استان ها

۴۹۸۱ نفر در آزمون استخدامی دبیری و هنرآموز خراسان شمالی به رقابت می پردازند

تیتر اول/خراسان شمالی معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان شمالی گفت: ۴۹۸۱ نفر در آزمون استخدامی دبیری و هنرآموز استان در در روز جمعه به رقابت می پردازند.

حسین فرجی در گفت و گو با تیتر اول گفت: این آزمون ساعت ۰۷:۳۰ دقیقه صبح روز جمعه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ همزمان با سراسر کشور در سه شهرستان بجنورد، شیروان و اسفراین  در استان خراسان شمالی برگزار می‌شود. 

وی اظهار کرد: آزمون استخدامی ویژه رشته شغلی دبیری و هنرآموز وزارت آموزش و پرورش در حوزه های امتحانی شهرستان های اشاره شده  برگزار خواهد شد. 

معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گفت: در آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی دبیری و هنرآموز در استان خراسان شمالی در مجموع ۴۹۸۱ نفرثبت نام کرده‌اند که  ۳۱۸۵ نفر ( ۶۴ درصد) زن  و ۱۷۹۶ نفر ( ۳۶ درصد )مرد هستند که پس از شرکت در آزمون کتبی و مصاحبه و فرآیند گزینش ،۲۹۳ نفر جذب آموزش و پرورش استان خواهند شد.

 وی افزود: کارت شرکت در آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی دبیری و هنرآموز  از  سه‌شنبه ۲۵ اردیبهشت ماه برای مشاهده و پرینت روی درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش به آدرس www.sanjesh.org قرار  گرفته و شرکت کنندگان  با مراجعه به سایت فوق می توانند از کارت ورود به جلسه خود پرینت بگیرند 

حسین فرجی بیان کرد: این آزمون زیر نظر سازمان امور اداری و استخدامی و توسط سازمان سنجش آموزش کشور برگزار خواهد شد و در استان‌ها نظارت بر این آزمون از سوی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان خواهد بود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا