اقتصادی

پرداخت ۱۲۰ همت از مطالبات گندمکاران تاکنون

رئیس بنیاد ملی گندمکاران گفت: تاکنون ۱۲۰ هزار میلیارد تومان از مطالبات گندمکاران پرداخت شده و ۳۶ هزار میلیارد تومان همچنان باقی مانده که با وعده‌های داده شده امیدواریم این مطالبات تا پایان مهرماه پرداخت شود.

عطاالله هاشمی در گفت‌وگو با تیتر اول، در پاسخ به این سوال که تاکنون چقدر از مطالبات گندمکاران پرداخت شده است؟ گفت:مطالبات کشاورزان بر پایه قیمت ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان به آنها پرداخت شده و مابقی یعنی ۳۵۰۰ تا ۵۰۰۰ تومان باقی مانده قرار است تا پایان مهرماه پرداخت شود.

گفتنی است؛ قیمت خرید تضمینی گندم برای سال زراعی گذشته ۱۵ هزار تومان مصوب شد که  ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان آن قیمت پایه، ۱۵۰۰ تومان کود یارانه‌ای و ۲۰۰۰ تومان هم یارانه تحویل است.

وی اضافه کرد: تاکنون ۱۲۰ هزار میلیارد تومان از مطالبات گندمکاران پرداخت شده و حدود ۳۶ هزار میلیارد تومان از مطالبات گندمکاران باقی مانده است.

رئیس بنیاد ملی گندمکاران در پایان گفت: امیدواریم با وعده‌های داده شده تا پایان مهرماه همه مطالبات گندمکاران پرداخت شود.

انتهای پیام

کارگروه تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی حرفه‌ای هستم که با تخصص و تجربه در زمینه تحلیل‌های اقتصادی فعالیت می‌کنم. با استفاده از روش‌های پیشرفته و دسترسی به منابع معتبر، سعی می‌کنم تا به شما تحلیل‌های دقیق و قابل اعتماد را ارائه دهم تا شما در تصمیم‌گیری‌های مالی بهترین نتیجه را بگیرید.
دکمه بازگشت به بالا