استان ها

ورزشگاه 15 هزار نفری قزوین برای رقابت های لیگ برتر آماده می شود

عباس علایی مقدم در گفتگو با خبرنگار تیتر اول در خصوص آماده شدن برای میزبانی لیگ برتر اظهارداشت: با راهیابی تیم فوتبال شمس آذر به رقابت های لیگ برتر بایستی زیرساخت های میزبانی از رقابتها مهیا شود و در این راستا اقدامتتی صورت گرفته است.

وی افزود: برخی زیرساختها بایستی توسط شرکت توسعه ونگهداری اماکن و برخی با همکاری شهرداری و راه و شهرسازی انجام شود که با تاکید استاندار محترم امیدواریم در زمان مقرر بتوانیم با رفع نواقص استادیوم 15 هزار نفری سردار آزادگان میزبان شایسته ای در این رقابتها باشیم.

ورزش 3

تسریع در رفع نواقص استادیوم 15 هزار نفری 

مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین یادآورشد: روز دوشنبه در نشستی با حضور محمد مهدی اعلایی استاندار قزوین و مهدی رجحانی معاون عمرانی در دفتر مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی نحوه آماده سازی استادیوم ۱۵ هزارنفری قزوین برای میزبانی تیم شمس آذر در مسابقات لیگ برتر مورد بررسی قرار گرفت.

وی بیان کرد: در این نشست مسائل مختلفی با آقای عسگریان مدیرعامل توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور مطرح شد و به نتایج خوبی رسیدیم که امیدبخش بود.

1394070920151001104009967

علایی مقدم اظهارداشت:آقای عسگریان روز شنبه هفته آینده سفری به قزوین خواهد داشت و در بازدید از استادیوم 15 هزار نفری محل برگزاری بازی های تیم شمس آذر در رقابت های لیگ برتر وضعیت ورزشگاه را مورد ارزیابی قرار می دهند و اقدام لازم برای استانداردسازی محل مسابقات صورت خواهد گرفت.

مدیرکل ورزش و جوانان استان تصریح کرد: نواقص فنی و اشکالات استادیوم استخراج شده و بخشی از آن توسط مدیران دستگاههای اجرایی استان مانند شهرداری و راه و شهرسازی و اداره ورزش برطرف خواهد شد و بخشی را سازمان لیگ و شرکت توسعه انجام می دهد.

ورزش 2

وی با اشاره به برخی اولویت های استانداردسازی ورزشگاه سردار آزادگان گفت: رفع برخی نواقص در اولویت قرار دارد که تامین نور اسکوربرد، استاندارد سازی آسانسور، رختکن و گیت ورودی از آن جمله است.

علایی مقدم بیان کرد: برآوردهای اعتباری تعمیر و رفع نواقص استادیوم 15 هزار نفری مشخص شده و بزودی اعلام می شود اما در بازدید مدیرعامل شرکت توسعه امیدواریم روند آماده سازی ورزشگاه سرعت بگیرد.

2222

برای ماندن دقیقی باید مدیرعامل باشگاه اظهارنظر کند

مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین در خصوص ماندن سعید دقیقی بعنوان سرمربی تیم شمس آذر در رقابت های لیگ برتر گفت: اخیرا نشستی با حضور مدیرعامل و مسئولان باشگاه با آقای دقیقی انجام شده که از نتایج آن اطلاعی ندارم و تصمیم گیری در این زمینه با مدیران باشگاه است و امیدواریم تصمیم منطقی اتخاذ شود تا شاهد موفقیت تیم شمس آذر در لیگ برتر هم باشیم.

14020220001265_Test_PhotoI

علایی مقدم اظهار امیدواری کرد با تصمیم اصولی مدیران باشگاه و تعیین بموقع سرمربی و حمایت هواداران شاهد تیمی منسجم و قدرتمند مانند فصل گذشته در لیگ برتر باشیم و قزوین بتواند تجربه و شایستگی خود را در تیم داری نیز نشان دهد.

انتهای پیام


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

دکمه بازگشت به بالا