سلامت و تندرستی

هشدار؛ بروزرسانی جدید IOS را نصب نکنید!

اپل به‌روزرسانی iOS 17.2.1 را با یک‌سری تغییرات برای آیفون منتشر کرده است، اما ظاهرا این نسخه‌ی جدید باعث داغ‌کردن گوشی می‌شود. iOS 17.2.1 با هدف رفع مشکل مصرف باتری در دسترس قرار گرفت، اما هنوز هم برخی از کاربران با این مسئله دست‌وپنجه نرم می‌کنند.

به‌روزرسانی iOS 17.2.1 همچنین باعث قطع ارتباط آیفون با شبکه‌ می‌شود. این مشکل روی انواع مختلف آیفون وجود دارد و اپل هنوز به رفع آن نپرداخته است.

اپل پس از انتشار iOS 17.2.1 توضیح داد که اصلاحات مهمی در این به‌روزرسانی انجام گرفته است و در متن بیانیه‌ی خود برای کاربران چینی و ژاپنی اشاره کرد که در آپدیت جدید، مشکلی که می‌تواند باعث کاهش سریع شارژ باتری شود برطرف خواهد شد.

انتظار می‌رفت که iOS 17.2.1 مشکل مصرف باتری را در سراسر جهان رفع کرده باشد، اما به‌نظر می‌رسد که این موضوع صحت ندارد. علاوه بر این، اکنون گزارش شده است که iOS 17.2.1 ایراد دیگری دارد که باعث می‌شود آیفون به اپراتورهای شبکه متصل نشود و در نهایت ارتباط را کاملا قطع می‌کند.

هشدار؛ بروزرسانی جدید IOS را نصب نکنید!

گفتگوهای بخش پشتیبانی اپل نشان می‌دهد که مشکل ارتباط با شبکه، پس از به‌روزرسانی به iOS 17.2.1 در گوشی‌های آیفون پدیدار شده و کاربری نوشته است که بعد از نصب آپدیت، دیگر نمی‌تواند به شبکه متصل شود.

مورد مهم دیگر، بازگشت مشکل داغ‌کردن آیفون است. زمان کوتاهی پس از عرضه‌ی اولیه مشخص شده بود که مدل‌های پرو آیفون ۱۵ از مشکلات حرارتی رنج می‌برند. اپل مشکل گرم شدن در آیفون ۱۵ پرو و آیفون ۱۵ پرو مکس را در به‌روزرسانی iOS 17.0.3 رفع کرده بود.

iOS 17 با باگ‌های زیادی در زمان عرضه مواجه بود و پس از گذشت سه ماه پس از عرضه‌ی اولیه، اپل هنوز در حال برطرف کردن آن‌ها است.

اپل در برهه‌ای یک هفته‌ای، کار روی iOS 18 را متوقف کرد تا به رفع نواقص به‌روزرسانی‌های موجود بپردازد و احتمالا که با انتشار iOS 17.3 که در حال حاضر در مرحله‌ی بتا قرار دارد، مشکلات iOS 17.2.1 را برطرف خواهد کرد.

iOS 17.3 احتمالاً در ژانویه (دی و بهمن) برای رفع ایرادات مهم، بهبود عملکرد و افزودن ویژگی‌های جدید منتشر خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

ادعای عجیب مدیر ارشد اپل در خصوص دوربین آیفون

این صدای بیگ بنگ است/ فیلم!

227227

کارگروه خبری مطالب پزشکی

علم پزشکی همچون پازلی است و هدفم این است که قطعات آن را به گونه‌ای تنظیم کنم که یک تصویر کامل و جذاب از سلامتی برای شما پدید آید. به عنوان نویسنده علمی و پزشکی، با استفاده از الگوریتم BERT گوگل، این راهنمایی را با انگیزه و استعداد به شما ارائه می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا