزنی در شهرهای مرطوب با دیگرشهرها متفاوت است؟

قیمت حفاظ شاخ‌گوزنی به نوع منطقه جغرافیایی بستگی ندارد،  زیرا عواملی همچون: متراژ ، تراکم و تعداد شاخک ، نوع متریال و فلز به کار رفته درساختار نرده شاخ‌گوزنی و هم چنین نوع و نحوه رنگ آمیزی ازعوامل مهم و تاثیرگذار در قیمت شاخ گوزنی می‌باشد. اما حتما باید به این نکته توجه فرمایید که حفاظ شاخ گوزنی فلزی بهترین گزینه برای حفظ و ایجاد امنیت در مناطق شمالی کشوراست، زیرا این شهرها به علت وجود رطوبت فراوان در آن ها نیاز به یک محافظ با ساختار محکم و قوی جهت استفاده طولانی مدت را دارند. به همین خاطر پیشنهاد می‌شود که استفاده ازگارد شاخ‌گوزنی می‌تواند مناسب ترین گزینه برای شما باشد.

چگونه بهترین نرده شاخ گوزنی را انتخاب نماییم؟

انتخاب بهترین نرده شاخ گوزنی به فاکتورهای زیادی بستگی دارد که از مهم ترین آن‌ها می‌توان به بودجه ای که شما به این کار اختصاص داده‌اید اشاره کرد. مناسب ترین نرده شاخ‌گوزنی برای روی دیوار بهتر است که تراکم و ضخامت بالا و هم چنین تعداد شاخک های فراوان داشته  باشد تا هیچ گونه امکانی را برای ورود سارقین و افراد متجاوز فراهم نکند.

البته این نوع حفاظ به علت ساختار در‌هم تنیده‌ای که دارد به سختی امکان ورود برای افراد غریبه را از روی دیوار فراهم می کند و در صورت رد شدن از آن خسارت های جانی جبران ناپذیری برای فرد متجاوز به همراه خواهد داشت. از عوامل دیگر جهت انتخاب بهترین گزینه حفاظ شاخ گوزنی توجه به ارتفاع و قطرمیلگرد های استفاده شده در آن می‌باشد که برای مکان های مختلف متفاوت است. حتما در انتخاب محافظ روی‌دیوار به مواد اولیه و شرکت تولید کننده نرده شاخ‌گوزنی توجه لازم را داشته باشید. زیرا هرچه شرکت یا کارخانه تولید کننده شناخته تر شده باشد، کیفیت و متریال آن نیز بهترخواهدبود.

در این بخش مقاله سعی کردیم شما را با اهمیت استفاده از محافظ روی دیواردر شهر های شمالی و شهرهای مرطوبی که بیشتر از گارد شاخ‌گوزنی  برای ایجاد امنیت خود استفاده می‌کنند آشنا کنیم. حفاظ شاخ گوزنی به علت وجود شاخک های فراوان و ساختار قوی به سختی آسیب پذیرخواهد بود و احتمال ورود سارقین غریبه را به شدت کاهش می‌دهد. زیرا تراکم میلگردهای استفاده شده در آن بسیاربالا بوده و سبب ایجاد امنیت دو چندان خواهد شد. در نظر داشته باشید که اگر ساکن شهرهای خطه سرسبز و خوش آب هوای شمالی هستین با نصب محافظ روی دیوار مناسب با نوع ساختمان(مسکونی،تجاری و ویلایی) می‌توانید امنیت و آرامش فراوانی را برای خود رقم بزنید.

حفاظ شاخ گوزنی چیست؟مزایا و معایب آن

حفاظ شاخ گوزنی بهترین نرده برای ایجاد امنیت ساختمان است. این محصول آهنی از میلگرد تهیه شده است که در ارتفاع‌های مختلف 70، 90، 110 و 120 سانتی متری تولید می‌شود. این حفاظ از نظر ظاهر، کیفیت، استحکام  و تامین امنیت عملکرد بهتری نسبت به سایر حفاظ‌های موجود در بازار دارد و مورد تایید نیروهای انتظامی کشور نیز قرار گرفته است. در ادامه این مطلب به معرفی انواع مختلف حفاظ‌های شاخ گوزنی خواهیم پرداخت.

حفاظ شاخ گوزنی مدل آبشاری، در دو نوع پایه‌دار و پایه‌کوتاه

حفاظ شاخ گوزنی مدل آبشاری در دومدل پایه‌دار و پایه کوتاه در بازار تولید می‌شود. مدل آبشاری پایه‌دار با پایه‌های ایستاده از نفوذ ناپذیری بالایی برخوردار است. این پایه عمدتا از جنس پروفیل‌های 20 در 20 تولید می‌شود. شکل ظاهری حفاظ آبشاری شاخ گوزنی، به صورت جریان‌های آبشار به شکل مورب و ضربدر از یکدیگر عبور کرده و بهم متصل شده‌اند. نبود فضای خالی میان جریان‌های آبشار همچنین تعداد بالای این پیکان‌ها هیچ راه نفوذی برای ورورد به ساختمان باقی نمی‌گذارند.

در مدل بی پایه این حفاظ، مدل قطعات دارای نظم بخصوصی هستند بنابراین این مدل برای مشتریانی که نظم و یکدست بودن حفاظ برای آنها اهمیت زیادی دارد بسیار مناسب است. ویژگی مهم این نرده‌ها بیرون آمدن آنها از لبه دیوار در تمامی ردیف‌ها و خمیده بودن آن‌هاست که این ویژگی ضریب امنیتی این حفاظ را بسیار بالا برده‌است.

حفاظ آفتابگردان، چشم نوازترین حفاظ بازار

دلیل نامگذاری این حفاظ‌ها به حفاظ‌های آفتابگردان، شباهت بسیار زیاد آن‌ها به گل آفتابگردان است. حفاظ آفتابگردان باتوجه به جهت گیری نرده‌ها به تمامی جهات و پهنای زیاد آن‌ها، نفوذ سارقین به ساختمان را غیر ممکن ساخته است. زیبایی ظاهری و امنیت بالای حفاظ شاخ گوزنی مدل آفتابگردان این محصول را به یکی از پرفروش‌ترین نوع نرده و حفاظ های بازار تبدیل کرده است.

درخت های نگهبان، حفاظ شاخ گوزنی مدل درختی

همان گونه که درختان محافظ جنگل‌ها هستند و از ورود افراد غریبه جلوگیری می‌کنند، حفاظ‌های شاخ گوزنی مدل درختی محافظینی قدرتمند از ساختمان‌های شما هستند. این حفاظ‌ها یکی از چشم‌نوازترین وامن‌ترین حفاظ‌های نرده‌ای هستند. برای سارقینی که قصد ورود به حریم ساختمان‌های شما را دارند، شاخه‌های این دسته از حفاظ‌ها مانعی عبور ناپذیر برای آ‌ن‌ها هستند. این دسته از حفاظ‌ها از سطح دیوار به انازه 15 تا 20 سانتی متر بیرون آمده‌اند و همین امر باعث می‌شود قرارگیری سارقین برروی دیوار امکان ناپذیر شود.

حفاظ شاخ گوزنی مدل درختی از میلگردهای قوی 12 میلیمتری تولید شده که این نوع میلگردها باعث استحکام بالای این حفاظ شده است.

دکمه بازگشت به بالا