عمومی

پل «ورگه‌سران» جلوتر از زمان مقرر افتتاح می‌شود – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

سید حامد عاملی در گفت و گو با خبرنگار آنلاین، اظهار کرد: به رغم سرمای زمستان و شرایط نامناسب کاری کارگاه اجرایی این پل فعال بوده و سرمایه‌گذار تلاش می‌کند برای فصل گردشگری پیش رو این طرح را آماده افتتاح کند.

وی با اشاره به بازدید از پل معلق ورگه‌سران تصریح کرد: قرار شد در سریع‌ترین زمان زیرساخت راه، برق و گاز پایدار در این مجموعه گردشگری فراهم شده و شاهد بهره‌برداری از این طرح باشیم.

استاندار اردبیل گفت: تکمیل این پروژه به افزایش رونق اقتصادی و بهبود معیشت مردم کمک خواهد کرد و شرایط مناسبی را در رونق صنعت گردشگری و افزایش ماندگاری مسافران به وجود می‌آورد.

عاملی افزود: شهرستان سرعین به قطب گردشگری کشور معروف است و باید چنین طرح‌هایی در زنجیره توسعه گردشگری اجرایی و عملیاتی شده تا شاهد ارزش افزوده بیشتر در این حوزه باشیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: در کنار پل معلق، پارک آبی و مجموعه‌های اقامتی متعدد در حال احداث است که این زیرساخت‌ها امکان جذب و ماندگاری گردشگر و رونق اقتصادی منطقه را به همراه خواهد داشت.

استاندار اردبیل اضافه کرد: در این شهرستان همزمان با دهه فجر پروژه راکد مرغ تخم‌گذار با سرمایه‌گذاری ۷۰ میلیارد تومان افتتاح شد تا نارسایی استان در این حوزه برطرف و شاهد افزایش تولید تخم مرغ باشیم.

دکمه بازگشت به بالا