ورزش و نشاط

پیام تسلیت وزیر ورزش و جوانان در پی درگذشت قهرمان جهان و پاراآسیایی هانگژو

وزیر ورزش و جوانان در پیامی، درگذشت رشید مسجدی قهرمان جهان و پاراآسیایی  هانگژو را تسلیت گفت.

به گزارش تیتر اول و به نقل از وزارت ورزش و جوانان،‌ کیومرث هاشمی وزیر ورزش و جوانان طی پیامی درگذشت رشید مسجدی قهرمان جهان و بازی های پاراآسیایی هانگژو چین را تسلیت گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

بسم‌ الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون

خبر درگذشت تاثربرانگیز قهرمان و پهلوانی که بارها پرچم ایران را در رویدادهای رقابتی جهانی و آسیایی به اهتزاز درآورده‌بود، بسیار غم‌انگیز است.
زنده‌یاد رشید مسجدی فقط قهرمان پاراوزنه‌برداری جهان در پاریس و بازی‌های پارآسیایی هانگژو نبود، او یک قهرمان ولایی با سجایای اخلاقی  فراوان و دارای مرام پهلوانی بود.

مراتب اندوه فراوان خود را از درگذشت این قهرمان و پهلوان خستگی‌ناپذیر اعلام می‌کنم و با تسلیت به خانواده محترمش و جامعه‌ی ورزش برای آن قهرمان فقید از خداوند متعال، آمرزش و آرامش الهی و برای خانواده‌ی گرامی او صبر و سلامتی طلب می‌کنم.

انتهای پیام

تیم تحریریه مطالب ورزشی

با تمرکز بر ورزش‌های آبی و آب‌وهوایی، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مطالبی درباره‌ی تکنیک‌ها و آموزش‌های شنا، اسکوبا و ران‌دوزی می‌پردازم. هدفمندی خود را در بهبود مهارت‌های آبی و لذت بیشتر در ورزش‌های آبی قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای ماجراجویی و هیجان در آب‌وهوایی نفس بکشید.
دکمه بازگشت به بالا