استان ها

پیش‌بینی وضع هوای مازندران در ۶ روز آینده

تیتر اول/مازندران براساس تجزیه و تحلیل آخرین نقشه‌های پیـش یابـی هواشناسـی، وضعیت جوی استان مازندران از روز شنبه ۱۵ تا پنج‌شنبه ۲۰اردیبهشت به شرح زیر پیش‌‏بینی می‏‌شود.

طبق اعلام هواشناسی مازندران آسمان استان در روز شنبه ۱۵ اردیبهشت ابری و نسبتاً خنک با رگبار پراکنده و وزش باد؛ از بعدازظهر با کاهش ناپایداری و ابر همراه است. اما در روز یک‌شنبه ۱۶ همین ماه هوای مازندران صاف تا نیمه ابری همراه با افزایش دما روبرو خواهد بود.

براساس پیش‌بینی هواشناسی مازندران آسمان استان در روز دوشنبه ۱۷ اردیبهشت صاف تا نیمه ابری؛ در بعدازظهر و اوایل شب با افزایش ابر در ارتفاعات نیمه غربی با رگبار پراکنده و وزش باد خواهد بود.

همچنین در روز سه‌شنبه ۱۸ اردیبهشت دامنه‌ها و ارتفاعات مازندران، نیمه ابری تا ابری بتدریج با رگبار باران، وزش باد و رعدوبرق؛ در مناطق ساحلی و جلگه‌ای هم آسمان نیمه ابری از بعدازظهر ابری بتدریج با رگبار پراکنده، وزش باد و احتمال رعدوبرق پیش‌بینی می‌شود.

براساس اعلام هواشناسی مازندران در روز چهارشنبه ۱۹اردیبهشت آسمان استان نیمه ابری تا ابری با رگبار پراکنده و وزش باد خواهد بود و از اواخر روز با کاهش ناپایداری دما روبرو هستیم.

اما در روز پنج‌شنبه ۲۰ اردیبهشت آسمان مازندران صاف تا نیمه ابری درساعات بعدازظهر با افزایش ابر و در ارتفاعات با رگبار پراکنده و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا