عمومی

۴۵ واحد تولیدی استان سمنان تسهیلات رونق تولید دریافت کردند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، یادگار احمدی غروب یکشنبه در شصت و سومین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان به میزبانی سالن یادگار امام استانداری سمنان ضمن بیان اینکه طی سه ماهه سوم سال جاری ۴۵ واحد تولیدی استان تسهیلات رونق تولید دریافت کردند، ابراز داشت: با پرداخت این تسهیلات می‌کوشیم تا واحدهای تولیدی و بنگاه‌های اقتصادی راکد و نیمه تعطیل را مجدد به خط تولید باز گردانیم.

وی ضمن بیان اینکه به این واحدها ۵۸۵ میلیارد ریال پرداخت شده است، افزود: این تسهیلات به نوعی پشتیبان مؤثر برای واحدهای تولیدی است تا بتوانند فعالیت اقتصادی خود را گسترش دهند.

رئیس سازمان صمت استان سمنان با بیان اینکه هفت واحد تولیدی از محل بند الف تبصره ۱۸ مبلغ ۳۱۰ میلیارد ریال تسهیلات دریافت کردند، ابراز داشت: این تسهیلات در واقع به نوعی کمک به تأمین نقدینگی مورد نیاز واحدهای تولیدی نیز محسوب می‌شود.

احمدی با بیان اینکه به ۱۶ واحد تولیدی نیز از محل تسهیلات تبصره ۱۶ مبلغ ۹۰ میلیارد ریال پرداخت شده است، تصریح کرد: کمک به اجرا و راه اندازی پروژه‌های اولویت دار حوزه صنعت و معدن با پرداخت تسهیلات مناسب نیز دیگر برنامه‌های در دست اجرا است.

وی با بیان اینکه ۲۲ واحد تولیدی نیز به ارزش ۸۵ میلیارد ریال تسهیلات دریافت کردند، افزود: سامانه http://khedmat.mimt.gov.ir برای ثبت نام دریافت تسهیلات در اختیار واحدهای تولیدی قرار دارد.

دکمه بازگشت به بالا