استان ها

9 طرح صنعت آب و برق در استان قزوین افتتاح شد

به گزارش خبرگزاری بورن قزوین؛ هر هفته ، چهل و یکمین هفته اسکن AB-Iran ، با کشف 11 پروژه در قالب 24 پروژه با 975 میلیارد اعتبار گوجه فرنگی ، در پنج استان کشور انجام می شود.

امروز 9 پروژه استانی آب و برق در یک ویدئو کنفرانس صبح روز سه شنبه با حضور وزیر نیرو ، استانداران چهارمحال و بختیاری ، البرز ، هوراسانای شمالی ، لرستان و قزوین و رهبران صنعت آب و برق استان به بهره برداری رسید.

برق 33

داراب بیرنوندی ، رئیس شورای هماهنگی اجرایی صنعت آب و برق استان قزوین در این مراسم گفت با توجه به برکات الهی و آغاز چهل و سومین فجر انقلاب اسلامی ، با افتتاح آب بزرگ قزوین توسعه ایران اسلامی از سر گرفته شد و پروژه های برق

وی گفت: استفاده از 9 پروژه آب و برق در استان قزوین با 93 میلیارد و 100 میلیون تومان از ارزشمندترین کارها است که افتتاح آن رضایت مردم را به همراه دارد.

بیرنوندی تصریح کرد: شبکه جمع آوری فاضلاب و فاز اول تصفیه خانه آب شهرستان قشلاق ، انتقال فاضلاب مینودار به محمود آباد ، بهبود کیفیت آب آشامیدنی روستای شهید آباد ، ساخت 63 کیلو ولت جهان آباد دشتابی ، خط البرز و افزایش ظرفیت. mail transformers Lea 2 یکی از پروژه هایی است که امروز افتتاح می شود.

برق 2

وی گفت: نیروگاه های خورشیدی تاکستان ، توویگچی ، 1 مگاواتی و جیان کوشاک ، بوئین زهرا ، نیروگاه خورشیدی 1 مگاواتی و اجرای پروژه های سرمایه ای شامل: توسعه شبکه ، ساخت ، بهسازی و بهینه سازی ، تأمین برق استان و روشنایی. و اجرای 7 پروژه عکس استان در هفته چهل و یکم ولتاژ برای مشترکین با ظرفیت 57 کیلووات هر هفته در AB-Iran کار می کند.

مدیرعامل اداره آب و فاضلاب استان قزوین یادآور شد: این پروژه ها با هدف ایجاد اشتغال ، توسعه اقتصادی ، رونق کشاورزی و تأمین انرژی پایدار در یک سال کبیسه تدبیر و امید در دولت اجرا شده است.

دکمه بازگشت به بالا