ورزش و نشاط

واکنش علیرضا منصوریان به شایعه پیشنهاد تیم ملی افغانستان

پس از جدایی علیرضا منصوریان از فولاد، شایعاتی درباره آینده این سرمربی در رسانه ها مطرح شد. جدیدترین شایعه ای که درخصوص اسطوره سابق استقلال در فضای مجازی منتشر گردید، نسبت به دیگر اخبار مخابره شده متفاوت بود.

یک رسانه افغانستانی با نام “اسپورت” مدعی شده بود که علیرضا منصوریان یکی از گزینه‌های فدراسیون فوتبال افغانستان برای هدایت این تیم در مقدماتی جام جهانی است و در صورتی که طرفین به توافق دست پیدا کنند، سرمربی سابق استقلال، فولاد، ذوب آهن و تراکتور، راهی این کشور می شود.

با این حال، پیگیری ها از منصوریان نشان می دهد که چنین ادعایی صحت ندارد. او در گفتگوی کوتاهی گفت: بنده هیچ صحبت یا مذاکره‌ای با هیچ باشگاهی در داخل ایران و همچنین هیچ تیم ملی‌ای انجام نداده‌ام و تمامی شایعات مطرح شده در این زمینه را تکذیب می‌کنم.

منصوریان در پایان گفت: امیدوارم تمامی همکارانم با یک آرامش روانی خاص و یک امنیت شغلی خوب به موفقیت دست پیدا کنند.

لازم به ذکر است که تیم ملی افغانستان پس از پیروزی بر مغولستان، راهی مرحله گروهی مقدماتی جام جهانی 2026 و جام ملت های آسیا 2027 شد و باید در گروه اول این مسابقات با تیم های ملی قطر، کویت و هند رقابت کند.

258 258

تیم تحریریه مطالب ورزشی

با تمرکز بر ورزش‌های آبی و آب‌وهوایی، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مطالبی درباره‌ی تکنیک‌ها و آموزش‌های شنا، اسکوبا و ران‌دوزی می‌پردازم. هدفمندی خود را در بهبود مهارت‌های آبی و لذت بیشتر در ورزش‌های آبی قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای ماجراجویی و هیجان در آب‌وهوایی نفس بکشید.
دکمه بازگشت به بالا