ورزش و نشاط

کارلتو تصمیمش را گرفته است

به گفته روزنامه آس کارلو آنچلوتی کاملا آماده است تا قراردادش با رئال مادرید را تمدید کند.

به گزارش تیتر اول، کارلو آنچلوتی تا تابستان سال ۲۰۲۴ با رئال مادرید قرارداد دارد. هنوز باشگاه رئال مادرید قراداد این سرمربی ایتالیایی را تمدید نکرده و از همین رو گمانه‌زنی‌ها درباره حضور کارلتو روی نیمکت تیم ملی فوتبال برزیل زیاد است.

روزنامه آس اعلام کرد کارلو آنچلوتی به خانواده‌اش اعلام کرده است اولویت نخستش رئال است و در صورتی که پیشنهاد تمدید همکاری به او داده شود قطعا در این تیم باقی خواهد ماند.

آنچلوتی دومین دوره حضورش در رئال را تجربه می‌کند. او در دور نخست رئال را به قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا رساند و در دور دوم هم با این تیم به قهرمانی در لالیگا رسید.

رئال در فصل جاری بسیار آماده و سرحال است تا جایی که در لالیگا صدرنشین است و در لیگ قهرمانان اروپا هم مقتدرانه به عنوان تیم نخست صعود کرده است.

به نظر می‌رسد سران باشگاه رئال مادرید برای تمدید قرارداد کارلو آنچلوتی منتظر نتایج و عملکرد تیم او در سال جاری‌اند و چنانچه قوهای سپید در پایان فصل بدون جام بمانند احتمال قطع همکاری با کارلتو زیاد است.

انتهای پیام

تیم تحریریه مطالب ورزشی

با تمرکز بر ورزش‌های آبی و آب‌وهوایی، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مطالبی درباره‌ی تکنیک‌ها و آموزش‌های شنا، اسکوبا و ران‌دوزی می‌پردازم. هدفمندی خود را در بهبود مهارت‌های آبی و لذت بیشتر در ورزش‌های آبی قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای ماجراجویی و هیجان در آب‌وهوایی نفس بکشید.
دکمه بازگشت به بالا