سلامت و تندرستی

پول‌پاشی بن‌سلمان برای این جنگنده!/ عکس

به گزارش خبرگزاری تیتر اول، پس از ژاپن، عربستان سعودی غنی از منابع برای توسعه مشترک جت جنگنده نسل ششم ابراز علاقه کرده‌است که انتظار می‌رود تا سال ۲۰۳۵ به آسمان برود و می‌تواند بهترین جت‌های جنگنده معاصر را تحت الشعاع قرار دهد.

بیشتر بخوانید:

شکارچی روسی برای شکار می‌آید!/ عکس

جیب پرپول عربستان سعودی به کمک ساخت این جنگنده می‌رود!/ عکس

بریتانیا در حال بررسی درخواست عربستان سعودی برای مشارکت در پروژه نسل بعدی جت جنگنده است. با این حال، سابقه نادرست عربستان سعودی در زمینه حقوق بشر، از جمله مرگ غیرنظامیان ناشی از مداخله این کشور در جنگ داخلی یمن، و روابط نزدیک این کشور با چین نیز یک مانع بوده است.

برنامه جهانی نبرد هوایی (GCAP)، یک طرح مشترک بین بریتانیا، ژاپن و ایتالیا برای توسعه جنگنده نسل ششم پنهان‌کار است. هدف این برنامه ساخت جنگنده‌ای برای جایگزینی یوروفایتر تایفون در نیروی هوایی بریتانیا و نیروی هوایی ایتالیا، و میتسوبیشی اف-۲ در نیروی هوایی ژاپن است.

متن این گزارش را اینجا بخوانید.

بیشتر بخوانید:

سوخو ۳۴‌های روسی آماده تیک‌آف می‌شوند!/ عکس

شناور اسرائیل که هدف موشک کروز ایرانی شد!/ عکس

جنگنده قدرتمند ایران که نیروی هوایی صدام را به خاک سیاه نشاند/ عکس

227227

کارگروه خبری مطالب پزشکی

علم پزشکی همچون پازلی است و هدفم این است که قطعات آن را به گونه‌ای تنظیم کنم که یک تصویر کامل و جذاب از سلامتی برای شما پدید آید. به عنوان نویسنده علمی و پزشکی، با استفاده از الگوریتم BERT گوگل، این راهنمایی را با انگیزه و استعداد به شما ارائه می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا